iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DJi357YVYAEcuUP.jpg

Iphone X ile tasarım geçişi test edilecek muhtemelen. Satış rakamlarına göre bu tasarımla devam edebilirler. 8 ve 8 plusların 7den pek bir farkı yok sanırım. Samsungla aynı rakamlarla dvm edilmesi icin 8'de karar kılınmış muht.

Hayırlısı olsun.

X'in pek bi numarası yok.madem telefonlarına bu kadar güveniyorlar her tanıtımda niye ram ve pil kapasitelerini açıklamıyorlar?
Tek bildikleri süslü kelimeler söyleyip milleti kerizlemek.

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

Benim anladığım bu xde sadece yüz tanıma var,parmak izi yok sanırım.Ayrıca güneş gözlüğüyle de tarama yapılmıyor.tamamıyla fiyasko

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

İnovasyon konusunda Apple Samsung'un gerisinde gidiyor 2 senedir. Yenilik adı altında tanıttığı hemen hemen her şey zaten piyasada mevcut. Tek fark belki daha kaliteli ve daha oturmuş bir hale dönüştürebilir. Neyse satın almak isteyen alır, mevcut telefonum bozulmadığı sürece almayı düşünmüyorum ama ben.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Parası olan istediğini alır elbette. Zevk/beklentiler/para meselesine bakıyor iş. Ancak kişisel bi yorum yapacak olursam artık bu Iphone denen zımbırtıya para vermenin enayilik olduğunu düşünüyorum kimse üstüne alınmasın ama...

Eskiden derlerdi ki Android kasıyor belli bir süre sonra vs. 5.0 güncellemesinden sonra artık ne donma ne kasma sorunu var. Şehir efsanesine döndü.
Valla saçma sapan sitelerden ''trojan vs yiyip sonra telefon kasıyor abii yavvv'' filan durumu oluyor heralde. Ben bu işi hala çözemedim çünkü. GMD kullanıyorum şu an. Ondan önce de G4 vardı. Ağzına kadar doluydu telefon. P.rno sitelerine de giriyordum, indirmediğim APK da kalmamıştı ama ben ne kasma ne de donma sorunu yaşamadım. Virüs yemeyi de başaramadım. İstesem bile yiyebileceğim konusunda tereddütlerim var zaten. Bunu nasıl başarıyorlar gerçekten öğrenmek istiyorum.

İnsanları aptal yerine koyarmışsacına orta seviye Android donanımını senelerdir itelemeleri komedi durumunu aşmış durumda. Hele hele o kablosuz kulaklık olayı da ayrı rezalet. Çinli markaların aylar öncesinden kullandığı özelliği adamlar kendileri bulmuş gibi lanse etti ve reklam yaptı.

IOS almak için hiçbir sebep görmüyorum. Güvenlik olayı da kuyruklu yalan bence.
Kredi kartı ile alışveriş yaparken şahsen ben zaten Kaspersky'ı açıyorum ve oradan tarayıcıyı güvenli moda alıyor. Bu artık birçok güvenlik yazılımında var.

Iphone = Kısıtlama
Iphone = orta seviye Android donanımı, amiral gemisi fiyatlandırma
Iphone = Telefona hakettiğinin 2-3 katını ödemek
Iphone = Markaya para ödemek
Iphone = başka markaların daha önce kullandığı özellikleri yenilik diye lanse ettirmek

Iphone'nin ''genel kitlesi'' de zaten ihtiyacına daha iyi uyduğu için değil, toplumda karakteriyle kazanmadığı-görmediği ilgiyi ve değeri Apple sayesinde görmek için alıyor...

Edit: Önceki konuya yazmıştım ama burada millet ne düşünüyor öğrenmek için daha uygun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt