iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kodiyi yükleyip bir film izleyemedikten sonra en kral telefonu cikarsan ne yazar
suna para veren net aptaldir

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Yeni Apple TV tanıtıldı. 4K HDR video

DJioohhXoAEn_L_.jpg
alıp münasip bir yerlerine soksunlar, Apple tv 4 ile çıkaracaklardı.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

iphone modeller arası yenileme olayına bişey demem, iPhone yedi kullananın illaki sekize geçmesi gerekmez. Ama siz işe sadece iPhone olarak bakıyorsunuz. iPhone Macbook veya iMac ile çok güçlü bir ikili oluyor mesela, bu yüzden Macbook veya iMac kullananlar ayrıca bu yönden bakıyor bu işe.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Note 8 fiyatında indirim yapmali

ineceği max 500 liradır. android kullanıcılarının yıllardır kullandığı özellikleri muhteşem özellikler diye tanıtan ve 5500 tl gibi fiyatlara satılan şu takozun olduğu yerde çok bile 500 liralık indirim. kabul edelim ki inovasyonda ağır s.çmıştır apple ve samsung'un gerisine düşmüştür.

iPhone kullanıcıları ısrarla parmak izi istedi, güç düğmesine bile konumlandırmamış sanırım. haberlerden her gün okuyorduk ekrana konumlandırmak için g.tlerini yırttılar. konumlandıramayınca da tanıtımda parmak izini kötülediler yaw. böyle rezillik olmaz. Sen mesela abi, Samsung'un ekranını sevmemiştin. terlik falan diyordun demi? Plus'u beğenmiştin düz S8 güzel değil demiştin. Düz S8'n ekran boyutlarını kullanmış Apple. 5.8. yorumunu mrk ediyorum açıkçası.

iphone kullanmıyorum ama kullananlar iphone'nun bu şarj sorununa nasıl sabr ediyor merak ediyorum ?

elinde powerbank olmadan dısarı cıkan iphone kullanıcısı tanıdıgım yok hic ister yogun kullansın ister normal

adamlar super telefon yapıp pili kıytırık yapıyorlar bilerek,cok iyi strateji bencede.

ineceği max 500 liradır. android kullanıcılarının yıllardır kullandığı özellikleri muhteşem özellikler diye tanıtan ve 5500 tl gibi fiyatlara satılan şu takozun olduğu yerde çok bile 500 liralık indirim. kabul edelim ki inovasyonda ağır s.çmıştır apple ve samsung'un gerisine düşmüştür.

iPhone kullanıcıları ısrarla parmak izi istedi, güç düğmesine bile konumlandırmamış sanırım. haberlerden her gün okuyorduk ekrana konumlandırmak için g.tlerini yırttılar. konumlandıramayınca da tanıtımda parmak izini kötülediler yaw. böyle rezillik olmaz. Sen mesela abi, Samsung'un ekranını sevmemiştin. terlik falan diyordun demi? Plus'u beğenmiştin düz S8 güzel değil demiştin. Düz S8'n ekran boyutlarını kullanmış Apple. 5.8. yorumunu mrk ediyorum açıkçası.
note 8'in ne inovasyonu var Allah aşkına.

Bence iphonex'in kamerası çok daha başarılı , augmented reality ve kameranın yüz hareketlerini sürekli tarayabilmesi kullanıcılara çok fazla yenilik sunacaktır.

note8'in herhangi bir android amiral gemisinden ne farkı var?
kalemi ayrı tutuyorum o sadece bir ihtiyaçsa değer taşır. Note 4 kullancısıyım açıkçası kazület gibi telefon kullanmaktan gına geldi.

note 8'in ne inovasyonu var Allah aşkına.

Bence iphonex'in kamerası çok daha başarılı , augmented reality ve kameranın yüz hareketlerini sürekli tarayabilmesi kullanıcılara çok fazla yenilik sunacaktır.

note8'in herhangi bir android amiral gemisinden ne farkı var?
kalemi ayrı tutuyorum o sadece bir ihtiyaçsa değer taşır. Note 4 kullancısıyım açıkçası kazület gibi telefon kullanmaktan gına geldi.

Kullanma o zmn abi zorla mı kullandırıyolar bilmiom ki. Hem memnun dğlsin hem kullanmaya dvm ediyosun. Gına gelen cihazı kullanmam gider yenilerim.

Bir kamera var ztn başka bir albenisi yok o cihazin. Samsunga benzetmeye calıştığını da kabul ediyorsundur sanırım. Bir apple severin inovasyon konusunda baska bir markaya vurmasi da ayrı bir durum. S6da kullanılan kablosuz sarj 2017de sanki muhtesem bir bulusmus gibi anlatıldı 3 saat once mesela.

Kullanma o zmn abi zorla mı kullandırıyolar bilmiom ki. Hem memnun dğlsin hem kullanmaya dvm ediyosun. Gına gelen cihazı kullanmam gider yenilerim.

Bir kamera var ztn başka bir albenisi yok o cihazin. Samsunga benzetmeye calıştığını da kabul ediyorsundur sanırım. Bir apple severin inovasyon konusunda baska bir markaya vurmasi da ayrı bir durum. S6da kullanılan kablosuz sarj 2017de sanki muhtesem bir bulusmus gibi anlatıldı 3 saat once mesela.
eskiden beri olan teknolojileri ısıtıp önümüze koymaları evet inovasyon değil ama sundukları özelliklerin birçoğunu mükemmelleştirmişler.Face id bence oldukça başarılı , ön yüzdeki infrared tarayıcı ve sensörler oldukça iyi.

portre modunda çekim üzerine özelleştirmeler android telefonlarla ulaşabileceğin kalitenin çok üzerinde.

ayrıca ana ekrana geçiş ve multitasking kısayollarını da çok kotarmışlar.Görev çubuğunun geliştirilmesi ve androidin kullanıcı dostu arayüzüne yakınlaşması önemli bir artı.

androidçiler hep apple'ı androide benzemekle suçluyorlar ama apple android'in özelliklerini alıp geliştirip eklerken yeni özellikler de ekliyor telefonuna.

android evreni ise son yıllarda yerinde saymaya devam ediyor , donanım , işlemci geliştirmesi ve ram rakamları ile kullanıcıların gözünü boyuyorlar.

note 8 hem devasa ele oturmayan şekli , hem arkadaki parmak tarayıcısının kötü yerleşimi ile zaten ergonomik olarak çok özürlü bir telefon olmuş.

note 4 kullanırken bir telefonun tek elde herşey, hızlı ve rahat yapabilmesinin en önemli özellik olduğunu kavradım.Bu yüzden apple evrenine geri döneceğim ama hemen değil.

Maddi sebeplerden ötürü bu kadar parayı hemen bayılmak mantıklı gelmiyor , bir telefonu gittiği yere kadar 4-5 sene kullanmak gerektiğin düşünüyorum.

eşimin 5s'i bozuldu , ilk önce ona alacağım gibi görünüyor.

iphone kullanmıyorum ama kullananlar iphone'nun bu şarj sorununa nasıl sabr ediyor merak ediyorum ?

elinde powerbank olmadan dısarı cıkan iphone kullanıcısı tanıdıgım yok hic ister yogun kullansın ister normal

adamlar super telefon yapıp pili kıytırık yapıyorlar bilerek,cok iyi strateji bencede.

Samsungcular 2 kez pil değiştirdi ben daha henüz servise bile götürmedim

Elimde powerbank de taşımıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt