İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Cevap: Hollandadan gelip ISTANBULDA is imkanlari

Tüm yurtdışındakilerin ortak düşüncesi, Galatasaray'ı yılda en az 10 defa canlı izleyebilmek sanırım. Ben de aynı konudan muzdaripim. Orada yaşayanlar çok şanslı.

Yalnız şöyle de bir durum var; sadece Galatasaray'ı daha fazla canlı izleyebilmek için de kurulu düzen bozulup İstanbul'a gelinmez. He ben zaten bir sene içinde falan Kıbrıs'tan memleketim İzmir'e dönüp işimi kuracağım. Planlar hazır, girişimler başladı. Fakat sizin kafanızda böyle hazır bir plan ve maddi imkan yoksa İstanbul'a dönmek kolay bir iş değildir. Eğer işler yolunda gitmezse adamı Galatasaray'dan soğutur İstanbul.

2013-2014 sezonunun kombinesini nasip kısmetse alacağım :)

Cevap: İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Millet Avusturalya falan diyor. :eek: Ben hayatta o kadar uzakta kalamam. Kıbrıs bile uzak geliyor düşünün ki uçak bileti gidiş geliş 250 tl. Ama öyle olmuyor işte git gel orada harcadıkların falan en az 2.000 tl bak en az diyorum. Yine de Avusturalya ve Hollanda'da yaşayan arkadaşlara Allah kolaylık versin. Kesinlikle çok çok zor bir durum

Yinede çok iyi düşün tek olsan gözünü kartırsında eşinde varmış. Buradaki haya huya, gürültüye, trafiğe, keşmekeşe ayılara vs. alışırım diyorsan güzellikleride sizinle olur inşAllah.

zaten tek tarafli bi dusunce/istek degil Mahir abi.. ikimizde istiyoruz..

Ortağım ne iş yapıyok İzmirde?

Tüm yurtdışındakilerin ortak düşüncesi, Galatasaray'ı yılda en az 10 defa canlı izleyebilmek sanırım. Ben de aynı konudan muzdaripim. Orada yaşayanlar çok şanslı.

Yalnız şöyle de bir durum var; sadece Galatasaray'ı daha fazla canlı izleyebilmek için de kurulu düzen bozulup İstanbul'a gelinmez. He ben zaten bir sene içinde falan Kıbrıs'tan memleketim İzmir'e dönüp işimi kuracağım. Planlar hazır, girişimler başladı. Fakat sizin kafanızda böyle hazır bir plan ve maddi imkan yoksa İstanbul'a dönmek kolay bir iş değildir. Eğer işler yolunda gitmezse adamı Galatasaray'dan soğutur İstanbul.

2013-2014 sezonunun kombinesini nasip kısmetse alacağım :)

Cevap: İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

İşte o yüzden diyorum ya önce kendin gel diye. Göç etmesin yani. Ama o kadar da karamsar olmamak lazım. Eğer mesleğinde iyiyse mutlaka bir kapı açılır.

Bak bu çok çok iyi bir fikir. Ben önce kendim geleceğim. İşimi oturttuktan sonra eşimi ve oğlumu alıcam. Bu sebeple kazanacaklarımı söyleyeyim

Eşimin güzel işi var, onu kaybetmeyecek

Evimi Kıbrıs'tan İzmir'e taşımamış olucam

İzmir'de yeni ev açmak zorunda kalmıcam

Ben artık ayda 2 defa falan gelir giderim Kıbrıs'a. Ama tabi İzmir'de kuracağım iş Allah izin verirse Kıbrıs'taki kazancımın çok çok üstünde olacak inşallah.

Ayrıca işlerim yolunda gitmezse Kıbrıs'a dönmek zor olmayacak.

bence de sen eğer gelmeyi düşünüyorsan önce kendin gel. Sonra eşini alırsın yanına.

ciddimisin? kolay is degil, ben mesela Marmara birligine bayilirim..

ama allah yardimcin olsun, herseyin hayirlisini versin..

Marmara Birlik mi :eek: Adam Türkiye zeytin pazarının % 75 ine hakim. Onların arkasında devlet var. FORA var bir de onların arkasında da İş Bankası var. Onlarla baş edilmez. Ben bu pazarın % 0.10 unu alayım, tüm forum ahalisine yemek ısmarlayabilirim demektir.

Bakalım babamızın pazarı iyi. Ondan faydalanıcaz ;)

Üst Alt