İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Cevap: Hollandadan gelip ISTANBULDA is imkanlari

Rızayı altın kafese koymuşlar illede memleketim demiş. İzmire Rıza hayran, İstanbula Dünya. Arada çok ufak bir fark var varın siz bulun :asd:

İstanbul büyük de noluyo lan. İzmir'de hem büyük şehri hem küçük şehri aynı anda yaşayabilirsin. İstanbul'u severim ama bu Fener maçına gittiğimde eskisi kadar sevmediğimi anladım. İstanbul sadece Mayıs ayında güzel. İzmir'in her mevsimi güzel

1- Giresun/Keşap ve hemen hemen her yaz Ordu Trabzon Rize Artvin oralarada gider gezerim. Çok severim doğu Karadenizi.

2- 3,5 4 ay civarı geceli gündüzlü iş için kaldım sonrada 4 - 5 defa 1- 2 günlük gittiğim oldu.

3- İzmirin kızlarına güvenilmez, İstanbulunkinede, Ankaranınkinede, Bana dünyada güvenilecek bir tane dişi tür gösteremezsin. En delikanlıları Kara dul ve Peygamber böcekleridir. Alenen yerler erkeklerinin başını ;)

Mahir; 1-tam olarak Karadenizin neresinden?

2-İzmir'de hiç kaldın mı?

3-İzmir'in kızlarına güven olmaz.

Abi beni beklerseniz bir organizasyon yapamazsınız. Dünde söyledim denk gelirsem anca ben sizlere haber vereceğim. Beni bırakın siz devam edin :( heheh.

Tamam Levent'im.:)

1- Giresun/Keşap ve hemen hemen her yaz Ordu Trabzon Rize Artvin oralarada gider gezerim. Çok severim doğu Karadenizi.

2- 3,5 4 ay civarı geceli gündüzlü iş için kaldım sonrada 4 - 5 defa 1- 2 günlük gittiğim oldu.

3- İzmirin kızlarına güvenilmez, İstanbulunkinede, Ankaranınkinede, Bana dünyada güvenilecek bir tane dişi tür gösteremezsin. En delikanlıları Kara dul ve Peygamber böcekleridir. Alenen yerler erkeklerinin başını ;)

1-Ordu'dan batıya doğru gidersen günaha girersin sanki. Sakın gitme.

2-İzmir'inkiler

1dxhp.jpg

bu kadar fenadır.

Tabiki genellemiyorum. İzmir'li dostlara da yanlış yapmış olmayalım. Lakin edindiğim bir iki tecrübe var.

Üst Alt