İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Cevap: İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Bak bu çok çok iyi bir fikir. Ben önce kendim geleceğim. İşimi oturttuktan sonra eşimi ve oğlumu alıcam. Bu sebeple kazanacaklarımı söyleyeyim

Eşimin güzel işi var, onu kaybetmeyecek

Evimi Kıbrıs'tan İzmir'e taşımamış olucam

İzmir'de yeni ev açmak zorunda kalmıcam

Ben artık ayda 2 defa falan gelir giderim Kıbrıs'a. Ama tabi İzmir'de kuracağım iş Allah izin verirse Kıbrıs'taki kazancımın çok çok üstünde olacak inşallah.

Ayrıca işlerim yolunda gitmezse Kıbrıs'a dönmek zor olmayacak.

bence de sen eğer gelmeyi düşünüyorsan önce kendin gel. Sonra eşini alırsın yanına.

Gel de sen anlat bunu Mahir Reise...:sopa::asd:

Cevap: Hollandadan gelip ISTANBULDA is imkanlari

Ben Maltepedeyim kardeşim ;) hangi maç için organizasyon yapıcaz ondan haber ver sen. Köfteler kolay. BJK maçımı daha iyi olur derbi sayılır. Çetin abi nerde?

Asıl benim senin evini öğrenmem lazım. Sultanahmet'e götürecek ben değilim olm. :asd:

Söyle lan nerdesin, kaçamazsın

Sallama lan. Kokoreçci Asım var, Türkiye'deki en iyi 10 kokoreçciden birisi. Benim arka sokakta dükkanı. :)

O değilde Kokoreç gitmez diyen Mahir hiç İzmir' e gitmemiş sanırım Rıza. Hayrına bir davet et şu garibanı İzmir görsün güzellik görsün :) Bu arada Gıda mühendisini al kardeşim. Fabrika diyince kesinlikle bir makine mühendisine ihtiyaç vardır. :) Olmadı Buhar kazanına falan ihtiyacın varsa sana ucuz yollu verelim bir tane :)

Ben Maltepedeyim kardeşim ;) hangi maç için organizasyon yapıcaz ondan haber ver sen. Köfteler kolay. BJK maçımı daha iyi olur derbi sayılır. Çetin abi nerde?

Mahiiiirrr. Ben Beşiktaş'a nefret ötesi bir bişeyler hissederim ama ismi bile yok. Fener'den daha çok sevmem. Olabilir valla. Bakalım hacı, yaklaşsın o zaman. Hallederiz

O değilde Kokoreç gitmez diyen Mahir hiç İzmir' e gitmemiş sanırım Rıza. Hayrına bir davet et şu garibanı İzmir görsün güzellik görsün :) Bu arada Gıda mühendisini al kardeşim. Fabrika diyince kesinlikle bir makine mühendisine ihtiyaç vardır. :) Olmadı Buhar kazanına falan ihtiyacın varsa sana ucuz yollu verelim bir tane :)

Hmmm. Bakalım Levent'çim. Bilemiyorum şu anda. Halamın oğlu ilgileniyor şimdilik. Ne olacağı tam belli olsun ararım ben seni ;)

Edit: Mahir İzmir'e gel de bi memleket gör, İnsan gör:cool:

Hmmm. Bakalım Levent'çim. Bilemiyorum şu anda. Halamın oğlu ilgileniyor şimdilik. Ne olacağı tam belli olsun ararım ben seni ;)

Yağ işine girecek misin? yoksa sadece zeytin ile mi uğraşacaksınız? Bu arada fabrikayı nerede düşünüyorsunuz Tire taraflarında falan mı?

İzmirmi inciraltından karşıyakaya kadar dt kadar yer la ora. Nesini görücem İzmirin limanda çalıştım 3 ay kamera sistemlerini yapmıştım.

Yağ işine girecek misin? yoksa sadece zeytin ile mi uğraşacaksınız? Bu arada fabrikayı nerede düşünüyorsunuz Tire taraflarında falan mı?

Kardeş Akhisar'da olacak Fabrika. İzmir'e 1,5 saat falan. Akrabalar orada bizim. Zeytinler de genelde orada biliyorsundur. Yağ işine gireceğiz tabi ama önce zeytin

İzmirmi inciraltından karşıyakaya kadar dt kadar yer la ora. Nesini görücem İzmirin limanda çalıştım 3 ay kamera sistemlerini yapmıştım.

İstanbul büyük de noluyo lan. İzmir'de hem büyük şehri hem küçük şehri aynı anda yaşayabilirsin. İstanbul'u severim ama bu Fener maçına gittiğimde eskisi kadar sevmediğimi anladım. İstanbul sadece Mayıs ayında güzel. İzmir'in her mevsimi güzel

Üst Alt