İşte penaltı anı! | Buca - FB


news_manset_resim_oh_gokhan01.jpg58. dakikada Gökhan'ın ortaladığı topa Ediz koluyla müdahele edince Bünyamin Gezer penaltı noktasını gösterdi...VideoKaynak: Ligtv
 
Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FBBu pozisyonda penaltı değilde, başka birsey dese hakem hatasından bahsedebilirdik.
 
Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FBFutbolcular gol attıktan sonra sevdiklerini işaret ederler ya, Bünyamin'de penaltıdan sonra penaltıyı Aziz'e hediye etmiş.dev-final-maci-bunyamin-gezer-yonetecek_o.jpg
Aziz+Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m.jpg
 
Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FBKimse kusura bakmasın da, buna penaltı değil diyen bir daha yorum yapmasın. Fanatiklik gözünüzü boyamış sizin.
 
Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FBzıparken dirseğine çarpıyor. vermese kimse bir şey diyemez, verince, doğru diyen de çıkabilir ama bence değil gibi. tartışmalı.
 
Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FBKimse kusura bakmasın da, buna penaltı değil diyen bir daha yorum yapmasın. Fanatiklik gözünüzü boyamış sizin.

Ya hocam burda objektif olarak görüneyim derken çok ileri gidip cılkını çıkarıyorsunuz kusura bakmada. Penaltı kararı yanlış. Göz var izan var. Adam topu almak için kayıyor ve eline çarpıyor. Ötesi yok bunun.
 
Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FBSen net diyorsunAhmet çakar,Erman,Markus merk penaltı değil diyor.onlara hakemlik lisansini verenleri...:sopa:kesinlikle penalti...adam elini kaldiriyor topa vuruyor...penalti olmasi icin daha ne olmasi lazimmis ?!neden penalti degilmis ??hadi toroglu ve cakar cirkef ama merk neden penalti degil diyor merak ettim ??
 
Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FBOlayın asıl sorgulanması gereken nokta, Bünyamin olaydan habersizken tam o sırada, yan hakem denen herif elinde bayrak ''gelinlik KARILAR'' gibi koştura koştura mutlu mesut neden ceza sahası içine giriyor??????? Avrupa değil, Angola liginde bile böyle bir olay yoktur. Resmen orta hakemi etki altına almaktır bu. Fenerbahçe maçlarında ki yan hakemlerin araştırılması gerekli. Bu sene özellikle çoğu kritik kararlarını yan hakemler belirledi.
 
Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FBonlara hakemlik lisansini verenleri...:sopa:kesinlikle penalti...adam elini kaldiriyor topa vuruyor...penalti olmasi icin daha ne olmasi lazimmis ?!neden penalti degilmis ??hadi toroglu ve cakar cirkef ama merk neden penalti degil diyor merak ettim ??pozisyona baktım ben net penaltı göremedim. ediz kazması elini kolunu sallarken top eline geliyor. sadece carpma var. buda penaltıyı gerektirmez. bende yan hakeme takıldım. sanki bu anı bekliyormuş gibi..
 
Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FBTarafli Kanal Lik TV'deki Markus Merk : Bu Pozisyon Penalti degil.Gökhan yerine Burak Yilmaz olsa orada kesinlikle penalti vermezdi.
 
Üst Alt