İtiraf- Destek Topici ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtiraf- Destek Topici !

Cevap: İtiraf- Destek Topici !

Küçükken eniştem seni Lunaparka götürecem F.Bahçeli ol , en büyük F.Bahçe diye evdeki Galatasaraylıların içinde bağır diyordu bende bağırıyordum. Nabıyım o zamanlar küçüktük. :eek:

Küçükken Pokemon tasolarına sahip olabilmek için hergün veresiye defterine yazdırarak cips alıyordum. Bende olmayan süper tasoları arkadaşlarımdan satın alma yöntemine başvurduğum da oldu. :D

Bende küçükken Fenerliydim baba baskısı sonucu.Sonra çok iyi hatırlıyorum bir Denizli maçı sonrası bu ne b.ktan takım deyip ligin puan tablosuna bakarak rastgele takım seçtim.Göztepe çıktı.Onu desteklemem 1 hafta sürmedi Trabzon'u tutmaya başladım.En sonunda annemin takımı Galatasaray'a geçtim.Adım döneğe çıkar diye bir daha takım değiştirmedim.İyi ki de değiştirmemişim.:D8 yaşıma kadar takım bulma sürecindeydim anlayacağınız.

Bu sene arkadaşlarla seyrettiğimiz 3-0 biten BJK-FB maçında Beşiktaş lehine tezahurat yapmam ve Beşiktaş'lıyım diye kendimi tanıtmam.Sonrasında gerçeği söyledim orası ayrı :D

Babam dahil bütün akrabalarım fnrlidir. Ben nasıl Galatasaraylı olduğumu sorarsanız : Allah vergisi, doğuştan doğru yolu bulmuşum:asd: küçüklüğüm ve Galatasarayla ilgili hatırladığım olay bir fnr-Galatasaray maçında ahme çakar çok ilginç bir penaltı kararı vermişti ve o yüzden çok severdim ahmet çakarı. Tabi küçüklüğümü iyi bilen annem, sen Galatasaray yenildiğinde köşeye geçip ağlardın' der:D

İtiraflar çok da forum ortamında söylersek tüm Türkiyeye maskara olurum:(

8-9 yaşlarındayken babamın arkadaşı hergün bana çikolota alıyordu . Samsunspor'luydu . beni kandırdı 1 sene filan Samsunspor'u tuttum . :D Sonra tekrar Galatasaray'a döndüm . :eek: Sonra bi bi Malatyaspor maçı izlerken renkleri çok hoşuma bi süre Malatyaspor'u tuttum . :D Daha sonra Ankaraspor'da oynarken Ankaraspor'u tuttum sonunda doğru yolu bulduk . :D

Acı ama gerçek. Minikken sıkılıp rahmetli dedemin suratına işedim. :f68.gif:

Allah rahmet eylesin...

21 yıl sonra gelen dipnot: Dede beni duyuyorsan, buradan senden özür diliyorum. Ama pişman değilim. :)

Okul zamanında çıkma teklifi yapan kızlara hep sevgilim var derdim. halbuki yoktu kızlar.

sizlere yalan söyledim affedin beni duyuyorsanız tabi :)

lisedeyken tuvalette sigara içerken hoca baskına gelmişti ve kabinde sigara içen çık dışarı doğru disipline demişti, ben ısrarla kabinden çıkmamıştım. En sonunda pes edip numaranı söyle demişti. Bende başka bir arkadaşımın numarasını verdim hoca gitti.

Çocuk benim yüzümden disipline gitmişti, sigara içmediği halde sigara içiyor diye ailesine haber verilmişti.

evet o adi benim, 12 yıl gecikmelide olsa özür dilerim :D

lisedeyken tuvalette sigara içerken hoca baskına gelmişti ve kabinde sigara içen çık dışarı doğru disipline demişti, ben ısrarla kabinden çıkmamıştım. En sonunda pes edip numaranı söyle demişti. Bende başka bir arkadaşımın numarasını verdim hoca gitti.

Çocuk benim yüzümden disipline gitmişti, sigara içmediği halde sigara içiyor diye ailesine haber verilmişti.

Ha Ha Ha...

aynısı benimde başıma gelmişti...

tek fark ben pencereden kaçmıştım...:D

böyle adamları gscde tutuyosunuz yazıklar olsun yarın ugur bulutada iftira atıcak o zaman hesap vremek zorunda kalıcaksınız ahirette

:D:D:D:D

Üst Alt