İtiraf- Destek Topici ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtiraf- Destek Topici !

Cevap: İtiraf- Destek Topici !

Arkadaşın biri üstüme kusmustu kilotla 2 derse girmiştim :D

( 1.sınıfta :D )

C.tesi gecesi Pc ile sabahladım. Haliyle Pazar günki Dersane dersini astım.

Arkadaşımı aradım, dersane yoklama fişini alıp yemesini rica ettim, böylelikle şuanda şehir dışında olan babama "gelmedi" mesajı gitmeyecekti.

Ertesi gün oldu. Sınav vardı. Sınava geç gittim, erkenden kaçtım.

Ama pişmanım! :)

Geçen see okulda m.yardımcısının camını kırmıştık topla top geri geldi sonra hoca geldi ( ben attım topu tabi :D ) Kim attı topu dedi o sırada arkadaşın biri kaçıyordu b baktık hocada onun peşinden koşuyo arkadaş 3 gün okuldan uzaklaştırılma cezası almıştı :D

Geçen see okulda m.yardımcısının camını kırmıştık topla top geri geldi sonra hoca geldi ( ben attım topu tabi :D ) Kim attı topu dedi o sırada arkadaşın biri kaçıyordu b baktık hocada onun peşinden koşuyo arkadaş 3 gün okuldan uzaklaştırılma cezası almıştı :D

desteklemiyorum :)

Bir gün Teknik Resim dersinden sınavımız vardı.Bende canım sınava girmek istemedi ve gitmedim.:D0 aldım ve sıcakta sınava hazırlanıyordum.Sonunda dersten geçtim ve aynı hatayı bir daha yapmadım.:)

Birgün Dayımla ismini vermek istemediğim bir petrol ofisinden benzin alıyoruz her şey normal benzimizde normal :D velhasıl verdik 40 lira 40 lirallık benzin istedik adam koydu ve üstüne 10 lira verdi acayip bir şekilde,dayım hemen aldı ve gazladı yolda sordum dayı neden böyle birşey yaptın ayıp değil mi? ''Oğlum demek ki zamanında 10 lira fazla almış adamın birinden şimdi çıktı gördün mü? :D''

10 lira için peşimize düşmezler herhalde :D

Not:Neden ismini vermediğimi şimdi anlamışsınızdır herkesin ordan benzin alıp orayı batırmasına gönlüm elvermez :D

birgün dayımla ismini vermek istemediğim bir petrol ofisinden benzin alıyoruz her şey normal benzimizde normal :d velhasıl verdik 40 lira 40 lirallık benzin istedik adam koydu ve üstüne 10 lira verdi acayip bir şekilde,dayım hemen aldı ve gazladı yolda sordum dayı neden böyle birşey yaptın ayıp değil mi? ''oğlum demek ki zamanında 10 lira fazla almış adamın birinden şimdi çıktı gördün mü? :d''

10 lira için peşimize düşmezler herhalde :d

not:neden ismini vermediğimi şimdi anlamışsınızdır herkesin ordan benzin alıp orayı batırmasına gönlüm elvermez :d

po;):d:d:d:d

Birgün Dayımla ismini vermek istemediğim bir petrol ofisinden benzin alıyoruz her şey normal benzimizde normal :D velhasıl verdik 40 lira 40 lirallık benzin istedik adam koydu ve üstüne 10 lira verdi acayip bir şekilde,dayım hemen aldı ve gazladı yolda sordum dayı neden böyle birşey yaptın ayıp değil mi? ''Oğlum demek ki zamanında 10 lira fazla almış adamın birinden şimdi çıktı gördün mü? :D''

Not:Neden ismini vermediğimi şimdi anlamışsınızdır herkesin ordan benzin alıp orayı batırmasına gönlüm elvermez :D

:D

Allah'tan vermemişsin.:DVerseydin kesin batardı.:D

itiraf ediyorum 12 yaşındayken benden 3-4 yaş büyük birisine aşık olmuştum:D .Şimdi onla arkadaşız.

Biz de okuldaki ankesörlü telefondan itfaiyeci abiyi:D arar küfürleşirdik. Sonra müdür yadımcısı çağırdı. Allahtan son dersti, yarın velilerinizi çağırın dedi baya da kızdı, hatta sizin yüzünüzden bir yangına yetişememişler diye de kolpalamıştı. Neyse sonra eve geldim, gelmez olaydım. Gece Terminatör 3 mü ne vardı orada Arnold Schwasasae:D itfaiye kullanıo. Hemen değiştirdim kanalı, geçtiğim kanalda Ülker Toto reklamında oyuncaklardan biri itfaiye kullanıyor. Baktım olmayacak gidiyim yatıyım, rüyamda itfaiyeciyim. Sabah tırsa tırsa uyandım, hiç güneş vurmayan eve güneş vurmuş, evin içi kasvet dolmuş. Tabii hala annemlere birşey demedim. Gittim okula 2. ders mi neydi baktım annem diğer çocukların anneleriyle geliyor. Annemden bir tek orada tırsmışımdır. Müdür yardımcısının odasına girdik, sorgu başladı. Annem olayı anlayınca, kapı güvenliğinin elindeki keser sapını alıp bana geçirdi. Sonra iş tatlıya bağlandı ama ben de birdaha aramıyacağıma yemin etmiştim.

Bu yemine pişmanım!!!

Biz de okuldaki ankesörlü telefondan itfaiyeci abiyi:D arar küfürleşirdik. Sonra müdür yadımcısı çağırdı. Allahtan son dersti, yarın velilerinizi çağırın dedi baya da kızdı, hatta sizin yüzünüzden bir yangına yetişememişler diye de kolpalamıştı. Neyse sonra eve geldim, gelmez olaydım. Gece Terminatör 3 mü ne vardı orada Arnold Schwasasae:D itfaiye kullanıo. Hemen değiştirdim kanalı, geçtiğim kanalda Ülker Toto reklamında oyuncaklardan biri itfaiye kullanıyor. Baktım olmayacak gidiyim yatıyım, rüyamda itfaiyeciyim. Sabah tırsa tırsa uyandım, hiç güneş vurmayan eve güneş vurmuş, evin içi kasvet dolmuş. Tabii hala annemlere birşey demedim. Gittim okula 2. ders mi neydi baktım annem diğer çocukların anneleriyle geliyor. Annemden bir tek orada tırsmışımdır. Müdür yardımcısının odasına girdik, sorgu başladı. Annem olayı anlayınca, kapı güvenliğinin elindeki keser sapını alıp bana geçirdi. Sonra iş tatlıya bağlandı ama ben de birdaha aramıyacağıma yemin etmiştim.

Bu yemine pişmanım!!!

Adama Küfür ediyosunuz ya:D

Kedi güzelim uykusunda iken belki rüyasında fare yakalamış görmüşken bende yanına torpil koyup ortadan tüydüm:D

Bizde dışardaki ankesörlü telefondan orman yangını arıyorduk ücretsizdi.

abi içimiz yanıyor diyorduk , şarap iç geçer diyordu bize :D:D

Üst Alt