İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli


Spor Toto Süper Lig'de yarın deplasmanda Manisaspor ile karşılaşacak Galatasaray, İzmir'e geldi.2be4c3bc2a4460d98f1c38684a4c38e3.jpg
Adnan Menderes Havalimanı'na özel uçakla gelen kafileyi karşılayan taraftarlar, özellikle kaptan Arda Turan lehinde tezahürat yaptı.''Büyük kaptan Arda Turan, senin yerin Galatasaray'' şeklinde tezahürat yapan sarı kırmızılı taraftarlar, Arda'ya çiçek verdi.Sarı-kırmızılı kafile daha sonra İzmir'de konaklayacağı otele hareket etti.Galatasaray, Manisa 19 Mayıs Stadı'nda saat 20.00'de oynanacak karşılaşma için yarın Manisa'ya geçecek.

AA
 
Cevap: İzmir'de Arda'ya Sevgi Seliİzmir taraftarını ayrı tutun. Sanki daha önce bir vukuatımız varmış gibi konuşmuşsunuz da.
 
Cevap: İzmir'de Arda'ya Sevgi SeliBiraz gec kalindi ancak 2-3 tane 13 yasindaki bebe icin de küsmemesi gerekirdi Arda´nin. Güzel hareketler. Sevindim
 
Cevap: İzmir'de Arda'ya Sevgi SeliSinema tezahüratının ertesi haftası, Manisa deplasmanında yine inanılmaz destek vardı Arda ya.Taraftar yüzünden gidiyormuş ya, al sana işte taraftar.Ötekiler için gidiyorsan, bu taraftar için de kalsana Arda Turan.
 
Cevap: İzmir'de Arda'ya Sevgi SeliTelegol gibi seviyesiz programları izleyip, Arda'ya küfreden iradesiz insanların sayısının en azından basın önünde arttığını görmemek sevindirici.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt