İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli

Cevap: İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli

Arda´nin duygulandigini gördüm ama videoda. Aglamakli oldu. Yeni yönetimin ilgisiyle, taraftarin destegiyle, kalacagini düsünüyorum Arda´nin. Galatasaray´in Totti´si olmali. Bosver Avrupa´yi. Bizde efsane ol. Hakan Sükür nelere gögüs germisti mesela. Onun cektigini kimse cekmemistir.

Hakan 2 kere gitti.

Izmir'de takim iyi karsilanmis, hos guzel, ama bana gore halki genelde yobazin onde gideni

Buda benim tezim arkadaslar

Isterseniz konuyu tekrar Galatasaray ve Arda'ya getirelim

Çok normal...

Geçen seneki sinema tezahuratları ve yuhlanmadan sonra da Manisa deplasmanında tribünlerden Arda'ya büyük sevgi gösterileri olmuştu. Hem tribüne çağırıldı hem de oyundan çıkarken büyük kaptan tezahüratları yapılmıştı ama kendisi tribüne gitmemişti oyundan çıkarken de "şimdi de böyle mi oldu" gibisinden bir hareket yapmıştı.

Arda'nın bilmediğiyse o maça bir önceki hafta olanlardan dolayı özellikle kendisine bağırmak için giden taraftarların olduğuydu... Umarım Arda geçen seneki olanların tesadüf olmadığını anlamıştır.

Bence bunun sebebi birazda İzmir'in daha büyük şehir olmasından ve buradaki taraftar oluşumlarının bu yüzden daha ciddi yönetilmesinden kaynaklı. Ayrıca zaten senede 1 kere o da şanslıysak takımımızı görebiliyoruz 3 - 5 şımarık ergen gidip orada değil bizim kaptanımıza küfür etmek hiçkimseye birşey söyleyemez. Şimdi Atatürk stadında maç olsun gene 40 bin 50 bin kişi o stadı doldururuz.

Bu bence hiçbiryere de özel bir durum değil. 3 - 5 ezik taraftar gibi değil gerçekten bilinçli olan taraftar böyle davranır. Sanki ben maç izlerken kötü oynayan adama küfür etmiyormuyum? Hem de nasıl... Arda'ya bazen kızmıyormuyum? Hem de nasıl kızıyorum... Belki foruma yine onu yerecek şeyler yazacağım bazen. Ama yarın maça gitsem ilk bağıracağım adam Arda'dır yolda görsem rahatsız etmeyeceğimi bilsem boynuna sarılıp futbolcular içinden belki de tek fotoğrafı onunla çektiririm. Zaten onu bu kadar sevdiğim için, gitmemesini istesem bile, kendi iyiliği için buradaki çakal gazaetecilerden fenerli medyadan iş bilmeyen kendine onu kalkan yapan yöneticilerden kurtulması için gitmesini istiyorum Avrupa'ya...

Arda'da 3 - 5 çapulcunun gazına gelip bizim gibi sayısını tahmin bile edemeyeceği taraftarlara küsmesin... Golleri asistleri fenerli medyanın tartışacağı iş bize çıkıp oynayacağı topu lazım. Varsın kötü oynasın kalbinde Boleslav maçındaki Galatasaray sevgisiyle çıkıp topunu oynasın bana yeter...

--------------------------onur kivrak-----------------------

-----sabri---------ciani-----------ömer toprak----------taiwo----

---------------vidal------------gökhan inler------

-----gervinho----------ronaldinho-------------------arda------

------------------------drogba---------------------------

süper kadro :) ünal aysaldan böyle güclü bir kadro bekliyorum

B_f78abb99d2b4d9b8e7ed1062f9d30c63.jpg

B_ee262cc3bf10a5f3eea3d1bf4509ac88.jpg

B_a294266e3327ca44fb7c53419e72c2cd.jpg

B_a49dcd48f21e426c16057e00ef4d2662.jpg