İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli

Cevap: İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli

İzmir'in Galatasaray'ımıza büyük bir hasreti var.Buca maçında da belli olmuştur zaten.Sırf İzmir de maç yapılsın diye İzmir takımlarını destekliyoruz.Yine taraftar gereğini yaptı.

bucaspor+galatasaray.jpg

Kesinlikle sezon sonu gitmeli. Bizde kalip ne yapacak. Git Avrupa'ya Dunya seni tanisin, bizde seyrederken gururlanalim

Arda´nin duygulandigini gördüm ama videoda. Aglamakli oldu. Yeni yönetimin ilgisiyle, taraftarin destegiyle, kalacagini düsünüyorum Arda´nin. Galatasaray´in Totti´si olmali. Bosver Avrupa´yi. Bizde efsane ol. Hakan Sükür nelere gögüs germisti mesela. Onun cektigini kimse cekmemistir.

bazen diyiyorum kendi kendime keske galatasarayimiz bir izmir takimi olsaydi

nezaman izmirde mac oynansa taraftarlar müthis oluyor

bazen diyiyorum kendi kendime keske galatasarayimiz bir izmir takimi olsaydi

nezaman izmirde mac oynansa taraftarlar müthis oluyor

Kültürlü, egitimli sehir kardes. Bunun önemi cok fazla. O yüzden bazilari gavur Izmir diyor ya. Bu gelisimi hazmedemeyen, cagdas, Atatürkcü zihniyeti hazmedemeyen kesimler, Izmir´i elestirir hep. Izmir Türkiye´nin en modern, en gelismis sehridir.

Unutmayalım ki Galatasaray Türkiye'dir. Antalya'da yapılan şeyleri bizim taraftarımızın yaptığını kabul etmiyorum.

İzmir'deki taraftarlarımız takımı çok az görebildikleri için bu kadar çok sevgi gösterisi yapmamız doğal.

Ben o Antalyadakilerin Galatasarayli olduguna inanmiyorum. Gercekten Gsli gibi gorunup Arda'ya saldiran Fenerlilerdi bence.

cok yagmur yagıyor ızmırde sabahtan beri.insallah yarında yagmazda giderim manisaya.yagmur yagarsa zor

izmir farki antepliyim ama

galatasaray keskem izmire tasisa kulübü

full 60000 oynariz

her yönüyle daha iyi olurdu

Üst Alt