izmir’de yıllardır artarak devam eden lağım kokusu sorunsalı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

izmir’de yıllardır artarak devam eden lağım kokusu sorunsalı

Yazsammi diye düşündüm de soyer gibi İzmir'e son 30yilda gelmiş en çapsız berbat başkan için cümle kurmaya gerek yok birde evdekilere baskı yapmıştım bu herife oy verin diye kafama tüküreyim

İzmir'le hiçbir alakam ve bağım yok ama yazılanlardakine göre konuşursak başarısız belediyecilik var. Popülizm de bir yere kadar demek ki.

Fethiye'de 3 yıldır farklı değil. Leş gibi lağım kokuyor heryer. Önceden sadece Çatalarık bölgesiydi, şimdi merkez dahil heryer bok kokuyor

Valla ülkenin mevcut durumunda kaçıncı şikayet olur onu bilemem de, İzmir’de yaşayan insanlar için şehircilik konusunda birinci sırada gelir, genel sorunlarda da ilk 3’e girer ki kayıt dışı nüfusuyla falan 5 milyon insanı etkileyen ve en az 10 yıldır devam eden bir sorundan bahsediyoruz. Nerede yaşıyorsun bilmiyorum, İzmirliysen kokunun ne kadar geldiği bir ilçedesin bilemem ama sabah akşam klozet içinde yaşadığını farzet, öyle bir koku.
1995 yılından beri Şeker hastasıyım. İzmirde tedavi gördüm. Bayraklı mecrası 30 senedir kokuyor. Yakında İzmire gitmedim. Ama öyle 10 yıllık değil en az 30 yıllık bu sorun

Üst Alt