Jo'nun sakatlığının ardından... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jo'nun sakatlığının ardından...

Cevap: Ya Jo'ya Bir Şey Olursa

Ona bakarsak Arda'nın, Servet'in, Mehmet Topal'ın da başına gelebilir bu neticede kimsenin sakatlanmamak üzere senedi yok. Olur ya sakatlanırsa Cem Sultan'ı görmesi gerekir Rijkaard'ın. Yani arkadaşlar sakatlanırsa şansımıza küsüp 4 ay oturtup göndeririz bu kadar basit. Ne çıkarsa şansına zaten Baros düzelir iyi kötü oynar. Varsayımlar üzerine konuşacaksak herkes 40 tane felaket senaryosu üretir.

...

Jo on numara transferdir. Hayatınızda göremeyeceğiniz adamları bilet alıp izleme fırsatınız VAR. Fazla düşünmeyin zevkini çıkarın.

Neymiş Nonda gitmiş... Maçları mı seyretmiyorsunuz yoksa gözünüz mü kör. Nonda A.Madrid maçında oynasa ne yapacaktı? İçine Drogba mı kaçacaktı birdenbire. Nonda nın gönderilmesi en doğru karardır.

Kötü de olsa santrafor almak ne demek? Misket verilerek yapılmıyor bu transferler. Biraz mantık.

Bıktım vallahi. Tamam güzel ama Şu şöyle olursa böyle olur. Yok şu geldi ama gerekli mi. Yok aldık ama opsiyonu yok. Yok bu adamlar kaliteli ama neden oynamamış kendi takımlarında...Yok bu güzel ama neden tüyü yok...

Süründüğümüz günleri ne çabuk unuttunuz. Bir susun artık yeter.

+

https://www.gscimbom.com/forum/hald...onra-bir-santrafora-ihtiyacimiz-var-mi-_.html

Buradaki ankette oy kullanan 166 kişiden sadece 40 kişi yeni bir forvete ihtiyaç yok demiş.Diğer 126 kişi var seçeneğini işaretlemiş ama benim yazdığım topicte benimle aynı görüşü paylaşan 1 kişi var sadece ve herkes görüşüme muhalefet. Ankette evet işaretleyen ben hariç 125 kişi nerede onu görmek istiyorum :)

Ankette oy kullnırken, kimse fikir beyan etmek zorunda değil o yüzden, transfer gerekli mi sorusunu görüp de oy kullanan çok kişi olduğundan emininm. Hatta takımda şu anda 6tane sol açık oyncusu olduğu halde sen bi anket başlatıp, Sol Açık transferi gerekli mi? diye bi anket yapsan ona bile evet diyecek çok kişi çıkacağından şüphem yok. Ama neden dediğinde verecek cevapları olmaz, ee Avrupa kupası, eee Barosun sakatlıgı derler ama, maliyeti, takımdan kimin gideceği, takım içi dengelerin ne hale gelecegi gibi konuları hiç düşünmezler. Transfer olsun da taştan olsun farketmez bazıları için.

Gayet haklı arkadaş. Jo dışında merkez forvet oynayabilecek oyuncularımız o bölgede verimli olacak isimler değil. Kewell olsa bir nebze tamam diyeceğim ama Santos, Keita, Arda, vs... orada yeteri kadar iyi olamaz ve ikinci yarıda puana ihtiyaç duyan takımların savunmalarını açmakta zorlanırız. 4-6-0 diyeceksiniz ama o sistemin oturması lazım, hadi sakatlık olunca 4-6-0 oynayalim diyince bence verimli olmaz.

Biz zaten Baros varken, hatta Nonda varken bile 4-6-0 gibi oynuyoduk, Baros'un ceza sahası önünde top beklediğini gördün mü sen hiç ? Hatta Nonda'nın performans düşüklüğü de orta sahaya ve defansa kadar gelip top almak zorunda kalmasından kaynaklanıyodu diye düşünüyorum.

...

Jo on numara transferdir. Hayatınızda göremeyeceğiniz adamları bilet alıp izleme fırsatınız VAR. Fazla düşünmeyin zevkini çıkarın.

Neymiş Nonda gitmiş... Maçları mı seyretmiyorsunuz yoksa gözünüz mü kör. Nonda A.Madrid maçında oynasa ne yapacaktı? İçine Drogba mı kaçacaktı birdenbire. Nonda nın gönderilmesi en doğru karardır.

Kötü de olsa santrafor almak ne demek? Misket verilerek yapılmıyor bu transferler. Biraz mantık.

Bıktım vallahi. Tamam güzel ama Şu şöyle olursa böyle olur. Yok şu geldi ama gerekli mi. Yok aldık ama opsiyonu yok. Yok bu adamlar kaliteli ama neden oynamamış kendi takımlarında...Yok bu güzel ama neden tüyü yok...

Süründüğümüz günleri ne çabuk unuttunuz. Bir susun artık yeter.

Tunç haklı hem Jo'nun opsiyonunu istersek alırız demedi Adnan Polat? Hem Nonda sözleşmesi uzatıldığından bu yana sahada çöp arabası gibi dolaşıyordu en ihtiyaç olan maçlarda. Bize 2'lik maçta 3. golü atacak forvet değil, 0-0 giden maçta tek golü atıp rakibimi devirecek forvet lazım. Nonda'dan, Baros sağlamken ve sakatken alınan verime bakın. Rijkaard aptal değil herhalde bir planı var elbette Avrupa için yoksa insan kendi ayaklarına ateş eder mi? Devşirme forvet ya da herhangibir yolla alınacak bir forvet olursa Avrupa'da o oynar.

Cevap: Jo'nun sakatlığının ardından...

Şom ağızla alakası yok bunun olabilecek bir şeydi ve oldu. Şaşırmamak gerekir, şaşıranlar son 3 sezonun sağlık raporlarını bulsun incelesin..

Benim 2. yarı başlarken açıkçası şampiyonluktan umudum yoktu. Gerek Fenerbahçe'nin fikstür avantajı gerekse de Galatasaray'ın haddinden fazla göklere çıkarılması bu umutsuzluğumun sebebiydi. Ama şimdi şampiyonluğa olan umudum arttı diyebilirim. Çünkü forvetsiz kalmış bir Galatasaray olaya daha çok konsantre olacak, diğer futbolcular daha çok isteyecek, herkes şu an işleri iyi giden Fenerbahçe'yi favori görecek, Fenerbahçe şişirilecek. Bu da Galatasaraylı futbolculardaki baskıyı azaltacak. Fenerbahçeli futbolcular nasıl olsa şampiyonuz havasına girebilir bu da basit puan kayıplarına yol açabilir. Galatasaray'da o kenetlenme gerçekleşebilir. Galatasaray'ın genlerinde vardır bu. O yüzden diyorum ki benim şampiyonluk umudum düne nazaran daha fazla

Suan kadiköy'de havasi göklere cikmis bir Fenerbahce bu hafta Diyarbakirspor'a yenilirse. Moralsiz bir Galatasaray, gidip Kayserispor'u yenerek moral bulursa, ve kenetlenirse vede puan durumu hafta sonu söyle olursa:

GALATASARAY 45

FENERBAHCE 43

inanin ben yapilacak yorumlari cok merak ediyorum. Hea, böyle olacak diye birsey yok, ama insallah hafta sonu böyle olur... :)

Şu ligde oynayacağımız 3 hafta var,1 i bay buradan 7 veya 9 puan çıkartabilirsek yolu yarılarız.Fener ve Trabzon maçlarından da 6 puan alırsak şampiyon olabiliriz,ama aksi takdirde maçlarının %65 ini Saraçoğlunda oynayacak Fenerbahçe alır götürür işi evde biryerleri tekmelerim yine sene sonu.

Suan kadiköy'de havasi göklere cikmis bir Fenerbahce bu hafta Diyarbakirspor'a yenilirse. Moralsiz bir Galatasaray, gidip Kayserispor'u yenerek moral bulursa, ve kenetlenirse vede puan durumu hafta sonu söyle olursa:

GALATASARAY 45

FENERBAHCE 43

inanin ben yapilacak yorumlari cok merak ediyorum. Hea, böyle olacak diye birsey yok, ama insallah hafta sonu böyle olur... :)

Şöyle olsun var ya başka bir şey istemem

forvet dos santos a kaldı sanırım jo dan daha iyi bir izlenim veriyor bana inş baroş ve kewell ı aratmaz idare edebilir orayı keita nın takıma katılması iyi olacak inş. formda cezayir e attığı gol şahaneydi

--------------------aykut--------------------------

neill--------emre A.--------servet---------uğur

---------barış----mustafa--------elano

--keita---------govanni-----------arda

bu kadro en uygun olanı bence

Neyse bari en azından, sadece Jo üzerine bi varsayımda bulunmuş. Merak ediyodun, önümüzdeki 3 hafta boyunca yaşayarak test edecez bakalım. Hadi hayırlısı.

Jonun olmadı maçları Uefadaymış gibi davranıp oynucaz işte. ben olsam Mustafa Sarp ı koyardım :D

Üst Alt