Jo'nun sakatlığının ardından... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jo'nun sakatlığının ardından...

Cevap: Jo'nun sakatlığının ardından...

Hakemler ne kadar şerefsiz ya nasıl müsaade ediyorlar rakiplerin böyle müdahalelerine anlamıyorum :mad:

Suan kadiköy'de havasi göklere cikmis bir Fenerbahce bu hafta Diyarbakirspor'a yenilirse. Moralsiz bir Galatasaray, gidip Kayserispor'u yenerek moral bulursa, ve kenetlenirse vede puan durumu hafta sonu söyle olursa:

GALATASARAY 45

FENERBAHCE 43

inanin ben yapilacak yorumlari cok merak ediyorum. Hea, böyle olacak diye birsey yok, ama insallah hafta sonu böyle olur... :)

Keşke öyle olsa ama objektif bir tahminle daha olası görünen tam tersi olur da Fenerbahçe 4 puan öne geçerse ne olacak? Manisa deplasmanında puan bıraksınlar diye gözlerinin içine bakacağız, o da son adam gibi deplasmanları zaten.

Bu benim fotom.Az biraz benziyorum Jo'ya. Zamanında forvet oynamışlığım da vardır.Federasyondan izin alıp lisansımı çıkartsınlar çıkayım bu geceden Kayseri yolculuğuna anca varırırm :)

Emrah arkadasim,ayak bilegine kadar olayin gerceklesmesi ilginc oldu.

Keske hic olmasaydi da ne sen hakli ciksaydin ne de bizler bu yorumlari yapmak zorunda kalsaydik.

Üst Alt