Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu

Cevap: Galatasaray Sponsorluk Anlaşması

Futbol takımı forma üreticimiz olacagı söylenen Nike olsa basketbol sponsorumuz ?

türk telekomla bundan sona ilişkilerimiz düzelebilir ve basketbol takımımıza sponsor olabilirler.

TT ile birleşip 10-15 milyon dolar arası bütçe aktarsanız keşke basketbola. BJK'nin de Toyota ortaklığı gerçek olsun, FB, GS, EP, BJK'nin EL seviyesinde kadrolar ile rekabetini izlesek keyifle. Tabi futbol fanatiklerinden arındırılmış halde, Efes Pilsen'in tertemiz basketbol seyircisi gibi basketbolu sevdiği için maçlara giden insanların çoğunlukta olduğu tribünler ile.

TT ile birleşip 10-15 milyon dolar arası bütçe aktarsanız keşke basketbola. BJK'nin de Toyota ortaklığı gerçek olsun, FB, GS, EP, BJK'nin EL seviyesinde kadrolar ile rekabetini izlesek keyifle. Tabi futbol fanatiklerinden arındırılmış halde, Efes Pilsen'in tertemiz basketbol seyircisi gibi basketbolu sevdiği için maçlara giden insanların çoğunlukta olduğu tribünler ile.

Keşke dediklerin olsa İspanyolların 4lüsü euroleague oldugu gibi bizimde 4lümüz her yıl euroleague yer alabilse bütçe,taraftar,salon olarak hiçbir eksikliğimiz yok sadece biraz tecrübememiz eksik o kadar bence Adnan Polat kalsaydı Türk Telekom bize sponsor olmazdı ama yeni yönetimle Türk Telekomun sponsor olacagını düşünüyorum...

Yeni yönetimin basketbolu ne kadar ipleyeceği de önemli, şubenin başına malını tekini falan getirirler. Oktay hocanın yerine Halil Üner'i falan gelir 10 yıl öncesine gideriz.

Amatör branşlar şimdiki durumundan daha kötü olmaz bence.

En kötü bu seviyelerde gider..

Amatör branşlar şimdiki durumundan daha kötü olmaz bence.

En kötü bu seviyelerde gider..

Bayan basketbol ve bayan voleybolda küme düştüğümüzü, erkek basketbolda kaç yıl küme düşmemeye oynadığımızı görmedin herhalde? Ne derseniz deyin amatör branşlarımız bir ivme kazandı ve hepsi 2-3 yıl içinde şampiyonluğa oynayacak. Yeni yönetim bu ivmeyi bozmaz inşallah.

Bayan basketbol ve bayan voleybolda küme düştüğümüzü, erkek basketbolda kaç yıl küme düşmemeye oynadığımızı görmedin herhalde? Ne derseniz deyin amatör branşlarımız bir ivme kazandı ve hepsi 2-3 yıl içinde şampiyonluğa oynayacak. Yeni yönetim bu ivmeyi bozmaz inşallah.

İyiye doğru gider dedim.

Şimdiki durum kötü demedim,şimdikinden daha kötü olmaz dedim.

Sponsor elbet önemli ancak avrupa basketbolunu bilen idarecilerde gerekli. Bakın fenerbahce ülkerspor dan idarecileride bunyesine katti. Bu sayede avrupadan üst düzey oyuncuyu tanima ve ikna etmeleri kolaylaşti. Ayrica önumuzdeki sezon icin NBA olacak olan grevi degerlendirip yeni salonları icin 1 ya da 2 NBA yıldizini getirecekleri konusuluyor. Hidayet Turkoglu da grev nedeniyle fanatik taraftari oldugu F5 e gelmeye sıcak bakiyor.

Hocam milyar dolarların dondugu sadece reklam gelirleri ile bir ufak ülkenin bütcesini olusturan bir sistemi ne olursa olsun İran Abd'yi işgal etse dahi Nba'i kapatmazlar.Böyle bir şey olcagı an olaya 'Büyük'kişiler el atar...

Sponsor elbet önemli ancak avrupa basketbolunu bilen idarecilerde gerekli. Bakın fenerbahce ülkerspor dan idarecileride bunyesine katti. Bu sayede avrupadan üst düzey oyuncuyu tanima ve ikna etmeleri kolaylaşti. Ayrica önumuzdeki sezon icin NBA olacak olan grevi degerlendirip yeni salonları icin 1 ya da 2 NBA yıldizini getirecekleri konusuluyor. Hidayet Turkoglu da grev nedeniyle fanatik taraftari oldugu F5 e gelmeye sıcak bakiyor.

Hidayet ve Semih gelir olur biter fenerbahceye.

Eyüp Yıldız hem twitter hem facebookta Beşiktaş çok büyük bir grup şirketiyle hem erkek hem bayan basketbol takımına sponsorluk anlasması yaptıgını soyledi.Bizimde seçimden sonra hemen bulmamız lazım.

Üst Alt