Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu

Cevap: Galatasaray Sponsorluk Anlaşması

Basketbol organizasyonuna yabancı olmayan bir sponsor bulmak lazım.Sadece çok para veriyor diye sponsor bulunmasın lütfen!

Bayanlarda medical bırakılmaz..Son transferlerde paraları o verdi..

Erkek Basketboluna Aysal sayesinde Pegasus sponsor olacakmış..Ciddi yatırım olacakmış.Bilgisi olan varmı?

Türkbasket'in haberine göre önümüzdeki sezon Erkek Basketbol takımımızın sponsoru Medical Park olacak...

Bundan sonra da Eyüp Yıldız şöyle yazmış.

Turkbasket, GS erkek basketbol takımının yeni sponsorunu yazmış bizd e yazabiliriz artık, seneye GS MP olacak büyük ihtimal :)

Acaba ne kadar yardım edecekler?Seneye basketbol bütçemizi merak ediyorum

Hayırlı olsun o zaman, ciddi bir bütçe vardır umarım.

Hakan Üstünberk Play-off'tan sonra erkek takımla ilgileneceğiz dediğinde az çok tahmin etmiştim.

Ne kadar bütçemiz olacak bilgi var mı?Ülker ve efes kadar olur mu bütçemiz?

Yav MP olmasın ne havası var bence nede öyle büyük yatırım yapabilirler benim tahminim.

Pegasus olabilir Galatasaraylı Ali Sabancı gibi bir zekanın sahibi oldugu sirket büyük yatırım yapabilir.

Bu arada seneye Erkek basketbol takımının formalarını errea üreticekmiş. Nike niye almamış şaşırdım.

ERREA-logo-198FF8C385-seeklogo.com.gif

Eyüp Yıldız rakamı bilmiyorum ama Cafe Crown'dan çok daha fazla verecekler demiş.

Errea Türkiye'ye büyük yatırım yapıyor çünkü şu anda,kötü bir marka değildir zaten.

Zaten kimle yapsak cafe crowndan yuksek vereceklerdi.Bence bu kotu olur mp zaten bizim hem voleybol hem basketbol bayanlarda sponsor .İlk once o taraftaki takımlarınızı yardım yapsalar.Simdi mp erkegede olursa ekstradan bisey vermek istese mp erkegee verir bayan voleybol takımımız sadece adını vermekle kalir...

kurtuluyoruz şu cafe crowndan resmen senelerce aciz kaldık dalga gecvildik sen fenere butun varligini koy galatasaray kahve adını ver

ERKEK BASKETBOL TAKIMINA 20 MiLYON DOLARLIK BÜTCE

Yeni sezona Medical Park'in isim sponsorlugunda girecek olan Galatasaray Erkek Basketbol Takimi'na Medical Park'in 12 Milyon Dolarlik bir destekte bulunacagi, kulübün de ekleyecegi para ile bu miktarin 20 Milyon Dolar'i bulacagi iddia ediliyor.

Açıklama ekle

ERKEK BASKETBOL TAKIMINA 20 MiLYON DOLARLIK BÜTCE

Yeni sezona Medical Park'in isim sponsorlugunda girecek olan Galatasaray Erkek Basketbol Takimi'na Medical Park'in 12 Milyon Dolarlik bir destekte bulunacagi, kulübün de ekleyecegi para ile bu miktarin 20 Milyon Dolar'i bulacagi iddia ediliyor.

facebooktaki galatasaraybasketbol sayfasindan alıntıdır.Şimdilik bu haber kesin deildir.Olabilirde olmayabilirde :)

20 milyon dolarlık bütçe olayı doğru olursa en büyük bütçeli 2-3 takımdan birisi oluruz.Ama önemli olan bu parayı doğru kullanmak tabi.

Üst Alt