Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse

Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !

Böyle konuları açan kişiler genelde online olmayan,sallamak ve ortalığı karıştırmak için üye olan Galatasaraylı olduklarını sanmadığım kişiler hocam böyle konulara izin vermeyin hiç yakışmıyor.

Yanındakiler oynamayınca mecbur ayağından top tutmak zorunda kalıyor.Bazen bencillik yapıyodur evet ama bu kadarı zaten hakkı.O zaman Caner'i asalım biz hemen.Ne kadar boş konular bunlar ya.

Her yıldız oyuncu bencildir,çünkü onlar diğerlerini yapmadığını yapar ve insiyatif alır!

ya yöneticiler bakmıyomu buraya ya herkes konu kapansın diyo hala niye bi kişi bile takıpda bi cvp vermiyor....

konunun kapanmasını gerektirecek pekte birşey yok ama başlığın değişmesi gerektiğini konu açıldığı zaman söylemiştim zaten ;)

Cevap: Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse

İnşallah ikinci Hasan Şaş vakası yaşanmaz. :(

Çok önemli bir konu bence.Neden kilit istiyorsunuz anlam veremiyorum.Kılıf uydurmaktan vazgeçelim.

Onun sayesinde kontra atak nedir unuttuk yahu.O yüzden sadece Atletico ile oynayacağımız 2. maçta oynamalı.

Arkadaşlar konuyu kilitlemek çözüm olursa hemen kilitleyelim ama konunun başlığı değişerek istendiğinde yorum yapılması için açık kalıcaktır.

Saygılar...

Arkadaşlar konuyu kilitlemek çözüm olursa hemen kilitleyelim ama konunun başlığı değişerek istendiğinde yorum yapılması için açık kalıcaktır.

Saygılar...

Eyvallah kardeş.

Her olumsuz başlık sonrası kilit isteyenlere anlam veremiyorum.Biraz olsun gerçekleri görün yaf.

Çok güzel bir konu bence.Hatta konu ''Arda 'nın dikkat etmesi gerekenler'' şeklinde değiştirilip eklemeler yapılırsa daha iyi olur.;)

Konu kilitlemek çözüm olmaz 2 gün sonra yine ardayı eleştiren bir konu açılacak ;) O yüzden tekrar tekrar Arda konuları açılmasından iyidir...

Eyvallah kardeş.

Her olumsuz başlık sonrası kilit isteyenlere anlam veremiyorum.Biraz olsun gerçekleri görün yaf.

Çok güzel bir konu bence.Hatta konu ''Arda 'nın dikkat etmesi gerekenler'' şeklinde değiştirilip eklemeler yapılırsa daha iyi olur.;)

Arda'yı yem etmeyiz saçma sapan konular açmasınlar o zaman.İnsanlar burada saçma yazıları okuyup inanıyorlar ve ön yargılı davranıyorlar.

Arda nın son hali ki bu uzun haftalardır böyle bana okan ve adını ağzıma almak istemediğim mahlukatın interle anlaştıktan sonra ki oyunlarını hatırlatıyor..İnşallah sonu o anguta benzemez

Ben geçen sene ki Arda yı çok özledim..Geçen sene bu kadar asist yapamasada hırsı ve arzusu benim ona hayranlığım için yeterliydi..

Hadi kaptan önce sen hırslan ki takım da kıpırdasın..sana güveniyoruz :2_thumbs_up_-_anima

Arda'yı yem etmeyiz saçma sapan konular açmasınlar o zaman.İnsanlar burada saçma yazıları okuyup inanıyorlar ve ön yargılı davranıyorlar.

Yahu sanki hep olumsuz eleştiri yapıyoruz. :rolleyes: Yem ile ne alakası var ki herkesin kaptanımızın iyi olmasını ister. ;) Sadece gördüklerimi söyleme ihtiyacı duyuyorum.Yoksa burada ne işim olurdu.

Şuan Medya'da Galatasaray'ın her oyuncusunu yıpratma operasyonu yapıyorlar yeterki ellerine malzeme geçsin... Bizde bu haberlerden ve kötü sonuçlardan etkilenip futbolculara sataşıyoruz... ;) Kim hangi maçta kötü oynuyorsa o maçtan sonra o futbolcuya veya futbolculara yükleniyoruz...

Ben her gazetede her spor programında gördüğüm kolpa şeyleri burada görmek istemiyorum,bu haddim olmasada sadece temennim...

Basının ne dediği değil ,bizim taraftar olarak ne düşündüğümüz önemli ve Kaptanımızdan sanıyorum ki herkesin istediği daha dikkatli olması her konuda öyle değil mi?;)

Konunun başlığı veya varlığını değilde neler düşündüğümüz konusunda fikir alışverişliği yaparsak amacımızında ne olduğu daha net ortaya çıkacaktır umarım.

Saygılar...

Hasan Şaş, Arda, Caner gibi oyuncuların en büyük silahı çalımdır ama gerektiğinde pasta vermesi gerekir Arda'nın.

Medya bizim bu forumları okuyor,haberlerin prim yaptığını görünce daha çok yapıyor bu haberleri.Böyle konular açmasak iyi olur aslında.

Üst Alt