Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse

Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !

Gioyu alıp Emreyi alacak beyin ne yazıkki Nondayı gönderip Galatasaray gibi hepimizin üzerine titrediği bir takımı forvetsiz bırakan; bunun hesabını yapamayan; ve de en önemlisi Servet gibi bir adamı kurtarıcı forvet mevkisine sırf boyu uzun olduğu için sokan adamdır bunu herkes gördü; yazıktır günahtır ya herşey para değildir; göreceksiniz sadece sade taraftar ileride bu takımı sahiplencek; elin Holladalısı değil..

Nonda neden gitti biliyormusun peki ?

Gioyu alıp Emreyi alacak beyin ne yazıkki Nondayı gönderip Galatasaray gibi hepimizin üzerine titrediği bir takımı forvetsiz bırakan; bunun hesabını yapamayan; ve de en önemlisi Servet gibi bir adamı kurtarıcı forvet mevkisine sırf boyu uzun olduğu için sokan adamdır bunu herkes gördü; yazıktır günahtır ya herşey para değildir; göreceksiniz sadece sade taraftar ileride bu takımı sahiplencek; elin Holladalısı değil..

Ne yapalım yahu? Rijkaard'ı gönderip güneye mi yerleşelim? Nonda'nın yerine Jo alındı, o da sakatlandı. Ne yani bununda mı suçu Rijkaard'a ait? Ligin kasapları adamı sakatlıyorsa Rijkaard'ın yapabileceği birşey yok. Servet'in kafa topları hakimiyetinden yararlanmak istedi. Ne var bunda anlamıyorum? Gol lazımdı o dakikada ve çare yoktu. Nonda olsa ne olacak onuda bilmiyorum. Kronik sakat ve maçları kaldıramıyor. En yararlı olduğu yer kulübe, o da sonradan girdiğinde.

Elin Hollandalı'sı bu ülkede birşeyi başarmak için çabalıyor. Bunu da ileride anlayacağız. Günlük başarılar için getirilmedi Rijkaard. Bunu anlamanız gerek bence.

Neden Ahmet ? Adam denemek zorunda birazda zorlamak. Arda'da çok çok kötü değil ki gayet gol attı pozisyon yakaladı başarısız değil evet etkinliği düştü ama mecbur kalındı buna.

Ya güzel söylüyorsun Arsenalde Arsavin örneği var, denemek iyidir güzeldir Arda bunu yapabilecek yetenekte bunu kabul ediyoruz ama takımımızda ters giden birşeyler var; malesef kanatlardan yeterli verimi alamıyoruz; Keita şu son iki maçta resmen takımı sabote eder bir şekilde oynuyor takım arkadaşlarına pas vermiyor; pas alamayınca da futboldan başka her türlü laubailiği takım arkadaşlarına gösteriyor, el kol hareketleriyle bunları destekliyor; sanki ben takımın tek lideriyim edasında hareket ediyor; Gionun basında da yer bulan ve de sahada da gözlemlenen özgüven eksikliğini tüm aklıbaşında taraftar hissediyor, malesef sorumluluk alamıyor; Elano zor pasları gayet iyi ve yerinde atıyor ama basit gollük paslarda ille uzak köşeye oynayacam diye zor kullanabiliyor be başarısız oluyor; M.Sarp ve M.Topal insiyatif almayarak; sürekli topa sahip olan oyunculara pas atması gereken yere top atmasını söyleyerek ve de pas istemeyerek oynuyorsa; senin elinde paftan Cem Sultan gibi bir en azından yeri mevkisi belli bir forvet varsa bunu değerlendiremeyip; Arda Turan gibi başından beri savunduğum, Barçada ileriki yıllarda Henry yerine sol kanada tek alternatif olan adamı forvette yalnız bırakırsan; tamam bir kere deneyip yine de etkisizliğini görerek aynı hatalar düşüyorsan burada bir yanlışlık, bir vurdumduymazlık var derim arkadaş...

arshavin forvet oynarsa messi forvet oynarsa arda da oynar

bu kadar ornek var bu kadar hoca takim var bu isi yapan

biz hala forvet yok diye aglayalim 3 atip 10 kacirdigimiz mactan sonra

enteresan vallahi

basin yuzundenmi nedir cozemedim

bir akli selim yokmu stilleri arshavinle ayni tipe tip

o oynar arda niye oynamaz demiyo

bedava satalim gitsin.. yuh yani bu kadar da olmaz. Ardayi tartisilir haline geldik...

Arda son maclarda zorunluluktan dolayi hangi mevkide oynuyor??? ve bu mevki Ardaya has olan ozelliklerini ne kadar kisitliyor diye dusunen var mi acaba bu tartisanlar arasinda?

bu kadar vefasiz olmayalim. Arda'nin piyasasi 25 milyon dan baslar.

ne piyasasıymış hangi kura göre 25 m ben anlamadım. :confused:

Dediklerin zaten giderilmeyi bekleyen eksikliklerimiz zaten Rijkaard olmasada bu oyuncular olsa yine benzer şeyler söylerdin eminim haksız birşeyde yok.

Bak şimdi :

Elano : Son 2-3 maçtır pozisyonların (gol olan yada kaçan) hazırlayıcısı ve sade oynuyor arada şık hareketlerde yapıyor ama bir Lincoln-Alex değil bu doğru.

Sarp - Topal = Birbirine benzer iki adam ve ikisi oynamak zorunda olmasaydı iyi olucaktı.

Arda = kanatlarda daha üretken ama forvettede gömüldüğü falan yok sadece orta açacak adam bulamadığımız için sıkıntı yaşıyoruz oda bundan etkilenip defansı zorlamak zorunda kalıyor hem yoruluyor hemde bazen başaramadığı için oyundan düşüyor.

Ayhan = yok-eksik ve felaket durumda bence.

Keita : Bu adam iyiydi ama geldiği gibi İngiltereye gidebilirim açıklaması benim midemi bozdu açıkcası kötü değil ama dur be insan takım zor günler ve maçlar geçiriyor işine bak sonra konuş. Sene sonuna doğru söyle bu adamın bazı art niyeti olabilir umarım beni yanıltır.Zaman göstercek.

Caner: İyi gidiyor ama defansı yapamıyor bu adam Balta döndü sonunda ve ilerde şans bulcak Kewell dönene kadar.

Rijkaard kendi oyun tarzın aşılamaya çalışıyor hala. Eksikelerimiz pas organizasyonu, pres yetersizliği ve takım defansı. Düzelttiklerimiz ise yerden oynama ve pozisyona girme (forvetsiz). Bazı şeyler zaman ister. Bu takım dün 2.golden sonra müthiş özgüven ile oynadı harika paslaştık ama yine bireysel gol yedik bunada genç Emre sebeb oldu kötü bir tecrübe ama bunlar olcak. Bülent kaptan'ın Dortmund'a yenildiğimiz maçta 1-0 ile yedirdiği gol, Alpay'ın milli maçta Portekizden yedirdiği gol hepsi tecrübesizlik emsalidir ve bunlar zaman ister. O Bülent kaptan UEFA'yı kaldırdı o Alpay Premier Lig'te iyi maçlar çıkarıp yine o milli takım ile Dünya 3.cülüğü yaşadı.

Sabır dediğimiz bu. Bende isterim tıkır tıkır oynayalım paslaşalım ama bu zaman ve sabır ister. Takım bir türlü ideal çıkamadı sene başında çıktık 6 hafta gördük neler yapabiliyoruz. Nonda bitmiş bir adamdır ve hastadır ayrıca kronik sakat. Gözlerindede bozukluk varmış yani doğru karar verildi zaten o da hiç itiraz etmedi. MEdyaya fazla inanıyoruz bence. Takımda 3 forvet yahu :) daha ne olcak. guiza-Semih-gökhan sakatlansa fener ne yapacak ? Söylüyeyim mi sana Alex tek forvet arkasında Topuz-ÖZer yani bizden farkları olmayacak ya da 4-6-0 oynatır Daum. Bu işler böyle başa gelen çekilir ve şanssız bir takımız bugünki maçı izledin dimi dün bizim maçımızdan sonra ben söyledim şans yanımızda olsaydı maç daha 30.dakikada 2-0 olurdu ve iş biterdi. NEcati güreşciside o bireysel golleri atacak kadar oyuncu zaten bir zahmet atsın. Sarp'ın muazzam hatası ve boş kaleye bende atarım ebemde atar hesabı.

Umutlu olmak zorundayız. Fenerde kötü top oynuyor BJK'da bu ligde şuan zevk veren tek takım Trabzondur onlarda nerdeyse aynı takım ile 1.5 senedir oynamaktalar bırakalımda oynasınlar. BJK bile anca kendine geliyor bu işler sabır ister ve destek ister.

Nonda'nın 2 ana gönderilme sebebi var. Bunu ben Abdulrahim Albayrak'tan sonra bugün Eram Toroğlundanda duydum. Sordu sunucu Erman'a o da söyledi kronik sakat 1-2 maç sonra nüksediyor ve gözlerinde (retina) sorunu var görme sıkıntısı yaşıyormuş adam. Zaten yaşı ve sözleşmesi malum doğru bir harekettir son maçlarda resmen komediydi kaçırdığı goller :)

Dediklerin zaten giderilmeyi bekleyen eksikliklerimiz zaten Rijkaard olmasada bu oyuncular olsa yine benzer şeyler söylerdin eminim haksız birşeyde yok.

Bak şimdi :

Elano : Son 2-3 maçtır pozisyonların (gol olan yada kaçan) hazırlayıcısı ve sade oynuyor arada şık hareketlerde yapıyor ama bir Lincoln-Alex değil bu doğru.

Sarp - Topal = Birbirine benzer iki adam ve ikisi oynamak zorunda olmasaydı iyi olucaktı.

Arda = kanatlarda daha üretken ama forvettede gömüldüğü falan yok sadece orta açacak adam bulamadığımız için sıkıntı yaşıyoruz oda bundan etkilenip defansı zorlamak zorunda kalıyor hem yoruluyor hemde bazen başaramadığı için oyundan düşüyor.

Ayhan = yok-eksik ve felaket durumda bence.

Keita : Bu adam iyiydi ama geldiği gibi İngiltereye gidebilirim açıklaması benim midemi bozdu açıkcası kötü değil ama dur be insan takım zor günler ve maçlar geçiriyor işine bak sonra konuş. Sene sonuna doğru söyle bu adamın bazı art niyeti olabilir umarım beni yanıltır.Zaman göstercek.

Caner: İyi gidiyor ama defansı yapamıyor bu adam Balta döndü sonunda ve ilerde şans bulcak Kewell dönene kadar.

Rijkaard kendi oyun tarzın aşılamaya çalışıyor hala. Eksikelerimiz pas organizasyonu, pres yetersizliği ve takım defansı. Düzelttiklerimiz ise yerden oynama ve pozisyona girme (forvetsiz). Bazı şeyler zaman ister. Bu takım dün 2.golden sonra müthiş özgüven ile oynadı harika paslaştık ama yine bireysel gol yedik bunada genç Emre sebeb oldu kötü bir tecrübe ama bunlar olcak. Bülent kaptan'ın Dortmund'a yenildiğimiz maçta 1-0 ile yediği gol, Alpay'ın milli maçta Portekizden yedirdiği gol hepsi tecrübesizlik emsalidir ve bunlar zaman ister. O Bülent kaptan UEFA'yı kaldırdı o Alpay Premier Lig'te iyi maçlar çıkarıp yine o milli takım ile Dünya 3.cülüğü yaşadı.

Sabır dediğimiz bu. Bende isterim tıkır tıkır oynayalım paslaşalım ama bu zaman ve sabır ister. Takım bir türlü ideal çıkamadı sene başında çıktık 6 hafta gördük neler yapabiliyoruz. Nonda bitmiş bir adamdır ve hastadır ayrıca kronik sakat. Gözlerindede bozukluk varmış yani doğru karar verildi zaten o da hiç itiraz etmedi. MEdyaya fazla inanıyoruz bence. Takımda 3 forvet yahu :) daha ne olcak. guiza-Semih-gökhan sakatlansa fener ne yapacak ? Söylüyeyim mi sana Alex tek forvet arkasında Topuz-ÖZer yani bizden farkları olmayacak ya da 4-6-0 oynatır Daum. Bu işler böyle başa gelen çekilir ve şanssız bir takımız bugünki maçı izledin dimi dün bizim maçımızdan sonra ben söyledim şans yanımızda olsaydı maç daha 30.dakikada 2-0 olurdu ve iş biterdi. NEcati güreşciside o bireysel golleri atacak kadar oyuncu zaten bir zahmet atsın. Sarp'ın muazzam hatası ve boş kaleye bende atarım ebemde atar hesabı.

Umutlu olmak zorundayız. Fenerde kötü top oynuyor BJK'da bu ligde şuan zevk veren tek takım Trabzondur onlarda nerdeyse aynı takım ile 1.5 senedir oynamaktalar bırakalımda oynasınlar. BJK bile anca kendine geliyor bu işler sabır ister ve destek ister.

İnan bu forumda herkes Galatasarayın başarısını istiyor ama benim pek fazla umudum kalmadı özellikle bu son maçlardan dolayı ben Anadoludan(Kayseri veya bugün fenevin balına tur atladığı Bursa) şampiyon çıkacak diye düşünüyorum; Avrupada da şans yanımızda olursa tur atlarız aksi halde bu kafa ve tutumla kesinlikle birşey yapamayız.İnsallah yanılırım...

İnan bu forumda herkes Galatasarayın başarısını istiyor ama benim pek fazla umudum kalmadı özellikle bu son maçlardan dolayı ben Anadoludan(Kayseri veya bugün fenevin balına tur atladığı Bursa) şampiyon çıkacak diye düşünüyorum; Avrupada da şans yanımızda olursa tur atlarız aksi halde bu kafa ve tutumla kesinlikle birşey yapamayız.İnsallah yanılırım...

Ahmet bak Liverpool bile kötü günler geçiriyor 1-2 oyuncu oynamadığı için düzenleri bozuldu, Lyon'da öyle. Takımın havası değişebilir bazen bunlar normal ki biz gayet genç bir takımız ve çok erken bazı şeyler için. Ben söyledim bu sene 2. olmak ile iyi birşey Ş.Ligine gitmek mesela. O sebeble sabırla beklememiz lazım. Tek isteğim takımdan UEFA'Da iyi işler ve feneri güzel bir skor ile yenmeleri.

Ahmet bak Liverpool bile kötü günler geçiriyor 1-2 oyuncu oynamadığı için düzenleri bozuldu, Lyon'da öyle. Takımın havası değişebilir bazen bunlar normal ki biz gayet genç bir takımız ve çok erken bazı şeyler için. Ben söyledim bu sene 2. olmak ile iyi birşey Ş.Ligine gitmek mesela. O sebeble sabırla beklememiz lazım. Tek isteğim takımdan UEFA'Da iyi işler ve feneri güzel bir skor ile yenmeleri.

İnşallah bu günleri görebiliriz...

İnşallah bu günleri görebiliriz...

Heh şöyle ol biraz. Sakin ve umutla destekle takımını iyi kötü yanlarındayız güzel transferler yapıldı ve stadımız geliyor bunlar önemli gelişmeler. Zamanında neler gördüm ben yaşını bilmiyorum ama 2000 e kadar ne kötü maçlar ne kötü Galatasaray izledim ben bunlar hiçbirşey inan :)

YAhu ne alaka gözü aydın olmakla , eleştirmek sakatlanmasını istemek mi demek ne biçim mantıktır bu anlamıyorum

Arda sakat olsada olmasada A. Madrid maçında oynatmazdım. İkinci yarı falan oyuna dahil ederdim.

Leo Franco

Uğur

Neill

E. Güngör

Hakan

Mehmet Topal

Ayhan

Elano

Caner

Keita

Giovani Dos Santos

Üst Alt