Karl-Heinz Feldkamp - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
takımda siyasi işler dönmeye basladı bu hareketlilik beni huzursuz ediyor. yönetim cok buyuk bir strateji hatası yapmıstır bugun skibbenin basın toplantısında zor durumda bırakmıslardır. sahsi fikrim bu hareketliligin durması lazım gecen seneki gbi sessiz ve derinden ilerlememiz lazım cok göz onundeyiz

Kalli belasından kurtuluş yok anlaşılan. Lincolnü futbola küstüren 6 hafta kala takımı ortada bırakan. Cins cins sağlıklı bir insanın yapmayacağı kadro seçimleri ve oyunu oynatan birini tekrar Galatasarayımıza getiren kişi aslında daha sağlıksız biridir ya neyse...

takımda siyasi işler dönmeye basladı bu hareketlilik beni huzursuz ediyor. yönetim cok buyuk bir strateji hatası yapmıstır bugun skibbenin basın toplantısında zor durumda bırakmıslardır. sahsi fikrim bu hareketliligin durması lazım gecen seneki gbi sessiz ve derinden ilerlememiz lazım cok göz onundeyiz

Fetoş sağolsun kardeş.

Kalli'nin oyuncu seçimlerine bende güvenmiyorum,herkesin beğendiği Barış Özbek'i'de beğenmiyorum.

Adamı önliberoya koyalım desek fiziği yok,top kapamıyor ve kademe denen birşeyden kesinlikle yoksun.Hücuma dönük oynatsan oyun kurma kabiliyeti yok.Barış Özbek'i iyi izlediğimiz maçlar genelde sağ açık oynadığı maçlardı,Barış'tan olsa olsa kanat oyuncusu olur zaten.Onun içinde fizik ve top sürme özelliklerini güçlendirmesi gerek.En azından Sabri'den iyi orta açıyor:)

Artık yavaş yavaş Adnan Polat a da güvenim azaldı ya bu alman aşkı ve bu kalli aşkı nedir ya, geçen sene bu adamın yüzüne şampiyonluk gidiyodu şimdi hala bu adamı takıma danışman yapıyorsun bi ayağıda çukurda adamın...

Kalli'nin a takımla bir alakası olmadığı söyleniyor. Ordaki görevi altyapıyla ilgili. Mayısta görevi bitecekmiş.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ya...

Adnan Polat değil miydi tv lere cıkıp "Kalli deneyimindeki teknik adama yakışmayacak şekilde yarı yolda bırakıldık" açıklamasını yapan ya da ben mi yanlış hatırlıyorum?

Bir şeyler dönüyor bence, bir gariplik var ama hayırlısı bakalım..

ya ben anlamıyorum bu adamları, gelmişin 70 kusur yaşına bok gibi paran var daha neyine çalışıyosun kendini strese sokyuon, yat, eşinle son demlerini yaşa, nedir bu hırs ?

çok ilginçç bu para hırsımıdır çalışma azmimidir yoksa anti-gs likmidir artık nedir bu..

Üst Alt