Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu

Cevap: Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu

Mesela kızın ismi x olsun,

X senden hoşlanıyorum.Gerçekten çok tatlısın.

Aşk olamaz bukadar kısa zamanda tabi ama bu sevgiyi aşka çevirmek istiyorum gibi birşeyler söyle.

Yok aga, salon büyük olasılıkla boş olacak. Kıza o anda teklif edeceğim, ancak şöyle bir durum var;

Bana akıl verin laaaaaaan :eek:

Arkadaş alınma ama bu tarz sorunları ben 15 yaşımdayken yaşıyordum, biraz kendine güven, doğal ol, cesaretini topla, plan yapma, bunlar sana yeter. Ucunda ölüm yok, karşındaki de senin gibi bir insan. Çok çok reddeder takmazsın kafana, gidersin yoluna... Bu kadar sıkıntı yapmaman lazım.

Arkadaş alınma ama bu tarz sorunları ben 15 yaşımdayken yaşıyordum, biraz kendine güven, doğal ol, cesaretini topla, plan yapma, bunlar sana yeter. Ucunda ölüm yok, karşındaki de senin gibi bir insan. Çok çok reddeder takmazsın kafana, gidersin yoluna... Bu kadar sıkıntı yapmaman lazım.

Aga kızı nasıl etkilerim diye düşünüyorum, yoksa heyecan yok şu an. Gayet rahatım, hatta kızla el ele falan hayal ediyorum kendimi :D :p

Bazen sözlere gerek kalmaz..bir bakis yeter!

Yuh gec kalmisim, adam evden cikmis bile. :D

Üst Alt