Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu

Cevap: Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu

Beyler, size sorum var.

Bir kiz size 'araban gibi hizli ol' derse. Siz ne anlarsiniz?

Mesela bunu bana bir Belçika'li kiz demis olsaydi, o zaman --> +18 demek isterdi :)

Tamam, Türk kizlarinda'da olabilir, ama on'da olamaz :)

Vermiceksen uğraştırma beaaa de.

Kız yoksa ortada ve sen bunu yaşıyorsan vah vah vah .

Beyler, size sorum var.

Bir kiz size 'araban gibi hizli ol' derse. Siz ne anlarsiniz?

Mesela bunu bana bir Belçika'li kiz demis olsaydi, o zaman --> +18 demek isterdi :)

Tamam, Türk kizlarinda'da olabilir, ama on'da olamaz :)

Bir an önce çık hayatımdan diye anlardım.

Açılacak kız yok aga. Ama şimdi de neler demem gerektiğini tartmaya başladım kafamda :eek:

Bence kafanda kurma neleri söylemek istediğini. :) Bende çok yapardım. Senin gibi sorunlarım vardı açıkçası :) Kafanda kuruyorsun kuruyorsun....Kızın yanına gelince saçmalamaya başlıyorsun. O söylediklerini falan unutuyorsun derken "Salak" damgası yemiş oluyorsun :) Herşeyi bırak akışına. Muhabbeti, sohbeti zaten kendiliğinden gelişecektir. Rahat ol, relax..Kasma kendini..Aslında bu yapıylada ilgili.. Bu sosyal psikoloji ile alakalıdır. Senin kafanda kurmuş olduğun cümleler, yani içsel zeka kızın karşısında yok olacaktır renktaşım. :)

Bunları yapmaya devam edersen güvensizlik parangaları ayağına yapışır, engeller seni.

Bence hiçbirşeyi kafanda kurma. Çünkü birşeyleri kafanda kurarsan, işte şunları şunları derim bu şekilde ona şirin gözükebilirim vs. vs. diye düşünürsen, konuşmanın farklı bir yere evrilmesiyle dediklerin saçma olabilir. Sadece rahat ol, içinden geçtiği gibi davran, ben şahsım adına yapmacık davranışları sevmiyorum. Bırak senden sen olduğun için hoşlansın eğer hoşlanmıyorsa da hoşlanmasın. Aşk matematik formülü gibi değil, hatta belirli bir mantığı da yok. Mesala mantık olsa hiç üzülmeyeceğimiz, kolay birlikte olabileceğimiz birisini seçerdik, fakat bunların dışında çok farklı tercihlerde olabiliyor ve hiç ulaşılamayacak bir kişiye aşık olma gibi durumlar ortaya çıkabiliyor.

Hatta saçmalayabilirsin de , belki bundan hoşlanır. Sadece kendini dinle bence ve içinden ne yapmak geçiyorsa onu yap, direk öpmeye falan da kalkışma ama ne düşünüyorsan onu yap derken :)

Onu görünce heyecanlanıyormusun? Konuşurken gözlerini sağa sola kaydırıyormusun? Ne derecede bu utangaçlık?

Şöyle düşün, ÖSS'de Matematik bölümünün ilk sorusu : 10 . 2 = ? Sen de diyorsun ki "aga bu kadar kolay sormazlar, kesin bir hile var bunda. Aha buldum, bilerek : değil . yapmışlar. Sonuç 5". Olay bunun gibi :)

Bence kafanda kurma neleri söylemek istediğini. :) Bende çok yapardım. Senin gibi sorunlarım vardı açıkçası :) Kafanda kuruyorsun kuruyorsun....Kızın yanına gelince saçmalamaya başlıyorsun. O söylediklerini falan unutuyorsun derken "Salak" damgası yemiş oluyorsun :) Herşeyi bırak akışına. Muhabbeti, sohbeti zaten kendiliğinden gelişecektir. Rahat ol, relax..Kasma kendini..Aslında bu yapıylada ilgili.. Bu sosyal psikoloji ile alakalıdır. Senin kafanda kurmuş olduğun cümleler, yani içsel zeka kızın karşısında yok olacaktır renktaşım. :)

Bunları yapmaya devam edersen güvensizlik parangaları ayağına yapışır, engeller seni.

Mantıklı aslında... :rolleyes:

Bence hiçbirşeyi kafanda kurma. Çünkü birşeyleri kafanda kurarsan, işte şunları şunları derim bu şekilde ona şirin gözükebilirim vs. vs. diye düşünürsen, konuşmanın farklı bir yere evrilmesiyle dediklerin saçma olabilir. Sadece rahat ol, içinden geçtiği gibi davran, ben şahsım adına yapmacık davranışları sevmiyorum. Bırak senden sen olduğun için hoşlansın eğer hoşlanmıyorsa da hoşlanmasın. Aşk matematik formülü gibi değil, hatta belirli bir mantığı da yok. Mesala mantık olsa hiç üzülmeyeceğimiz, kolay birlikte olabileceğimiz birisini seçerdik, fakat bunların dışında çok farklı tercihlerde olabiliyor ve hiç ulaşılamayacak bir kişiye aşık olma gibi durumlar ortaya çıkabiliyor.

Hatta saçmalayabilirsin de , belki bundan hoşlanır. Sadece kendini dinle bence ve içinden ne yapmak geçiyorsa onu yap, direk öpmeye falan da kalkışma ama ne düşünüyorsan onu yap derken :)

Aslında bir bayan tavsiyesi aldığım iyi oldu, teşekkürler :)

kız yok diyo olm işte bulunca açılcam diyo,daha kafamda biri yok diyo.

Aklında veya hoşlandığı biri olması lazım gelmez illaki beyler :) Bu durumun kendisinde olduğunun farkında belli ki. Karşı cinse karşı böyle bir tutukluğu var. Sadece bunu sevdiği kız için sınırlayamayız. Eminim ki, herhangi bir kızla çıkmış olsa bile aynı duyguları yaşacak. Hoşlandığı veya sevdiği bir kızın olması gerekmez illaki :)

Üst Alt