Kazım'dan Beklenilmeyen Performans - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

Cevap: Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

Az önce okuduğum bir forum bağlığını hatırlattı bana.. 105 gollük rekoru kırabilirmiyiz diye başlayan. Kazım'ın şu an ki formuda benim gözümde o forum başlığı gibi... Umarım beni yanıltır ve utandırır orası ayrı.

Evet kazım iyi oynuyor beklenmiyen bi performans sergiliyor en önemliside böle bi oyuncu türk statüsünde bize bedava geldi en önemlisi bu.

Gayet yararlı bir şekilde şımarmadan iyi oyununa devam ediyor. Umarım aynı çizgide devam eder. Yüzümüzü güldüren ender transferlerden birisi olur.

Kazım potansiyeli olan bir futbolcu. Fenerbahçe' den gönderildikten sonra kendini kanıtlamak istemesinden kaynaklanan hırsıyla ve arzusuyla oynadığı için, ileri ki zamanlarda potansiyelini daha üst seviyelerde zorlayacaktır.

Ben özellikle Kazım' ı Arena' daki Fenerbahçe maçında izlemek istiyorum!

arkadaşlar kazımdan bahsediyoruz.normal şartlarda galatasarayda oynayacak adam değil.kazım mustafa sarpın sağ açık versiyonu ama biraz daha fazla yeteneklisi

adam yetenekli olabilir.fakat maç içinde topsuz alanda hiç yok.top ayagına geldi.olumlu yada olumsuz birşey yaptı.sora ne top arkasından gittiğini gördüm ne extra bi çabasını.sırf eli kolu havada millete artislik yapmaktan başka bişi yaptıgı yok.

bu adma sahip cıkmayın benimsemeyin lütfen.pino gelince tez yedeğe alınmalı kazım.adam olsa fener elinde tutardı bunu unutmayın.

Açıkçası ben de beklemiyordum bu kadar efektif oynamasını, umarım fener maçında ve kupa maçlarında iyi oyununu devam ettirir..

Kazım istatistik olarak 8 maçta, Dia'nın 23 maçta yaptığı istatistiği geçmiş. :asd:

''İstatistikler mini etek gibidir, birçok şeyi gösterir ama esas olanı göstermez...''

Sir Alex Ferguson...

Niye özür diliyorsun, topigi acan arkadas.

Bugün yine olsa yine istemem Kazimi. Kazimi alana kadar baska bir sag acik alsalardi. Almiyorlarmi, bana ne. Niye özür diliyim. Isterse Ronaldoluk taslasin isterse yoklari oynasin. Hic umrumda olmaz.

Bu adam bize gelmemeliydi. Hala ilk gün ne dediysem hala arkasindayim ben sahsim adina.

Ayrica Kazimin istikrarli oyniyabilecegini de hic sanmiyorum( istatstikler de beni ilgilendirmiyor pek, iyi oynadigini düsünmüyorum). 1-2 mac iyi oynayabilir, istikrar önemli.

Hemen bir adami kral yapmaya cok merakliyiz. Herkes icin gecerli bu.

Cevap: Kazim'dan bir skandal daha..

Bu durum bana şunu hatırlatıyor. Bir mercedes 'imiz (etkili bir forvet hattımız) var. Ama Mercedesimizde 4.nci 5nci vitese atamıyoruz. Hep 1-2-3 geziyoruz, motor bağırıyor ama nafile. 4'e 5'e attığımızda 200 basacak kadran ama sıkıntı 4 'e 5 'e atmakta.

Bu forveti ortasahadan besleyemedikçe, oyunu rakip yarı sahaya yıkamadıkça, Messi de bizde olsa hikaye.

kardeş sanayide mi çalışıyon? :) Güzel açıdan yakaladın tebrik ediyorum..

Kazım iyidir kötüdür bişey dememde bugün ibb maçında bitime son 2 dakika kala seyircinin kazım'ı ıslıklayacağını bile bile hagi neden böyle bi değişiklik yaptı çözemedim açıkçası amaç nedir yani

Kazım iyidir kötüdür bişey dememde bugün ibb maçında bitime son 2 dakika kala seyircinin kazım'ı ıslıklayacağını bile bile hagi neden böyle bi değişiklik yaptı çözemedim açıkçası amaç nedir yani

O bir Hagi klasiği işte. T.direktör özelliklerini taşımadığının bir göstergesidir.

Kazım abartısız söylüyorum Cristiano Ronaldo 'nun tekniği ile sabrimizin hızının karışımı gibi birşey. Ben böyle başka bir topçu daha bilmiyorum arkadaş.

Üst Alt