Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Cevap: Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

çok doğru transfer, keita iyi biri futbolcu ama çok çok faydalı bir oyuncu değil, galatasaray'da bir tek yabancı var yeri dolmayacak o da Milan Baros gerisi hikaye, keita dünya kupasından sonra zaten hakemlerin hedefinde olacaktı, fenerli medya onun üstüne geçen sene de çok gitmişti, bu sene adama rahat vermeyeceklerdi, ayrıca deplasman maçlarının hiçbirinde katkısı olmadı sadece a.s.y de vardı o da birkaç maçlık, ben iyi oynadığı maçları uefa kupası öneleme maçları diye hatırlıyorum talinn maçı mesela, bana diğer maçlarda katkısı olmayacaksa kadroda olmasının anlamı yok, elano da brezilya oynadığı gibi sağ açık oynayacaksa, keita'dan gelen paraya orta sahaya sağlam 2 adam alırsak takım çok iyi olur, ayrıca keita 30 yaşına merdiven dayamış 1 sene sonra satmaya çalışsak edeceği en fazla 3 milyon euro olurdu..

çok doğru transfer, keita iyi biri futbolcu ama çok çok faydalı bir oyuncu değil, galatasaray'da bir tek yabancı var yeri dolmayacak o da Milan Baros gerisi hikaye, keita dünya kupasından sonra zaten hakemlerin hedefinde olacaktı, fenerli medya onun üstüne geçen sene de çok gitmişti, bu sene adama rahat vermeyeceklerdi, ayrıca deplasman maçlarının hiçbirinde katkısı olmadı sadece a.s.y de vardı o da birkaç maçlık, ben iyi oynadığı maçları uefa kupası öneleme maçları diye hatırlıyorum talinn maçı mesela, bana diğer maçlarda katkısı olmayacaksa kadroda olmasının anlamı yok, elano da brezilya oynadığı gibi sağ açık oynayacaksa, keita'dan gelen paraya orta sahaya sağlam 2 adam alırsak takım çok iyi olur, ayrıca keita 30 yaşına merdiven dayamış 1 sene sonra satmaya çalışsak edeceği en fazla 3 milyon euro olurdu..

Gitmesine çok üzülmeme rağmen noktası virgülüne katılıyorum.

bence iyi oldu keitadan kurtulmamiz, hem elano asil mevkisinde oynar, hem de kendisinde oyun disiplini bulunmuyor, topla çalim atmadan pas vermiyor mesela

Keitanın varlığını hissettiğiniz bir deplasman maçı hatırlıyormusunuz?

1-0 gerideyken 2 asist yaptığı kasımpaşa deplasmanı ve atletico deplasmanında aciz futbolumuza rağmen attığı beraberlik golü...ilk akla gelenler bunlar...arkadaşlar lütfen böyle saçma sapan sığ yorumlar yapmayın....aptalın biri ortaya bi tez atmış deplasman maçlarında keita oynmayo keita yok diye...o salağa sorsanıza ulan gerzek gs ın bu sene 2 tane adam akıllı top oynadığı deplasman maçı var mı ki keitadan bahsediyosunuz..yere göğe sığdıramadığınız elanonuz samiyende bile oynamıyo.keita hırsıyla hızıyla bu takımda bu yıl top oynayan tek adamdı...yazık oldu...

Böyle kadro revizyonu mu olur. Takımdaki iyi adamları para ediyo diye sat. Para vermemek için gelecek vaat eden takıma ısınmış adamların yüzüne bakma.

Keita yı gönder, Gio yu gönder. Mustafa Sarp kalsın. Tam Adnanlara göre. Bravo.:sopa:

Kalan taksiti adamlara ödetmek mantıklı ama, şimdi çok iyi bir hücumcu almamız gerekecek. İleri üçlüde sağ ve solda adamımız yok, Serdar Özkan'ı saymazsak. 50 gol atamayız ligde.

bence iyi oldu keitadan kurtulmamiz, hem elano asil mevkisinde oynar, hem de kendisinde oyun disiplini bulunmuyor, topla çalim atmadan pas vermiyor mesela

fıtboldan anlıyormusun?elano sağ acık nasıl oynuyacak?hız yok,fizik gücü yok,çalım yok,yalandan press yapıyor.gördük brezilya yı

ne elanoymuş be onun içöin transfer yapıp onun için oyuncu satıyoruz:D elano bizle alay ediyo haberimiz yok...sanıyosunuz ki elano beyfendi sağ açık ( ki brezilyada sağ açık oynamıyo maçları iyi izleyin sistemleri farklı çizgide değil içerde oynuyo) oynasa bile ordaki gibi mi oynayacak...adam burda şampiyonluk mücadelesi verirken bile iki lafından biri dünya kupasıydı....ama allah büyük işte :)

ne elanoymuş be onun içöin transfer yapıp onun için oyuncu satıyoruz:D elano bizle alay ediyo haberimiz yok...sanıyosunuz ki elano beyfendi sağ açık ( ki brezilyada sağ açık oynamıyo maçları iyi izleyin sistemleri farklı çizgide değil içerde oynuyo) oynasa bile ordaki gibi mi oynayacak...adam burda şampiyonluk mücadelesi verirken bile iki lafından biri dünya kupasıydı....ama allah büyük işte :)

arkadasim benim demek istedigim o bolgeye transfer gerekmez orada elano oynar, orta sahaya da 2 kaliteli oyuncu aldik mi tamamdir

kewell ı geri döndürüp şöyle 4 e 5e bi kanat adamı almalıyız onun dışında ön liberoya 2 adam ben 3 olsun istterim gerçei elano gitsin istiyorum çünkü .

Elano yu satsanıza Keita yı satacağanıza. Adam geçen sene bir maçta bile doğru düzgün oynamadı. Aklının ucundan Galatasaray geçmedi.

Geçen sene ligin son maçlarını bir daha dikkatli izleyin. Keita ile Neill dışında oynayan varmı ?

Transfer politikası yine yanlış,haldun üstünel de sırf bu yüzden istifa etti.

Çünkü; yönetim vizyonsuz onu bu adam da ancak anladı ve gerekeni yaptı.

Sizlere burda iddia edeiyorum ki bu sene hüsran yaşayacağız.

Sistemle alakası olmayan bir sürü saçmalık yapıldı.

Musta Sarp

Barış Özbek

Ayhan Akman

Gökhan Zan

Gibi vasat adamlar takımda tulurken

Mehmet topal

Keita

Emre Güngör

U.Uçar gibi kaliteli adamlar satıldı.

Neden sırf ticari düşünce,sistem düşüncesiyle alakası yok.

Üst üste 2 pas yapamayan adamlar takımda iken.

Defansın sağına yedek bir adam alınmadı,sol bek muamma.

Sağ açık fiyaskı durumuna düştü.

Solda Arda dan başka bir alternatif kalmadı.

Forvet allaha emanet Baros a birşey olduğu takdirde.

O sizin yüce Adnan Polatınız da çıkmış,bence futbolun f sinden anlamayan kişilik 2 adam alacağız diyor.

Alacağı 2 adamda önlibero konumunda ki adamlar.

Bu alanda kadroyu şişirdi,Barış Özbek,Ayhan Akman ve Mustafa Sarp gibi çapa oyuncuları tutark birde.

Sağ bek,sağ açık,forvet ve kaleci transferini hiçe sayarak hem de.

Şimdi soruyorum size şu kadro da arda ve baros dışında kime güvebelirsiniz.

Kimsye güvenemezsiniz,kadro bu kadar basitleştirildi,geçen seneki kadro daha kaliteli iken bile düştüğümüz durumlar ortada iken,bu kadro alternatifsizliğiyle yine 3.lüğe oynar 4 oluruz.

Galatasaray için artık tek bir şans kaldı adnan polat ve ekibin olağanüstü kongreyle derhal kovulması ve üye olarak bile kapıdan içeri alınmaması

en vizyonsuz yönetime en vizyonsuz biçimde kınıyorum.

yazıklar olsun,yıllardı ş.ligine bile gidemedik .

YAZIKLAR OLSUN.

Elano sağda oynasa bile açık gibi oynamayacak. İniesta ispanya milli takımında sağ açık mı oynuyor? Hayır. Sadece top rakipteyken bölgeyi kapatıyor, aldığında pas trafiğine katılıyor. Böyle olacak demiyorum ama kar edilmek isteniyorsa bu yapılacaktır.

Üst Alt