Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Cevap: Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Bakalım bu paraya sağ kanadı Keita gibi tek başına kulanabilen adam alınabilecekmi:confused:

' keita iyi oyuncu degil diyenler gecen sene gs nin kac macini bu admain kurtardigini gormuyorlar herhalde. Sahada sahtekar birisi ama yeteneksiz demeyin. Bizde olsa sevinirdim sahsen. Hatta Daum bile demisti arda´dan cekinmiyoruz‚ keita daha onemli diye. Roberto Carlos capinda bir adam onu mactan silip birde kizartinca adamin dengesi bozuldu‚ o maca kadar iyiydi. Sonra gs de de sacmalamaya basladi. Iyi ki gitmis. '

' En iyi yabancılarını sattılar..Karakter eksikliği vardı ama adam iyiydi..Şaşırdım ve sevindim. '

antu dan alıntı ezikler sattığımız oyuncuya bile şampion olmuş gibi seviniyolar. 2-2 mi 2-2 mi... :)

ama maalesef bu yanlış anons değil gitti KADER :(

Elano nasıl Sağ Açık oynuyor Brezılya'da anlamadım. Adam 4lü Orta Saha'nın Sağ 'ında oynuyor.

:::::::::::::Cesar:::::::::::::

Maicon::Lucio::Juan::Bastos

:::::::::::::G.Silva:::::::::::

Elano:::::::::::::::::::::Melo

::::::::KAKA::::::::::::::::::

::::::::::::::::::Robinho::::

:::::::Fabiano:::::::::::::::

Bizim Sağ Açığa Golcü Adam lazım Arda Sezon başı 8Gol atsa Sağ Açık en az 8-12Gol arası atması lazım

Bize stoper,önlibero lazım,açık lazım,alternatif forvet lazım,lazım babam lazım.Biz hala Keita'yı satıyoruz.Bari Kewell,Santos dursaydı takımda.Elimizdekilerle idare etmeye çalışırdık.

Yönetimin yaptığı en doğru iş, Emre Güngör

U.Uçar ikilisini satmaktı. Abartmayın çok iyi oyuncu diye.

Bize stoper,önlibero lazım,açık lazım,alternatif forvet lazım,lazım babam lazım.Biz hala Keita'yı satıyoruz.Bari Kewell,Santos dursaydı takımda.Elimizdekilerle idare etmeye çalışırdık.

Kewell galiba kalacak, bunları düşünerek rahat davranıyor yönetim sanırım. Keita'da satıldığına göre düşüncem sola adam alınmıyacak, sadece sağ kanata en az Keita kadar kaliteli birisi alınacak. Ama sağlam para gidecek karıştı işler.

Elano nasıl Sağ Açık oynuyor Brezılya'da anlamadım. Adam 4lü Orta Saha'nın Sağ 'ında oynuyor.

:::::::::::::Cesar:::::::::::::

Maicon::Lucio::Juan::Bastos

:::::::::::::G.Silva:::::::::::

Elano:::::::::::::::::::::Melo

::::::::KAKA::::::::::::::::::

::::::::::::::::::Robinho::::

:::::::Fabiano:::::::::::::::

Bizim Sağ Açığa Golcü Adam lazım Arda Sezon başı 8Gol atsa Sağ Açık en az 8-12Gol arası atması lazım

Kewell galiba kalacak, bunları düşünerek rahat davranıyor yönetim sanırım. Keita'da satıldığına göre düşüncem sola adam alınmıyacak, sadece sağ kanata en az Keita kadar kaliteli birisi alınacak. Ama sağlam para gidecek karıştı işler.

Keita kadar kaliteli adam zaten bugün kazandığımız paradan az etmez.Dha ortasaha,stoper alınacak diye herkes konuşuyor.Bu işler nasıl olacak?İnanılır gibi değil.

yahu sonradan düşündüm de mantıklı hem de çok.seneye satamazdık keitayı . ki katara gitti 14 15e lyona ödenecek taksitlerde onlara ait.oyuncuya verilen yıllık parayı düşünmezsen şu demek bu 2 m euroya bi seneliğine aldık takımı sırtladı sonrasında 8e sattık düşünsenize karı.iyi çok güzel bi hamle oldu gerçekten elano nun da gitmesini istiyorum ben kalacaksa da kesinlikle sağ kanada geçmek gibi bi hata yapmasın .bizde sağ kanat yok sağ forvet var elano nun bölgesi sağ iç ksinlikle olmaz.bizim yönetimin somut en güzel yaptığı şey oyuncudan zarar etmiyo satıyo .kim oyuncu satabiliyo türkiyede bizden başka yurt dışına..açıkcası seneye aykut sabri neill servet(ali) hakan(çağlar) elano-x-kallström -x-baros-arda .. daha ardanın gitme ihtimali var elanonun falan .. hepsini geçtim şu yönden bakın bi de biz en kötü kadromuzla bile en kötü 3.4 oluruz..son 2 senedir sözde kadro iyi 3 ve 5 olduk..varsın kadromuz kötü olsun bu kez de yine kötü sonuç alacaksak.. ama gelin görün ki kimsenin de sabrı yok başarısızlığa..bence bi sağ sol iyi tarafta oynayan forvet alınmalı kewell kalmalı 2 orta saha işte tamamdır ..kallström ü herkes beğeniyo ama soru işaretleri var benim aklımda yeni elanomuz olacakmış gibime geliyo

Keita kadar kaliteli adam zaten bugün kazandığımız paradan az etmez.Dha ortasaha,stoper alınacak diye herkes konuşuyor.Bu işler nasıl olacak?İnanılır gibi değil.

Bilmiyorum belkide, parasal açıdan yine ucuza kapatacağımız ama kimsenin hayır diyemeyeceği adamlar alınacak. Çok değişik şeyler oluyor. Sanchez çok zor, 20 milyon veririrz vermesine ama, orta sahaya takviye yapacak paramız kalmaz.

Tepki verenleri anliyorum, tamam Keita guclu ve fisek gibi bir futbolcudu ama taktiksel disiplini olmadigi icin bir ara teknik ekipten kesik yemisti hatirlarsiniz. Cogu zamanda oyunu yavaslattigini herkes biliyor. Bazilarinin forumlarinda, agizlari duserek sadece youtube'dan izleyebildikleri bir futbolcuyu getirtdik, oynattik, hic tahmin edemediginiz insanlara(!) maclarimizi izlettirdik ve guzel bir paraya degeri dusmeden sattik. Gerisi fasa fiso.

yahu sonradan düşündüm de mantıklı hem de çok.seneye satamazdık keitayı . ki katara gitti 14 15e lyona ödenecek taksitlerde onlara ait.oyuncuya verilen yıllık parayı düşünmezsen şu demek bu 2 m euroya bi seneliğine aldık takımı sırtladı sonrasında 8e sattık düşünsenize karı.iyi çok güzel bi hamle oldu gerçekten elano nun da gitmesini istiyorum ben kalacaksa da kesinlikle sağ kanada geçmek gibi bi hata yapmasın .bizde sağ kanat yok sağ forvet var elano nun bölgesi sağ iç ksinlikle olmaz.bizim yönetimin somut en güzel yaptığı şey oyuncudan zarar etmiyo satıyo .kim oyuncu satabiliyo türkiyede bizden başka yurt dışına..açıkcası seneye aykut sabri neill servet(ali) hakan(çağlar) elano-x-kallström -x-baros-arda .. daha ardanın gitme ihtimali var elanonun falan .. hepsini geçtim şu yönden bakın bi de biz en kötü kadromuzla bile en kötü 3.4 oluruz..son 2 senedir sözde kadro iyi 3 ve 5 olduk..varsın kadromuz kötü olsun bu kez de yine kötü sonuç alacaksak.. ama gelin görün ki kimsenin de sabrı yok başarısızlığa..bence bi sağ sol iyi tarafta oynayan forvet alınmalı kewell kalmalı 2 orta saha işte tamamdır ..kallström ü herkes beğeniyo ama soru işaretleri var benim aklımda yeni elanomuz olacakmış gibime geliyo

Bizim burada bir Necati amca vardı selametlik.Emekli maaşını vererek kredi çekip 0 km bir araç aldı.Arabayı hemen satıp eline geçen sıcak parayla kendine bir internet kafe açtı.5 ay sonra banka taksitlerini ödedi hemde bir iş sahibi oldu aylık 5 milyar üstünde bir geliri var sanırım.Taktik bu yönde işletilmek için uygulanmışsa, güzel.Eldeki sıcak parayla güzel oyuncu alınacaksa, içim kan ağlaya ağlaya okey derim bu olaya.Yok,para b.ktan oyunculara harcanacaksa ne diyim artık.

Arkadaşlar,Lyon'a olan borcumuzu bu Katar kulübünün ödeyeceğinden gerçekten emin misiniz?Bunun gerçek olduğunu kanıtlayabilecek ciddi bir dayanağınız var mı?Çünkü arada ciddi bir maddi fark var bu mevzu çok önemli

Yönetimin muhteşem hamlelerinin son örneği! tebrikler.Türkiyenin tartışmasız en iyi oyuncusu satmak şaka gibi...

Bugün burda yaptıgıjm yorumda Galatasaray'ın keita'yı futbolundan dolayı satmadıgını söylemıstım.

Adnan Polat'ın ''Keita'dan utandım'' açıklamasını okuyunca bu daha net ortaya cıkıyor.

Vardır bir bilinen Tamer Kardeşim.Adnan Polat'a ve Rijkaard'a güveniyorum ben.Keita gitti ama eksik bölgeler için mecburen gönderildi bence.

Durgun giden maçlarımıza renk katıyordu.. Şimdi biz kimin ayağına top geldi mi heyecanlanacağız.. Ne kadar doğru ne kadar yanlış zaman gösterir ama benim önümüzdeki seneden umutlarım gitgide tükeniyor...

Bizim burada bir Necati amca vardı selametlik.Emekli maaşını vererek kredi çekip 0 km bir araç aldı.Arabayı hemen satıp eline geçen sıcak parayla kendine bir internet kafe açtı.5 ay sonra banka taksitlerini ödedi hemde bir iş sahibi oldu aylık 5 milyar üstünde bir geliri var sanırım.Taktik bu yönde işletilmek için uygulanmışsa, güzel.Eldeki sıcak parayla güzel oyuncu alınacaksa, içim kan ağlaya ağlaya okey derim bu olaya.Yok,para b.ktan oyunculara harcanacaksa ne diyim artık.

Senin Necati amcayı başkan yapalım renktaş:). Hiç degilse başımızda işini bilen bir başkan var deriz ve rahat oluruz. Malesef Polat başkanın transfer sicili çok kötü benim gözüm de . Umutlu olmak istiyorum ama yapyıklarına baktıkça çok da olamıyorum malesef.

Üst Alt