Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Cevap: Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Aradaslar bizim icin en iyisi oldu. Keita bazi arkadaslarin söyledigi gibi takim oyununun T siyle bile alakasi olmayan biri.

Önünüzde iki tane inek var, biri hergün 4 Litre süt veriyor, digeri günde 10 Litre veriyor ama sagdiktan sonra kovayi ayagi ile tekmeleyip sütü döküyor. Simdi hangi inek daha iyi?

:b5:

Bence Yönetimimiz başlatmış olduğu bu olağan üstü , akıllara zarar transfer stratejisini Baros , Neill ve Ardayı da satararak devam ettirmeli , o zaman kendi çaplarına uygun takımı kesinlikle yaratmış olacaklardır. Nasıl olsa yıllardır Şampiyonlar ligini sayelerinde unuttuk , Lig de 3. ve 4. lüğü de gördük . Dediğim oyuncuları da satsınlar Antalyaspor ile 10.luk mücadelesi veririz artık . Keita' nın satılmasını dünden beri kabul edemiyorum . Tek kelimeyle insanda heyecanın zerresini bırakmadınız. En iyi oyuncunuzu satttıktan sonra transfer müjdesi verseniz ne olur vermeseniz ne olur.

Harika işler başarıyoruz. Mehmet Topal şimdide Keita gitti. Bombalar patlıyor bir bir. Haftaya Arda gider diğer haftasınada paf takımıyla çıkıp herkezi toptan satacaz derler yılın bombaları patlamış olur

Hızımızı almışken Elano'da satılmalı. 20-25 milyon Euro civarında bir bütçeyle en az 4-5 kaliteli yabancı alınır.

satın bakalım hrp satıyoruz bu kadar paralar nerelere gidiyor sırada elanoda var oda kesin gidici bakalım sevgili adnan sezgin kimleri getirecek maalesef adnan sezginden ve bu yonetimden hıç umudum yok

Kendisi için hayirli olur işallah ama bizim için pek ole soylıyemıcem yazık oldu

bu yönetim transfer konusunda hiç birşey bilmiyor...a.madrid de son 3 yıldır maç başı 2gol yeme ortalamasıyla oynayan yeteneksizi sırf beleş diye alıyo takım her maç 2 tane atsa da bi o kadar da gol yiyo savunmaya adam gibi adam almıyo şampiyonluk hayal oluyo sonra hücum gücünü pazarlıyo...

Bence Satmaları bir yandan'da iyi oldu. Çünkü Keita Herkezin bildiği üzre DEPLASMAN fobisi olan ve DEPLASMAN'da topa bile koşmayan adam. OYNA'mıyor... Deplasman'da. Keita ' yı Takım'da tutupta ne yapıcak BAŞKAN. ? Serdar Özkan Özgüvenini Kazandı'mı İnanın Keita ' dan daha iyi oynar... BJK'de iken Liverpoull'a karşı oynadığı maçı izleyen varsa SERDAR'ın o , maçta genç yaşına rağmen ne akdar istekli ve arzulu oynadığını görmüş ve gol attığı zaman BJK'ye nasıl bir HEYCAN kattığını anlamıştır umarım. Keita iyi oyuncu Tmm. Hızlı Koşup Çalım Atıyor.. Tmm. Ama Deplasman'da oynamıyan sürekli agresif tavır sergileyen bir adamın G.Saray'da onaması siz'ce ne kadar doğru? *****bahce maçın'da afresifliği yüzünden gördüğü kırmızı karta ne demeli. KASIMPAŞA maçın'da (DELASMAN)'da oynadığı futbola ve rakip oyuncu'ya küfür etmesine ne demeli.? Serdar'a geldiğimiz zaman hem TÜRK. Hem yer kaplamaz... Hemde kendine ÖZGÜVEN'i olduğu zaman oynadığı oyuna ne demeli. Bende bu transferi ilk duyduğum zaman çok kızmış hatta sinirden af edersiniz ama küfür bile etmiştim fakat ; Sonra BAŞKAN'ın yaptığı bu davranışı düşündüğüm zaman bunun SON DERECE doğru olduğunu anladım. Bence sizde benim bu yazdıklarımı TEKRAR gözden geçirirseniz bu durumun NE DERECE doğru olduğunu anlarsınız... ;)

yalnız lyona taksitleri katar ödeyecek *** de de öyle yazıyo öyledir öyle :D iyi oldu satamazdık daha .elanoyu da satalım oooohhh :D bi sağ kanat 3 orta saha alalım kewell la sözleşme yenileyelim tamamdır ohh :D

İyi bir anlaşmayla iyi bir paraya satılmış ancak çok iyi bir oyuncu satıldığına göre gelen para ile değer denecek bir yıldız gelecek demektir..

Bekleyip göreceğiz bende az kaldı diye düşünüyorum..

Stad transferi asıl şimdi başlıyor..

Üst Alt