Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Cevap: Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

beyler keitanın kalan taksitlerini alan takımı ödeyecek bilgisini nerden ögrendik.eminmiyiz bu konuda

bu ne ya bu ne ! Soktayim nette girdim soktayim ! ne keita ne dos santos bu ne yonetim ne bu !

Aslında G.Saray dar kadro,ekonomik sıkıntılarla boğuştumu başarıyı,yani şampiyonluğu yakalıyor.Bu sene de böyle deneyelim.

lyonun kalan taksitlerini o parayla veririz bumudur kar !

biz 3 yıl ödemeli aldık yanlış hatırlamıyorsam ve bir yıllık ödemesi gerçekleşti. ortalama 2.5m ödeme yapıldı. Keitanın alacaklarıyla 8.5m gibi bir rakama satıldı. 6m kar var şimdilik ve bu 6 milyon transfer bütçesine gidecek büyük ihtimal. Kalan taksitler de artık yavaş yavaş ödenir :)

ya beyler resmi site keita nın 200.000 euro alacağından bile vazgeçtiğini yazacacak,kalan taksitleri al sadd ın ödeyeceğini yazmayacakmı kendimizi kandırmayalım kasmayın hiç.

Kalan taksitleri, yeni kulübü ödeyecek. Bizim Lyon'a borcumuz fln kalmadı. Yani 8+3.5-4 gibi 12 milyona gitmiş gibi oldu.
Bugün bir blog, böyle bir haber çıkarmış ama doğru değil. Öyle bir şey olsa resmi site bizzat açıklardı. Galatasaray.org'da net bir biçimde rakamları vermiş. Lyon'a bonservis bedelini ödemeye devam edeceğiz. Yani keita'nın satışından karımız olmadığı gibi küçük miktardada olsa zararımız var. çünkü biz lyon'dan 8.5 milyon euro'ya almışız, 8.35'e Katar takımına satmışız.

güntekin onay,al sadd ödeyecek dedi.

''Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncumuz Abdul Kader Keita’nın € 8.150.000 bedelle Katar Al Sadd S.C.’ye transfer olması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Ayrıca oyuncu €200.000 tutarında alacaklarından vazgeçecektir.''

İşte Galatasaray.org'un açıklaması bu. Onun dışında yapılan her açıklama yalan, yanlıştır. Yani mantık var. Öyle olumlu bir durum olsa resmi site açıklamaz mı hiç. Büyük ihtimalle forumlarda başkana ve yönetime yönelen olumsuz eleştiriler yüzünden birileri havayı yumuşatmak için ortaya atmıştır.

Vaybe Popito.Geldiğin ne çok sevinmiştim.Üniversite yıllarında senin için Pes te Fildişini alırdık arkadaşlarla.Bir senede çok şey verdin.Kasımpaşa'ya attığın gol, Hagi'nin Monaco'ya attığı gol gibi etkiledi beni.Unutulmazdı...

Umarım çok başarılı olursun yada daha çok kazanırsın.Bu taraftar seni unutmaz...

Beyler mantıklı düşününce çok uygun bir transfer.En iyi zamanında katar a gitti. Parayı peşin vererek katar inşallah yerine daha güzel takım oyunu yapabilen birileri alınır.

Üst Alt