Kendi Tepkimizi Kendimiz Verelim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kendi Tepkimizi Kendimiz Verelim

Cevap: Kendi Tepkimizi Kendimiz Verelim

"Galtasaray Yönetimi Ali Sami Yen ile ilgili kiracılık yükümlülüklerini yerine getiremezken bize geldi. Hem Ali Sami Yen'de hem de burada yükümlülüklerini yerine getiremedi. Özhan Canaydın'ın karşımıza gelip naif ve sessiz sedasız duruşu dün gibi aklımda"

Susalım.

Susmaya devam edelim. Türkiye Futbol Federasyonu her takımın hangi stadda maç yapacağını açıklamışken Galatasaray'ın nerede maç yapacağını açıklamamış. Üstün zekanla sus sen arkadaşım. Ama şunu bil ki 30 milyon taraftarı olan bir takımı bu ülkede mağdur etmek biraz insanın bünyesini aşan okka ister. Aşağıdaki listeye de ibret olsun diye bak... Madem susacaksın, sus. Gölge etme başka ihsan istemez.

scaled.php

kime tepki cozemedim

kicikirik toki baskanina tepki vermek icinmi bu kadar plan yaptin?

Belli ki aba altından sopa göstermeye devam. İnanılır gibi değil. Federasyondan yayınlanan şu listeye bakar mısınız?

scaled.php

Çıkıp kim olur bilmiyorum ama bu liste üzerine açıklama yapılsın, madem böyle bir liste yayınlandı biz de Seyrantepe ile ilgili hiç bir başvuru yapmıyoruz. Stad verilmesin bize, oynatılmasın Galatasaray maçları diye. Bakalım o zaman nasıl yalvara yalvara Seyrantepe'ye getiriyorlar Galatasaray'ı.

Abicim neden üzerime geliyorsun anlamıs değilim. Benim hiçbir şeye biat ettiğim yok. Birbirimizi tanımıyoruz. Tanımadıgımızdan dolayı böyle şeylere girmenin dogru olmadıgını düşünüyorum. Buradan bu şekilde yazısarak ancak birbirimizi kırarız. Bak ben orada ne yazmısım: "Hiçbir şeye tepki vermemek..." Sadece bu cevap olarak yeter sanırım. :)

yahu algoritma sunuyorum sana onur kardesim

hic birseye tepki vermemek yanlis degilmi senin mantik agacinda

o zaman dogru olan nedir?

herseye tepki vermek

bunu yapabilirmisin realite olarak?

hayir

sececeksin degilmi birey olarak

bende diyorumki GSa az zarar vermeyecek sekilde sec

benzin fiyati icinmi hulumeti karsina almak!!!! mantikli

yoksa pokemon toki icinmi?

Belli ki aba altından sopa göstermeye devam. İnanılır gibi değil. Federasyondan yayınlanan şu listeye bakar mısınız?

scaled.php

Çıkıp kim olur bilmiyorum ama bu liste üzerine açıklama yapılsın, madem böyle bir liste yayınlandı biz de Seyrantepe ile ilgili hiç bir başvuru yapmıyoruz. Stad verilmesin bize, oynatılmasın Galatasaray maçları diye. Bakalım o zaman nasıl yalvara yalvara Seyrantepe'ye getiriyorlar Galatasaray'ı.

Bu liste bir aydir böyle.

"Ajax macini bekliyelim, ne gibi sorunlar cikacak görelim, eger büyük sorunlar olursa, Sivasa karsi olan maci orda oynamak mümkün olmaz zaten, sorunlar olmazsa sivas maci ttarenada"

diyorlar bir aydir, daha 1 ay önce böyle dediler ligtv de olsun, tv8 da olsun.

kime tepki cozemedim

kicikirik toki baskanina tepki vermek icinmi bu kadar plan yaptin?

Sen bu olayı hakikaten böyle mi görüyorsun?

Toki Başkanı sadece bir açıklama yapmıştır.

Stadı terketme kararı, Galatasaray Camiasını tehdit etme cürretini gösteren, Adnan Polat'a avaz avaz "bu nankörlüktür, nasıl telaffi edeceksiniz bilmem ama edin" diye bağıran Toki Başkanı değildir. Bu olay çok daha büyüktür.

Biri çıkmış demiş ki, biz stadı daha Galatasaray'a vermedik.

O açıklama üzerine onun maşası olan kurum maçların listesini yayınlamış "aaa Galatasaray yok"

30 milyon insan tehdit ediliyor. O kuyruğunuzu kıstıracaksınız yoksa başınıza gelecek var diye.

O kadar kolay değil arkadaşım koskoca bir camiaya sözler verip sonra da bak her an yan yattı çamura battı ayağına yatabilirim mesajları vermek.

Sen inanıyor musun o açılış birilerinin planladığı gibi gelişse bu liste bu şekilde yayınlanacaktı.

Daha dur arkadaşım maçları, hakem kararlarını, projelerimiz için gerekli imar izinlerini görmedik.

Hani aşkta geçerli bi laf vardır. Ben sana onun bir değişik versiyonunu söyliyim. Tarihte bu hep böyle olmuştur.

Ne kadar sinersen o kadar ......... ; )

Bu ülkede Mesut Yılmaz sandıkta görüşücez diye pankart açıldı Fenerbahçe taraftarınca. Ve etkili de oldu. Camia büyüklüğünü hatırladığında sadece kendisi değil diğerleri de bu büyüklüğün farkına varıyor manasında...

scaled.php

batu senle saatlerce tartismadikmi soylesene

ben adnan polattan kurtulmak icin planlar yapiyordum ozaman

sende onun buyuk baskan oldugunu iddia ediyordun bana degilmi?

bir konudada anlasamiyoruz renkdas senle:)

ama olsun maksat muhabbet tabi:)

mesela ben son zamanlarda eski baskanlarin ultimatomlariyla biraz daha akillandigini goruyorum baskanin

beceriksizligi devam ediyor o ayri:)

Sen bu olayı hakikaten böyle mi görüyorsun?

Biri çıkmış demiş ki, biz stadı daha Galatasaray'a vermedik.

O açıklama üzerine onun maşası olan kurum maçların listesini yayınlamış "aaa Galatasaray yok"

30 milyon insan tehdit ediliyor. O kuyruğunuzu kıstıracaksınız yoksa başınıza gelecek var diye.

Sen inanıyor musun o açılış birilerinin planladığı gibi gelişse bu liste bu şekilde yayınlanacaktı.

Daha dur arkadaşım maçları, hakem kararlarını, projelerimiz için gerekli imar izinlerini görmedik.

Hani aşkta geçerli bi laf vardır. Ben sana onun bir değişik versiyonunu söyliyim. Tarihte bu hep böyle olmuştur.

Ne kadar sinersen o kadar ......... ; )

arkadas faruk suren iki hafta once cikti tv de canli yayina

bak agzimla gozumle kulagimla gelen bilgi

adnan polat artislik yapiyor bunu ben yaptim sunu ben yaptim diye dedi

ama once bir stadin haklarini bir GS a alsin sorunsuz ondan sonra konusalim dedi:)

odami yobaz:)

gozunuzun onundeki perde cok tehlikeli bir perde

yari gecirgen hucre zari modunda

yahu algoritma sunuyorum sana onur kardesim

hic birseye tepki vermemek yanlis degilmi senin mantik agacinda

o zaman dogru olan nedir?

herseye tepki vermek

bunu yapabilirmisin realite olarak?

hayir

sececeksin degilmi birey olarak

bende diyorumki GSa az zarar vermeyecek sekilde sec

benzin fiyati icinmi hulumeti karsina almak!!!! mantikli

yoksa pokemon toki icinmi?

Galatasaray'a hiçbir zararı olmayacagına emin olabilirsin. Şuanda olanlar sadece güç gösterisi. Bu kadar büyük bir camiayı kimse karsısına alamaz.

Bir noktada dediğine katılıyorum, evet herseye tepki veremeyiz. Hele bu ülkede bu daha da zor. Şubat krizi olayını hatırlarsın, ekonomi resmen çökmüştü. Yunan başbakanı ozaman bir açıklama yapmıstı "bu olaylar bizde olsa isyan cıkar" diye. Bizde ne oldu ? Hiç:)

Tepkisiz bir toplumuz vesselam.

Benzin için kimsenin hiçbişey yapmayacagını sende cok iyi biliyorsun...

Galatasaray için ???

Belki...

Sivas macinda zor saatler bekliyor hukumetide,Galatasaray yonetiminide,hukumet dalkavuklarinida hepsi nasibini alacak .Kimse kimseyi susturamaz.

subat krizi olmasa simdi yanibasimizdaki yunanistan gibi batmis olurduk desem ne dersin?

iflas etmistik simdi:)

hayat cok enteresan degilmi

Kim s.çtı ?

Küfretmediği kalan Toki başkanı mı ? Tepki gösteren Galatasaray taraftarı mı ?

Toki başkanının ıslıklanmasına bir lafım yok, doğru birşeydi. Adam stadyumda kendi şovunu yaptı, Galatasaray'ı resmen aşağıladı. Stad açılışını, Toki'nin yaptığı evlerin anahtar teslim töreni zannetti. Fakat Toki başkanının ıslıklanması ne kadar doğruysa, Başbakanın ıslıklanması bir o kadar da yanlıştı ki, bundan sonraki tepkilerde Başbakan'a yönelik olucaktır.

Üst Alt