Kendi Tepkimizi Kendimiz Verelim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kendi Tepkimizi Kendimiz Verelim

Cevap: Kendi Tepkimizi Kendimiz Verelim

Bu foruma üye olmadan önce sadece gülmek için fenerlilerin antusunu ziyaret ederdim,özellikle yenildikleri maçtan sonra çok komik olduklarından.Ama öyle bir noktaları var ki bu forumda özellikle bu topikteki bazı yorumları gördükten sonra daha çok inandım güçlerine.

G.Saray taraftarının önemli buluşma noktalarından birisi burası ve açılan topiğin amacı tepkiyi ortaya koymak.Bu tepkinin ortaya konuluş biçimleri ile ilgili yöntemleri tartışmak.En azından ben bu topikten onu anladım ve sıkılmadan tüm yorumları okudum.

İçeride öyle yorumlar var ki hükümet sözcüsü mü istersin , G.Saray taraftarına terbiyesiz diyeni mi istersin !!! öyleydi böyleydi diye kıvırıpta aman hükümetten,federasyondan korkalım diyeni mi ??? Bu nedir ? Siz madem bu kadar demokrasi yanlısısınız madem bu kadar açık görüşlüsünüz o zaman siyasi bir liderin protesto edilmesinin nesi garibinize gidiyor.Mecbur mu arkadaşlar AK Parti'nin genel başkanını alkışlamaya herkez.Ya da neyin misafirperverliği ya da neyin minneti söz konusu olan.

Bana 300 Milyon dolara stat yapmışlar sözde ama iş öyle bir yere gelmiş ki ( ya da hep oradaymış ) size yapılamadı bu stat daha hakkını bile vermedik , verip vermeyeceğimiz bile belli değil diyor hatta bırakın arenayı kendisinin yaşı kadar maçlarımızı oynadığımız Ali Sami Yen bile sizin değildi diyor ıslıklanmasına çok üzüldüğünüz Başbakan !!! Peki bu düşüncelerde olduğunu bilerek ıslıklayanlar mı haklı çıktı şimdi yoksa bu düşüncelerini dinledikten sonra o gün ıslıklamasalarda ilk maçta ıslıklayacak yeni on binler mi ???

Peki o zaman yanlış anlamdıysam bize yapılan bir stat yok ortada.Ama tabi bunun sebebide bizi kullanarak propaganda yapmalarına izin vermememiz,rahmetli başkanımız Canaydın'a yapılan aşağılamayı kabul etmememiz ve dirayet gösterme aczinden ve saat başı özür dilemekten başka bir yol bulamayan başkanımız sonuç olarak.

Bu parti yokkende bu başbakan yokkende ve bu rezil Arena stadı yokkende G.Saray yine büyüktü yine de büyük kalacak.Dönem dönem bugünkü gibi yanlış yönetilecek,dönem dönem bugünkü gibi çıkmaza girecek ama hepsi vadesini doldurdukça gidecekler,bu camiaya aklı başında liderlerde gelecek geçmişteki gibi.Dolayısıyla kaybolmaması gereken kavram büyüklüktür.Sen 100 yılı aşkın büyüklüğünün ve gücünün farkında ol ve göster bunu , hemde kenetlenerek göster bak bakalım bugün seni aşağılayanlar,rahmetli başkanımız Canaydın'ı aşağılayanlar senin kapına geliyorlar mı özür dilemeye gör o zaman.

Birde İstanbul'u bilenler şu soruya bir cevap arasınlar ve öyle değerlendirsinler.Basit bir matematik hesabı yaparsak Mecidiyeköy'ün göbeğinde 100 m2'lik bir ev 400.000 TL ise,Seyrantepe'de stadın yapıldığı yerde aynı metrakare ev 100.000 TL ise ve bu araziye 1.000 konutluk bir proje düşünülürse ev başına 300.000 TL'lik bir fark olucak.Toplamına bakılıdğından sağlanan 300.000.000 TL'lik bir rant oluşmayacak mı ?

Bu hesap birebir doğru olmasada aşağı yukarı yakın değerler taşır düz mantıkla.Peki son sorum.G.Saray yasal olarak kullanımı kendisinde olan Ali Sami Yen arazisindeki 39 yıllık kullanım hakkını,üzerine Seyrantepe arazisi üzerinde sahip olduğu 50 yıllık kullanım hakkını bu Rezil Arena stadı için devretmese bu rant oluşacakmıydı.Ya da bırakın 300.000.000 TL'yi yanlış hesaplıyım üçte biri olsun artı değeri 100.000.000 eder.Bu rakam Allahın bir kuruşuna denk gelmiyor dimi ?

İşte size açılım değerlendirin zihniyeti.

Bana 300 Milyon dolara stat yapmışlar sözde ama iş öyle bir yere gelmiş ki ( ya da hep oradaymış ) size yapılamadı bu stat daha hakkını bile vermedik , verip vermeyeceğimiz bile belli değil diyor hatta bırakın arenayı kendisinin yaşı kadar maçlarımızı oynadığımız Ali Sami Yen bile sizin değildi diyor ıslıklanmasına çok üzüldüğünüz Başbakan !!! Peki bu düşüncelerde olduğunu bilerek ıslıklayanlar mı haklı çıktı şimdi yoksa bu düşüncelerini dinledikten sonra o gün ıslıklamasalarda ilk maçta ıslıklayacak yeni on binler mi ???

Bu parti yokkende bu başbakan yokkende ve bu rezil Arena stadı yokkende G.Saray yine büyüktü yine de büyük kalacak.Dönem dönem bugünkü gibi yanlış yönetilecek,dönem dönem bugünkü gibi çıkmaza girecek ama hepsi vadesini doldurdukça gidecekler,bu camiaya aklı başında liderlerde gelecek geçmişteki gibi.Dolayısıyla kaybolmaması gereken kavram büyüklüktür.Sen 100 yılı aşkın büyüklüğünün ve gücünün farkında ol ve göster bunu , hemde kenetlenerek göster bak bakalım bugün seni aşağılayanlar,rahmetli başkanımız Canaydın'ı aşağılayanlar senin kapına geliyorlar mı özür dilemeye gör o zaman.

Aynen katılıyorum renkdaş.

iyi geceler arkadaslar. Foruma bugun uye oldum. Uye olma nedenim bu protesto konusunda sizlere hakli davanizdadestek olmak istememdi. Haksizliga karsi bir sesinizde ben olmak istedim. inanin ki besiktastan fenere butun gercek futbolseverlerin hakli davanizda yaninizda olacagina suphem yok. Ama yoneticiler takim menfaatleri icin bu saygisizligi sineye cekmeye mecbur. Butun mesajlari titizlikle okudum. Basbakani savunmaktan kutsal bir haz alan arkadaslari anlayabilmis degilim. Rahmetli Buyuk baskana hakaret eden toki baskani ise Orayi govde gosterisi yapar gbi digerlerine de terkettirerek saygisizlik yapanda basbakandir. Ortada kufur yok. Hakaret yok. Asagilama yok. Neden bazi arkadaslar basbakani elestirilemez, protesto edilemez kutsal bir obje olarak gormekte; anlamis degilim. Arap medeniyetinden gelen biat kulturunden mi acaba? BATUHANA SONUNA KADAR KATILIYORUM SAYGILARIMLA.

Tepkimi vermek istiyorsun arkadaşım telefonunu al eline rehberindeki bütün fenerli arkadaşlarına

"ödemiş olduğun vergiler için teşekkür ederim mis gibi stadımız oldu " de herkes bu tarz bir mesaj yollarsa çok sağlam bir tepki olur :D önemli olan stadımızın olması medya siyasetciler rakip kulupler karşımızda olsalar ne yazar bu ülkede 35 milyondan fazla galatasaraylı var kimse karşısına alamaz.. ;) toki yapmasa başkası yapardı zaten ........

Tepkimizi yeni stadda vermeliyiz. Adnan Polat'ın o stada gelip başkan olarak oturamaması lazım protestolardan!!!

Bu saatten sonra ne yapacaksın... OLayın üzerinden bu kadar zaman geçti çıkıp bir açıklama bile yapılmadı... Siyasi şov halini aldı... Sanki o konuşurken yuhalanan TOKİ başkanı değildi de Başbakan'dı... Asıl yuhalananla ilgili haber yok girişte stadın bir kısmının yuhaladığı Başbakan sürekli gündemde tehdit savuruyor... Sen bir siyasi lidersin... ve Mitingde, konserde, açılışta heryerde protesto edilme ihtimalin vardır... Kimi büyük çaplı kimi küçük... Ama buna birazda anlayışla yaklaşmak gerekir... İlk protesto edilen Başbakan'da sen değilsin... Ayrıca iğne çuvaldır mevzusu var biraz... Ünilerde protesto ediliyor bakanların... Şehir ziyaretlerinde protesto ediliyor... İşçi derneklerinde protesto ediliyor... Stadyumlarda protesto ediliyor... Belki hepsi yanlış protestoların, belki bicimi yanlış, belki hepsi provakasyon sonucu, belki hepsi organizasyon... Her olaydan sonra çıkıp organize birşey deme birkezde düşün bunlar niye beni protesto etti diye ;)

bu stada il güvenlik kurulu onay vermedi gibisinden haber vardı fanatik'te ne kadar doğru haberi olan var mı?

bu olayi buyutup uzatmak ancak kafasi az calisan birinin yapacagi istir

kendi hakkımız olanı bedava olarak yapılmış gibi göstermek mi doğru olan ?

ölmüş başkanımıza (ruhu şaadolsun) laf koyarak başlamakmı sözlere doğru olan ?

alisamiyenden ve bir takım arazilerinden vazgeçipte daha az maliyetli bir yere kiracı olarak geçmekmiydi bizim hatamız ?

biz bunları haketmedik. uzatma dedikce tepemizemi binsinler. meclise kadar indi hakaretler neren buluyorlar kendilerinde bu cesareti ? ben galatasaray'lıyım ben bu yaşıma kadar galatasaray'lılığın ne demek olduğunu iyi öğrendim. kimse gelipte bana bir galtasaray'lı böyle bir durumda boyun eğer diyemez. çünki galtasaray'lılık asilliktir ve asil insanların kanı yerde kalmaz. bunları başlatan bizden özür dilemeli. en başka o konuşmayı yapan şahıs. aksi taktirde ardı arkası kesilmesin varsın 40.000 kişiyi staddan men etsin. o zaman göreyim ben o başkan bozuntusu adnanı ;)

Mehmet Demirkol: " Yönetim, Kendi taraftarını neden bu kadar aptal yerine koyuyor anlamadım , 3-5 provakatör 40 bin kişiyi yönetecek hemde stadın açıldığı bu önemli günde... 3-5 kişinin sözünü dinlemez gibi geliyor bana"

Mehmet Demirkol:" Kimseyide ıslıklayamayacaksak hakikaten bittik biz, yapmayın abi abartmayın bu kadar... Biraz sağduyu ya biraz sağduyu... Tamam ıslıklama yanlıştır, hoş değildir ama bu suç değil ki... Islıklayarak protesto etmek suç değil ki"

Fuat Akdağ: " İktidardan bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak rica ediyorum... Hakikaten çok güzel bir yapı kazandırıldı... Çok güzel bir stad ama milletin kafasına kakmayın... Bırakın bu güzel stadın keyfini çıkartalım... Lütfen konu daha çok büyümesin, uzamasın...",

hakikaten severek izlediğim bir program... Bazı alkışcılara örnek olsun... Gerçekleri söylemek bu kadar zor değil ;)

En kolayı bayrak kampanyasına katılarak tepki verebiliriz. Galatasaray bayrağı ve Türk bayrağını yanyana koyun ki neye tepki verdiğiniz belli olsun.

Bence bu konuyu uzatmayalım. Antalyaspor maçına konsantre olsun herkes. Olanları unutun. Ne yapılırsa yapılsın siyasete bulaşılıyor. Adnan Polat'ı istifa ettirmek için toplanılırsa toplansın. Gerisi boş. Sanki bu olaylar Polat'a yaradı. Polat ve organize ettiği fiyasko açılış konuşulmuyor da, olaylar konuşuluyor. Bir domino effect oluştu. Durduralım şunu. Fb. liler bile bunun üzerine körükle gidiyorlar, çok keyifliler şu sırada. Kupa bozgunu bile sayemizde unutuldu. Bu başlığın bir faydası olmayacak. Konumuz sadece futbol olsun ve tek hedef Polat'ın koltuğundan al aşağı edilmesi olmalı.

GS yönetimi uysalca uzlaşıp korkakça boyun eğip kamerada ıslık çalanları avlayarak stat diyeti olarak taraftarının kellesini veriyor..

Bence bu konuyu uzatmayalım. Antalyaspor maçına konsantre olsun herkes. Olanları unutun. Ne yapılırsa yapılsın siyasete bulaşılıyor. Adnan Polat'ı istifa ettirmek için toplanılırsa toplansın. Gerisi boş. Sanki bu olaylar Polat'a yaradı. Polat ve organize ettiği fiyasko açılış konuşulmuyor da, olaylar konuşuluyor. Bir domino effect oluştu. Durduralım şunu. Fb. liler bile bunun üzerine körükle gidiyorlar, çok keyifliler şu sırada. Kupa bozgunu bile sayemizde unutuldu. Bu başlığın bir faydası olmayacak. Konumuz sadece futbol olsun ve tek hedef Polat'ın koltuğundan al aşağı edilmesi olmalı.

Hatta Galatasaray'ın onuru üzerine bir bardak da su içelim.

Bir hatırlatma olsun diye...

[video=youtube;L97_YJrABsQ]https://www.youtube.com/watch?v=L97_YJrABsQ[/video]

Bu Galatasaray taraftarı büyük terbiyesizlik yaptı, böyle bir şey olamaz vb. yorumlar yapan arkadaşlar stadda ıslıklanan Tayyip'e karşıt görüşteki biri olsa büyük destek verirlerdi.Burada Galatasaray'ın değerlerini savunuluyor, bence siz siyasi duygularınızdan kurtulun. Yapılanların hiçbir yaptırımı yoktur ama tepkiler hiç o yönde değil. Ayrıca hükümetin 4 bir yanından kulübe yapılan baskı ülkenin nereye gittiğini açıkça gözler önüne sermektedir. Şu zamanda Galatasaray taraftarı tepki vermeyecekse, tüm değerlerini kaybetmiş ve hiç bir şeyi haketmiyor demektir.

Üst Alt