Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri

Yeme bizi Zahir.

Ay çok hastayım ayağına lıkır lıkır Jägermeister'ları götürüyorsundur sen kesin.

Bu arada bunu Energy karıştırıp ile içenler oluyor diskolarda falan, iğrenç birşey ya. Başka birşey ile karıştırılıp içilecek bir içki değil kesinlikle.

sent via GSC

Yok öyle bir şey. Ayrıca lıkır lıkır içilecek bir içki değil. Bir shot iki shot mis gibi.

Şu an biraz burnum akıyor. Akşam bir shot içsem iyi gelecek sanırım.

Madem sayfalarca yazılmış ben de bir takım hakikatlerden bahsedeyim... Öncelikle inançlı biriyim daha evvel hiç bu tarz olaylarla karşılaşmadım cinlere de Kuranda geçtiği için inanıyorum... Şöyle bir durum var cinlerin tıpkı insanlar gibi Müslüman-Hristiyan -Ateist her türlü inanca sahip olanları var... Çoğu vakada siz kendileriyle uğraşırsanız size musallat olurlar yani kişinin kendi sorumludur bu olaylardan nadiren başka nedenlerle size musallat olabilirler.. Ayrıca imanı çok yüksek olan kişiye de cin musallat olabilir ki Peygamber efendimizin de cinler nedeniyle çok ağır bir hastalık geçirdiği rivayet edilir ..

Şimdi hakkının bahsettiği hocalara gelelim...Bu hoca tayfasının net olarak %99u üçkağıtçı sahtekardır .. .Cinler 2 şekilde insan aklının almayacağı bilgiler getirebiliyor..Birincisi çok uzun yıllar yaşadıkları için atıyorum o definenin gömüldüğü zamana şahitlik ediyorlar bu sayede geçmişten haber alırlar..2.si (bu kısma bazılarınızın inanmayacağını biliyorum) melekler haber getiriken bir şekilde onlardan bilgi çalıyorlar bu sayede de gelecekle alakalı bilgi getiriyorlar... Bizim bu hoca tayfası ruhlarını cinlere satan kişilerdir bu işi hakkıyla yapan çok nadir hoca vardır ... Bir hocanın birşeyleri bilmesi asla sizi yanıltmasın bu ruhunu sattığı içindir..Cin tıpkı nefis gibi ona oyunlar oynar atıyorum Kuran yırtacaksın der veya üstüne idrarını yapacaksın der ve bunun karşılığında hocaya gayipten haberler verir... Hocaların hemen hepsinde sistem bu o adamın bişeyler bilmesi ilminden değil .. Hoca bu bilgileri hem paraya hem egoya çevirir...Bir süre sonra ego çok ağır bastığı için iyice cinlerin oyuncağı haline gelir onlardan bilgiler almak için artık herşeyi yapmaya başlar...Sandığınız gibi hocanın cinleri yoktur cinler hocayı esir almıştır... Bu işi hakkıyla yapan hoca tabi ki vardır ama sayılıdır çünkü cinlerle bu tarz muhabbetlere girip de kişiliğini korumak çok çok zor acayip bir iraden olması lazım bu sebepten güvendiğiniz iyi hocalar asla cin konularına girmezler işin sonunu bildikleri için bu işin apayrı bir ilmi var ..

Yeme bizi Zahir.

Ay çok hastayım ayağına lıkır lıkır Jägermeister'ları götürüyorsundur sen kesin.

Bu arada bunu Energy karıştırıp ile içenler oluyor diskolarda falan, iğrenç birşey ya. Başka birşey ile karıştırılıp içilecek bir içki değil kesinlikle.

sent via GSC

Benim kiz uc dort yaslarindayken oksurugu bir turlu gecmiyordu. Sonunda viskiye bal karistirip verdik. Faydasi oldu.

Abi sıcak kırmızı şarap güzel yav. Ben de içerim hep noel zamanları.

Yakında burada başlarlar yine her yerde satmaya. Güzel oluyor, hem için ısınıyor hem de çabuk kafa yapıyor.

sent via GSC
İşin geyiği bir tarafa ben de çok severim, abd de geçirdiğim bir noeldr dışarıda lapa lapa kar yağarken içmiştim, müthiş keyifli bir olay, özellikle noel ambiyansıyla birlikte çok güzel oluyor.

Üst Alt