Kim gitmeli? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim gitmeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim gitmeli?

Şimdi arkadaşlar. Bugün Leo'yu gönderseler nasıl olur diye bi düşündüm. Aklımdan geçirdim olasılıkları. Hepimiz biliyoruzki kalecilik tecrübe ve yetenek işidir. Ancak ne kadar yeteneğiniz olursa olsun tecrübe o yetenekten her zaman daha önemlidir.

2010 Avrupa Ligi finalini hayal edin. Kalece Ufuk. Çok heyecanlı ve pozisyon hataları yapıyor, durması gereken yerlerde duramıyor. Kaybediyoruz.. Ne yönetim kalır ne takım kalır. Darmaduman eder medya yönetimi. Rijkaard gider, tüm hava bozulur. Kısacası yapılması gereken en son iş Leo Franco'yu göndermektir.

Ben seçeneğimi Harry Kewell'dan yana kullanıyorum.

Ben Kewell'ın sözleşmesinin uzatılıp 4 aylığına dondurulmasından yanayım. Sene sonu Nonda gidince tekrar aramıza katılır. Dondurulmaz falan diye birşey yok. İstediğiniz futbolcuya lisans çıkartırsınız istemediğinize çıkarmazsınız. Dondurma dedikleri fedarasyona o oyuncunun ismini bildirmeme olayıdır..

Franco yu işaretledim ama mantıklı düşündügümüzde verim alamıcagımız iki futbolcumuz var (Kewell Baroş) anlayışlı bir şekilde bu iki futbolcumuzdan birinin sözleşmesini dondursak iyi olur aslında.

Ben Kewell'ın sözleşmesinin uzatılıp 4 aylığına dondurulmasından yanayım. Sene sonu Nonda gidince tekrar aramıza katılır. Dondurulmaz falan diye birşey yok. İstediğiniz futbolcuya lisans çıkartırsınız istemediğinize çıkarmazsınız. Dondurma dedikleri fedarasyona o oyuncunun ismini bildirmeme olayıdır..

niyeki kewell gibi bir oyuncu almak(karakterini bilememde) artık haldun baba var sorun değil yıldız futbolcu almak falan:ka25:.

leo nun gönderileceğini sanmıyorum.öyle birşey olsa fazladan iyi bir transfer yapılmışçasına sevinirim.''iyi kaleci'' dedirtecek ne bir kurtarışını ne bir maçını hatırlıyorum.ayak hakimiyetinin iyi olduğuna kesinlikle katılmıyorum,ne saçmalık yapacak diye endişe ediyorum geri paslarda.böyle özgüveni zayıf ve çok defa kararsızlık yaşayan bir kalecide o özellikten bahsedilemez...görünen bu iken kariyerini ve tecrübesini yanına alıp gitmesi hayrımıza olur,ufuk denenmiş olur en azından ve enkötü leo kadar saçmalar...boca nın istemesi gibi bir durum varsa yönetim değerlendirebilir,sene sonu yine müşteri aranmasının icabedebileceğini ve bunun da çok kolay olmayacağını görüyorlardır.ki böyle durumlar için yönetime güveniyorum.

leo nun gönderileceğini sanmıyorum.öyle birşey olsa fazladan iyi bir transfer yapılmışçasına sevinirim.''iyi kaleci'' dedirtecek ne bir kurtarışını ne bir maçını hatırlıyorum.ayak hakimiyetinin iyi olduğuna kesinlikle katılmıyorum,ne saçmalık yapacak diye endişe ediyorum geri paslarda.böyle özgüveni zayıf ve çok defa kararsızlık yaşayan bir kalecide o özellikten bahsedilemez...görünen bu iken kariyerini ve tecrübesini yanına alıp gitmesi hayrımıza olur,ufuk denenmiş olur en azından ve enkötü leo kadar saçmalar...boca nın istemesi gibi bir durum varsa yönetim değerlendirebilir,sene sonu yine müşteri aranmasının icabedebileceğini ve bunun da çok kolay olmayacağını görüyorlardır.ki böyle durumlar için yönetime güveniyorum.

leo,nun oynayacağı bir uefa final maçını yüreğimiz kaldırmaz.:(

Leo yu bende pek sevemedim fakat gönderileceğini düşünmüyorum. Aykut eger daha çok şansa sahip olsaydı bugüne kadar bence leo dan çok çok iyi olurdu ama şu durumda biri gidecekse hak eden Nonda. Nonda kalsa bile Avrupa maçında hiçbir şey yapamaması gibi riskide var.Nondayı yollar elenirsek bak bak yolladılar elendiler olur yollamaz elenirsek Nondada gol filan atamassa keske Nonda gitseydi gidene yazık oldu derler. Büyük açmaz bence. Ben olsam dondurma işini iyice düşünürdüm ne şiş yanar ne kebap :)

Beni göndersinler diyeceğim ama Nonda gitsin adam topun yönünü değiştirene kadar maç bitiyor.

Bu arada opsiyon maddesi mevcut ve rakam 7 milyon Euro. Hmm.. 5 milyon Euro'ya düşürmüş Haldun Bey. Kutlamak gerek.

Tek ihtimal demiş,adam kafa mı buluyor yoksa cidden mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt