Kim gitmeli? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim gitmeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim gitmeli?

nonda nonda nonda nonda güzel bi şekilde bıraksın gitsin aklımızda attığı gollerle kalsın kaçırdığı bizi kahrettiği değil.....

Oncelik sırasına göre,

1- Nonda

2- Leo

3- Kewell

İki oyuncu gondersek kafi zaten.

Leo olmuyorsa, 1- Nonda 2- Kewell (sozlesme 6 ay askıya alınmalı)

Seçenekler (9 kişi);

Leo

Neill

Kewell

Elano

Keita

Jo

Dos Santos

Baros

Nonda

Neil, Jo ve Santos olamaz bu açık.

Bonservislerine büyük paralar alınarak transfer edilen Keita ve Elano 'da olmaz.

Geriye kalanlar;

Leo

Kewell

Baros

Nonda

Baros alternatifsiz, sakatlığı da Kewell kadar sürmeyecektir. Gönderilmesi zaten mümkün değil ama sözleşme dondurma dahi düşünülemeyecek biri.

Kalıyor Leo, Kewell ve Nonda.

Jo 'nun Avrupa kupası maçlarında oynayamaması ve Baros + Kewell 'ın sakatlıkları sebebiyle Nonda eldeki tek golcü. Kewell yaklaşık 3 ay uzak kalacak deniyor. Leo ise bonservissiz geldi ama kariyerli bir kaleci, sözleşme feshine sıcak bakmayacaktır.

Olası en güzel çözüm Kewell ile sözleşme yenileyerek bu sezon sözleşmesini dondurmak, eğer bu olmuyor ise 3.den birine yol vermek durumundayız.

Atletico maçını Dos Santos ve Keita forvetiyle geçeriz diyenler Nonda gitsin diyebilir.

Bu forvetle Atletico 'yu geçemeyiz diyenlerin tek seçeneği ise Leo kalıyor. Zor karar, ama yönetimin en doğrusunu yapacağına şüphemiz yok.

Hesapta olmayan iki isim en fazla oyu almış.

Leo ve Nonda'dan bahsediyorum.Mantıken bakarsak Kewell gidecek.

Leo bedava gelmesi bonservissiz , gönderilmesi anlamına mı geliyor ? Leo bugün arjantin gibi futbolun kökeni olan bir memleketin milli kalecisi . Kariyeri kaliteli takımlarla dolu bir kaleci ve bir kaleci icin en verimli cagında . Ben en az 3-4 sene daha leo'nun kalemizi korucagını düsünüyorum . En az taffarel kadar bizde etki bırakabilcek bir isim .

1704-bbg.jpg

Ben Kewell'dan yana oyumu kullanıyorum. Yaş ve kronik sakatlığı sebebiyle. Önce Galatasaray, burda vefasızlıkta yoktur konu yeniden başa sarmasın.

Geldiğinden beri Galatasaray'a hiç bir katkı sağlamayan linderoth'a 2,5 yıl sabredip

Geldiğinden beri Galatasaray için büyük fedakarlıklar yapan Kewell'a 2 ay sabredememek

Çok büyük bir ayıp ve Saçmalık olur.

Leo bedava gelmesi bonservissiz , gönderilmesi anlamına mı geliyor ? Leo bugün arjantin gibi futbolun kökeni olan bir memleketin milli kalecisi . Kariyeri kaliteli takımlarla dolu bir kaleci ve bir kaleci icin en verimli cagında . Ben en az 3-4 sene daha leo'nun kalemizi korucagını düsünüyorum . En az taffarel kadar bizde etki bırakabilcek bir isim .

kariyer de kariyer!...koskoca bir ilk yarı geçmiş,onca maç oynamış,hiç güven vermemiş,bir maçı akılda kalmamış... geçerli kriter budur benim için...sorarım f.de boer in nasıl bir kariyeri vardı? :(

Geldiğinden beri Galatasaray'a hiç bir katkı sağlamayan linderoth'a 2,5 yıl sabredip

Geldiğinden beri Galatasaray için büyük fedakarlıklar yapan Kewell'a 2 ay sabredememek

2'si aynı durum değil ve şartlar farklı. Gördüğün gibi Rijkaard ile 4 ay sabredebildik. Geçin bu lafları herkesin ağzında aynı laflar. Kewell kronik sakattır her dönem sakattı. Biraz hazfızanızı zorlayabilirsiniz.Aldığı ücrette yabana atılcak cinsten değil.

yahu anlayın artık linderoth varken kontenjan sorunu yoktu,sözleşmeye uyuldu mecburen,her türlü alacaktı parasını,6-7 yabancımız vardı...şimdi 9. geldi.

2'si aynı durum değil ve şartlar farklı. Gördüğün gibi Rijkaard ile 4 ay sabredebildik. Geçin bu lafları herkesin ağzında aynı laflar. Kewell kronik sakattır her dönem sakattı. Biraz hazfızanızı zorlayabilirsiniz.Aldığı ücrette yabana atılcak cinsten değil.

Kewell Galatasaraya gelebilmek için Liverpol'dan alıcaklarını almadı kendi bonservisini kendi ödedi

Kewell'ı yollarsak 2010 Dnya kupasından sonra Adada ortalama bir kulupte rahat rahat ilk 11'de oynar

Defansımız güven verdi mi sana peki ? Bugün bile gayet hatalı oynadı defans.

hah işte!...defans kötü olunca bol pozisyon olur,kaleciye çok iş düşer.iyi bir kaleci çok kurtarış yapar,çok gol yemiş olsa da hakkı teslim edilir...adamın akılda kalmış kurtarışı yok neredeyse....boca söylentisinin doğru olmasını temenni ederim ki varsa öyle birşey yönetim fırsatı kaçırmaz!...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt