Kim gitmeli? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim gitmeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim gitmeli?

Kewell Galatasaraya gelebilmek için Liverpol'dan alıcaklarını almadı kendi bonservisini kendi ödedi

Kewell'ı yollarsak 2010 Dnya kupasından sonra Adada ortalama bir kulupte rahat rahat ilk 11'de oynar

Yanındamıydın Kewell'ın ? Ya da o parayı sevmese niye gelsin (o zamanın şartları altında düşünüyorum). Liverpool'un o sıralar Kewell'dan bir beklentiside yok idi. Saolsun geldi harika maçlar çıkarttı. Burası bir kulüp ben bu takımı aklımın erdiği 18 yıldır seviyorum. Kewell'sız 16 yıl nerdeyse. El sallarım, tarihte hatırlarım soranlarada anlatırım ama şunuda eklerim yaşlıydı, kronik sakattı ve İngiltere'ye gitmek istiyordu diye.

LigTv'de röportajı vardı Aslan Cimbom programında : Gideceğimi söylemedim, ailemi çok özledim eğer maddi konuda anlaşma olursa kalmayı çok isterim. Bu bir profesyonelliktir ve güzel birşey. Aynı profesyonelliği neden ise benim canım renkdaşlarım göstermiyor. Kulübü sevin ! Formamı geri gönderirim diyenler, renk değiştirsinler önce !

Kewell Galatasaraya gelebilmek için Liverpol'dan alıcaklarını almadı kendi bonservisini kendi ödedi

Kewell'ı yollarsak 2010 Dnya kupasından sonra Adada ortalama bir kulupte rahat rahat ilk 11'de oynar

sakatlık sonrası durumu meçhul,zaten parada anlaşılamıyordu,uzatmak için,2.5 m vermesinler zaten...ayrılık olursa allah yolunu açık etsin der,sevgiyle anarız:)

hah işte!...defans kötü olunca bol pozisyon olur,kaleciye çok iş düşer.iyi bir kaleci çok kurtarış yapar,çok gol yemiş olsa da hakkı teslim edilir...adamın akılda kalmış kurtarışı yok neredeyse....boca söylentisinin doğru olmasını temenni ederim ki varsa öyle birşey yönetim fırsatı kaçırmaz!...

Defans kötü evet bu aşikar umarım sorunlarımız çözülcektir. Buffon yıllardır en iyi kaleci seçilir ve gerçekten iyidir de. Son 5 Juve maçında "güldüm" adama resmen. Bu kaleciye o golleri yediren yine o defanstır. Casillas'ı hatırlayın 2 yıldır "kova" diyen kalmadı sorunları yine defans idi.

Şunu anlayın artık, defans kötü ise = kalecide kötü gözükür. Ufuk'u izledim bugün. Ben Rijkaard olsam bu adama bu yaşta bu özellikleri ile o kaleyi daimi emanet etmem. Leo gider daha iyisi gelirse amenna. Ama kaleci alınmayacaksa LEo giderse halimiz harap.

Kewell sakat diyoruz hala Dünya Kupası diyorsunuz ya:)

Yahu iyileşme süresi en iyi ihtimal Nisan ortası deniliyor. KEsinlik yok zaten. Yaşlı bir oyuncu sonuçta. Emekleri için teşekkür edilmeli güzel bir konuşma ile askıya alınmalı kabul etmezse el sallanmalı. Çok seviyorum kendisi ama Galatasaray'dan daha çok değil.

Defans kötü evet bu aşikar umarım sorunlarımız çözülcektir. Buffon yıllardır en iyi kaleci seçilir ve gerçekten iyidir de. Son 5 Juve maçında "güldüm" adama resmen. Bu kaleciye o golleri yediren yine o defanstır. Casillas'ı hatırlayın 2 yıldır "kova" diyen kalmadı sorunları yine defans idi.

Şunu anlayın artık, defans kötü ise = kalecide kötü gözükür. Ufuk'u izledim bugün. Ben Rijkaard olsam bu adama bu yaşta bu özellikleri ile o kaleyi daimi emanet etmem. Leo gider daha iyisi gelirse amenna. Ama kaleci alınmayacaksa LEo giderse halimiz harap.

çok pozisyon=çok gol+çok kurtarış olması lazım,adam her geleni alıyor diyorum;''iyi kurtarışlar yaptığı da oluyor''diyemediğiniz halde kariyer-tecrübe vs... neyse anlaşamıycaz,öyle bir zorunluluk da yok zaten...

Leo ve Nonda gönderilsin.Yerlerinede Uefa'da oynayabilecek bir yerli forvet ve yabancı defansif orta saha alınsın derim.

Kim Gitsin!!!

Gio nun gelişiyle yabancı transferlerimizi muhtemelen tamamladık. Rijkaard'ın da akşam belirttiği gibi şimdi birisinin gitmesi gerekiyor. Bana soracak olursanız bizi en az sıkıntıya sokacak ve taraftarı üzmeyecek olan leo franco'nun gitmesidir. Açıkçası bu yönde haberlerin çıkmaya başlaması da beni de mutlu etmektedir. Dün izlediğimiz nonda yine aynıydı. Sanki nonda kafasında birşeyleri bitirmiş. Gidiyorum havasındaydı. Takım için sıfır fayda ile oynadı. Bence onun da gitmesinin bir zararı olmaz bizim için. Atletico maçında forvetsiz kalmamız gibi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. G.antep maçında da gördük zaten Gaziantep defans oyuncularından daha başarılı bir savunma yaptı maç boyu. Nondanın bu halde oynayarak bizi bir kişi eksik bırakmasındansa hücuma dönük bir orta saha oyuncusunun daha faydalı olabileceği kanaatindeyim. ama yine de forvetsiz kalmayalım diyorsak bence en mantıklı seçim leo dur. Tabi sözleşme fesih şartları da önemli. Ben oyumu leo dan yana kullanıyorum.

Gio nun gelişiyle yabancı transferlerimizi muhtemelen tamamladık. Rijkaard'ın da akşam belirttiği gibi şimdi birisinin gitmesi gerekiyor. Bana soracak olursanız bizi en az sıkıntıya sokacak ve taraftarı üzmeyecek olan leo franco'nun gitmesidir. Açıkçası bu yönde haberlerin çıkmaya başlaması da beni de mutlu etmektedir. Dün izlediğimiz nonda yine aynıydı. Sanki nonda kafasında birşeyleri bitirmiş. Gidiyorum havasındaydı. Takım için sıfır fayda ile oynadı. Bence onun da gitmesinin bir zararı olmaz bizim için. Atletico maçında forvetsiz kalmamız gibi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. G.antep maçında da gördük zaten Gaziantep defans oyuncularından daha başarılı bir savunma yaptı maç boyu. Nondanın bu halde oynayarak bizi bir kişi eksik bırakmasındansa hücuma dönük bir orta saha oyuncusunun daha faydalı olabileceği kanaatindeyim. ama yine de forvetsiz kalmayalım diyorsak bence en mantıklı seçim leo dur. Tabi sözleşme fesih şartları da önemli. Ben oyumu leo dan yana kullanıyorum.

Leo Franco, Nonda ve ayrica sakatligi uzunsa Kewell. Yerlerine bir orta saha bir de forvet kiralasak yeridir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt