Kıza Hediye.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kıza Hediye..

Cevap: Kıza Hediye..

Bu konuda tam bir odunum diyebilirim. Ne hediye almasını becerebilirim , ne de bana alınmasını severim. :)

Aklıma gelmişken kalp ve benzeri şekillerde yapılan çok şık kutular bulabilirsin Tahtakale'de. Kutu içerisini gül yaprakları ve kalp şeklindeki şık çikolatalarla doldurabilirsin. Her kadın çikolataya bayılır.

Yine bazı internet sitelerinde satılmakta olan her güne bir söz gibi hediyelerden alabilirsin. Kendin de yazabilirsin tabii örneğin her ay için.

Kız arkadaşın Fenerbahçeli ise, Parçalı Galatasaray forması alıp arkasına ""Aklın Yolu 1" yazdırabilirsin ki bir nevi hayatını kurtarmış sayılırsın kızın. :D

Aklıma gelmişken kalp ve benzeri şekillerde yapılan çok şık kutular bulabilirsin Tahtakale'de. Kutu içerisini gül yaprakları ve kalp şeklindeki şık çikolatalarla doldurabilirsin. Her kadın çikolataya bayılır.

Yine bazı internet sitelerinde satılmakta olan her güne bir söz gibi hediyelerden alabilirsin. Kendin de yazabilirsin tabii örneğin her ay için.

Kız arkadaşın Fenerbahçeli ise, Parçalı Galatasaray forması alıp arkasına ""Aklın Yolu 1" yazdırabilirsin ki bir nevi hayatını kurtarmış sayılırsın kızın. :D

Forma hediye etsek herhalde bir daha konuşmaz:D Evet fenerbahçeli...

Yok be kardeşim yılbaşı değil,doğum günü.Aslında böyle alengirli işleri sevmiyorum ama yapacak birşey yok:D

Doğum gününe basit kaçar, sen benim öneriyi başka zaman yap, hiç beklemediği an da, çok mutlu olacaktır :)

Hacı git bir kutu al, içine de ufak hediyeleri serpiştir, ufak da bir not bırak, hatta extradan şunu da yapabilirsin, kutunun içine 20-30 tane ufak çikolata koyacaksın ama ısırıp koyacaksın, nota da şunu yazacaksın, hiç birinin tadı senin kadar güzel değil.. Bak burada öneri istiyorsun diye bunları yazdım, bunları zamanında internette okuyup, sevdiğimiz insana uygulayıp başarılı olduk, burda öneri istediğine göre sıradan biri değil hayatındaki, o yüzden ne kadar şımarırsa şımarsın hakediyordur..Gazan mübarek olsun hacı.

Üst Alt