Kıza Hediye.. - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kıza Hediye..

Cevap: Kıza Hediye..

su an kıza hediye almanı gerektiricek bir sebep yok abi, daha ilk defa cıkıyosunuz. hediye falan alırsan kız icinden alay eder sakın oyle bisey yapma
smile.gif
normal git cool takıl, davranıslarınla etkile kızı :ka21:

su an kıza hediye almanı gerektiricek bir sebep yok abi, daha ilk defa cıkıyosunuz. hediye falan alırsan kız icinden alay eder sakın oyle bisey yapma
smile.gif
normal git cool takıl, davranıslarınla etkile kızı :ka21:

Doğru. Daha ilk buluşmada hediye almak kendine değil hediyeye güvendiğini gösterir.

Kızla ilk kez buluşmuyorum ama. Daha önce defalarca buluşup, konuştuk ciddi düşündüğümüz için. Bir şey başlamadığı için aramızda hediye falan yoktu tabi. Ama şimdi bir ilişkiye başlamak için buluşacağız ve ufakta olsa bir hediye gerektiğini düşündüm. Fikirleriniz için çok teşekkürler beyler. :)

Kızla ilk kez buluşmuyorum ama. Daha önce defalarca buluşup, konuştuk ciddi düşündüğümüz için. Bir şey başlamadığı için aramızda hediye falan yoktu tabi. Ama şimdi bir ilişkiye başlamak için buluşacağız ve ufakta olsa bir hediye gerektiğini düşündüm. Fikirleriniz için çok teşekkürler beyler. :)

olsun yinede bisey alma reyiz, u listen to me :) kolyeye not yazıp ayrılırken falan verebilirsin tabi, seni seviyorum falan gibi seyler yazma, esprili bisey yaz. good luck :ka21:

kızla neler konusuyosunuz bilmiyorum ama kız okudugunda guluceginden emin oldugun bisey yaz, mesela "lutfen su igrenc parfumden vazgec senden uzak duramadıgım icin iskence oluyor" falan gibi yada "sacını kestir nolur yalvarıyorum seni sevmekten vazgecmek istemiyorummm" falan yaz.. guldur yani :eek: sen kızı tanıyosun neye gulucegini daha iyi bilirsin :)

kızla neler konusuyosunuz bilmiyorum ama kız okudugunda guluceginden emin oldugun bisey yaz, mesela "lutfen su igrenc parfumden vazgec senden uzak duramadıgım icin iskence oluyor" falan gibi yada "sacını kestir nolur yalvarıyorum seni sevmekten vazgecmek istemiyorummm" falan yaz.. guldur yani :eek: sen kızı tanıyosun neye gulucegini daha iyi bilirsin :)

Güzel fikir de, o espriyi tam olarak bulmam lazım. Arkadaşlarını falan iyi tanıyorum oradan yardım almam gerekebilir. :) Aklında başka bir hediye var mı peki reyiz?

emir boyle lesh espirilere gulen kizlar taniyonmu harbiden :ka21:

Güzel fikir de, o espriyi tam olarak bulmam lazım. Arkadaşlarını falan iyi tanıyorum oradan yardım almam gerekebilir. :) Aklında başka bir hediye var mı peki reyiz?

reyiz, hediye alırsın, ama sonra! su an hediyelik durum yok. hediye alırsan kız alay eder icinden, ne salak cocukmus falan der %90 ihtimal, bırak oyle seyleri sadece ona odaklandıgını belli et. kızlar hediyeden etkilenmez kendine guvenli erkeklerden etkilenir. hicbisey alma, hatta fazla sık giyimli bile gitme, sıradan git, ama ona davranıslarınla kızı buyule yeani. cool ama cok samimi davran, dengeyi tut. illa bisey vermek istiyosan o dedigim not olayını yap fakat evde hazırlamıs gibi yapma, bi sn izin verirmisin de kalk yanından git sonra geri gel, o an aklına gelmiste yapmıssın gibi yap. COOL OL.. sakın hediye alma, hediye alırsan batırırsın :ka23:

Üst Alt