Kıza Hediye.. - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kıza Hediye..

Cevap: Kıza Hediye..

Reis Turkiyede varmi bilmiyorum ama bak sana cok guzel bi onerim var.. ben aldim.. ilerdede kolay oluyor.. ozel gunlerde.. icine degisik degisik taslar alabiliyorsun.. yada ismini yazdira bilirsin tasin ustune.. yada fotografinizi cidirebilirsin tasin ustune vs vs..

sana ben buranin bi websitesini veriyim arastir varmi.. bence cok guzel yani..

iki tarafina tas felan koya biliyorsun.. guzeldir yani..

Mi Moneda = tek tarafli icine 1 tane tas giriyor..

Ketting + swarovski hanger - Sieraden | Bedels | Munthouder | Horloges | Ringen | armbanden | oorbellen | medaillon | kettingen met munt | design sieraden = bunada 2 tane tas koyabiliyorsun icine.. taslar ise.. 5-100 euro arasinda degisir mesela.. ucuzlariylada guzel kombinasyonlar yapabilirsin.. kolye ve tasin girdigi cember ise.. birazdaha pahalidir..

bu isi Turkiyeye getirsek (Istanbula) yururmu? yapila bilirmi? boyle bi atilim yapsak?

Oktay sen getir ortak oluruz.Varmı bilmiyorum ama,iyi para kırarız.

Hocam bu sitede puzzle işi varmış, ozalite falan gitmene gerek yok.

Kişiye Özel Puzzle - 40 Parça Ayaklı Yapboz | HediyeDenizi.com

Bu arada sevgilinle ne kadar zamandır birliktesiniz, hani ona göre hediye söyleyim :)

Eyv kardeşim 4 yıldır hemen hemen.

Abdullah Abi senden de öneri bekliyorum:D Gerçi arkadaşlar sağolsunlar yardımcı oldular.Herkese teşekkürler.Karakalem çalışması ve puzzl olayı mantıklı geldi bana.C.tesiye kadar vaktimiz var.He sadrazamın kızına almıyorum ama önemli benim için:D

20 li yaşlarda etkilemek ve mutlu etmek için yöneleceğim hediyeler ne olurdu diye düşündüm.

Günlük takılarını da koyabileceği, müzikli bir takı (mücevher) kutusu aklıma geldi.

İlginçtir, oyuncakçılar haricinde, büyük kırtasiyelerde bile var bunlardan.

Siz de beni dinazor yaptınız. Var tabii, gayet modern görünüşlü, kutuyu açınca yada altından kurunca müzik çalıyor.

Çekeyim resmini koyayım buraya. :)

Onlar değer kaybetmez, her zaman güzel hediyelerdir. Ben de almıştım bir kere ama doğum günü için sıradan kaçabilir.

Bilgisayardan biraz anlıyorsan fotoğraflardan güzel bi kolaj hazırla ver altına müziği yükle bir video sitesine çaktırmadan linkini at ona konuşma arasında falan... Emin ol bundan güzel bi hediye olmaz onun için :) Yanında da ufak bişeyler alırsın işte mesela bunun gibi

istiridye_inci_kolye_tatlisular.jpg

Araban varsa arabanin icini kirmizi gul yapraklari ile susleyebilirsin. Ayriyetten 1 tane kirmizi gul al onu da kendin verirsin. Mektuplardan hoslaniyorsa bir mektup yaz kisa ama öz. Hediye olarakta cekilmis bir resminiz varsa onu mutevazi bir resim cercevesi icerisine koyup verebilirsin.

Kizin nelerden hoslandigini bilsek daha kolay olabilir.

Araban varsa arabanin icini kirmizi gul yapraklari ile susleyebilirsin. Ayriyetten 1 tane kirmizi gul al onu da kendin verirsin. Mektuplardan hoslaniyorsa bir mektup yaz kisa ama öz. Hediye olarakta cekilmis bir resminiz varsa onu mutevazi bir resim cercevesi icerisine koyup verebilirsin.

Arabaya balon da aynı şekilde tutar ama arka cama toplaşıp sonra da patlama riski var :asd:

Araba yok Ferdi motorum var:D Karakalem portre,pazıl ve Abdullah Abi'nin müzikli kutu hediyelikleri mantıklı.

Madde 1: Kızın bi doğum günü vs organizayonu olsun bunu ayarla(t)

Madde 2: Dibinde ayna olan bir küçük kutu yap veya git yaptır...

Madde 3: Kutunun içini gül yapraklarıyla donat

Madde 4: Kızı kenara çek ve bu kutuyu hediye olarak ona başbaşayken ver

Madde 5: Kız gül yapraklarının altından kendini gördüğünde sana verebilecek senden daha değerli bişey bulamadım de

Madde 6: Bu aksiyondan sonra kız tav olmadıysa veya çıkmaya başlamadıysanız bir estetik uzmanına görün :D

Ali Reyisin tüyosu. Nevizadeden :D

Daha deneyemedim ama denemeyi düsünüyorum :D

Seninki kiz tavlamak icin olmasada, kiz yine sevinir böyle birseye galiba :D

arkadaşlar kız arkadaşımın gönlünü almak için bi hediye alayım diyorum okudum konuyu bonnyfood mantıklı geldi ama öğrenci adamız biraz fazla kaçıyor o :D var mı güzel bir önerisi olan ? çıkmazsa bonnyfood tek yol görünüyor :D

Araba kirala araban yoksa sonra güneşliğe gül yapraklarını doldur bir tanede tek taş yüzük bağla ipi çok uzun olmayacak şekilde sonra arabadayken şu güneşlikten bir ruhsatı verirmisin falan dersin açınca güller kafasına yüzük önüne :D

Araba kirala araban yoksa sonra güneşliğe gül yapraklarını doldur bir tanede tek taş yüzük bağla ipi çok uzun olmayacak şekilde sonra arabadayken şu güneşlikten bir ruhsatı verirmisin falan dersin açınca güller kafasına yüzük önüne :D

valla söylediğin çok güzel ama öğrenci adam için biraz pahalıya patlar bu :D ileride değerlendirilebilecek bir tavsiye eyw :D

valla söylediğin çok güzel ama öğrenci adam için biraz pahalıya patlar bu :D ileride değerlendirilebilecek bir tavsiye eyw :D

Araba kiralama 60 Tl + 20 Tl gaz: 80 TL

Tek taşlı gümüş yüzük: 50 TL

Gül yaprakları : 5 Tl

Toplam 135 Tl hacı neden pahalı olsun ki :D Yani en azından burda önerilen hediyelerden pahalı değildir :sgr:

Edit : + ip 1 tl kalanını da kullanabilirsin :D(fantezi ipi olarak)

ya gercekten ise yarayan bi elektronik device alın yada hicbisey almayın daha iyidir.. birine hediye alacagım zmn gittigim ilk yer teknoloji reyonlarıdır. ben olsam kız i5 kullanıyosa i7 alırdım mesela, i7 kullanıyosa mumkun olan en iyi nvidia'yı alırdım vs. :ka21:

Arkadaşlar, bana da yardım edin. :eek:

Kızla henüz çıkmıyoruz ama birbirimizden hoşlandığımızı biliyoruz ve haftaya buluşacağız. Ona güzel bir hediyeyle, güzel bir teklif yapmak istiyorum. Ne önerirsiniz? :)

Üst Alt