Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2018 de galiba ripple 0.60 dolardan almıştım 250 dolarlık falan. Sonra zararına satmak zorunda kaldım 4 5dolarlara gelecek diye kandırdılar milleti
O ara parayı dağıtmaları lazımdı, zaten o coinleri almak için yine BTC almak gerekiyordu falan.

BTC, Ether falan üretmek için elektrik harcanıyor, donanım harcanıyor en azından karşılığı vardı IOTA, Ripple amaca yönelikti ama ne IOT ne de swift için kimse kullanmaya geçmedi kaç yıldır.

Paraya ihtiyacın yoksa satmana gerek var mı? Yani 0.1 dolara bile düşse coinlerin durmuyor mu sonuçta uzun vade için bekletilemez mi?
O iş öyle olmuyor malesef. Bakıyorsun senin girmediğin coinler uçmuş seninki zarar yazıyor küfredip bozduruyorsun bir süreden sonra. İki arkadaş ortak girmiştik epey de sabrettik ama sonrasında satmak zorunda kaldık. Zaten öğrenci halimizle zar zor denkleştirmiştik

O ara parayı dağıtmaları lazımdı, zaten o coinleri almak için yine BTC almak gerekiyordu falan.

BTC, Ether falan üretmek için elektrik harcanıyor, donanım harcanıyor en azından karşılığı vardı IOTA, Ripple amaca yönelikti ama ne IOT ne de swift için kimse kullanmaya geçmedi kaç yıldır.

O zaman biance'dan direk btc almak da zordu hatta yoktu galiba. Paribudan btc alıp binance cüzdanına yolluyorduk. Ordan Xrp alıyorduk.

O zaman biance'dan direk btc almak da zordu hatta yoktu galiba. Paribudan btc alıp binance cüzdanına yolluyorduk. Ordan Xrp alıyorduk.
Evet ben de öyle yapmıştım.

Hatta gittim o ara IOTA aldım sonra saldım tabii de, binance'ın bozukları döndürme coini vardı adını hatırlamıyorum en son 20 dolar olmuştu, 1 dolar değildi o ara. O borsaya giren herkes bozuk döndürücem diye o coinden alıyordu, yüksleeceği belliydi.

Gerçi benim en büyük pişmanlığım dolar 3ken 2 bin dolardan almamaktır hala bitcoini, ciddi ciddi 5 tane alacaktım ama vazgeçtim mal gibi.

Alsam hala satmamıştım muhtemelen, 20 binden 3 bine düşünce de iyi söverdim :asd:

Üst Alt