Kurtuluş Reçetesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurtuluş Reçetesi

Cevap: Kurtuluş Reçetesi için Antrenör Adayları

Ben Rijkaard'ın gitmesini hiç istemiyordum.Hatta Rijkaard'la 5 yıllık sözleşme istiyoruz şeklinde açılan başlığıda sonuna kadar destekledim.Suç kesinlikle yönetimdedir ama şöyle bir gerçekte varki Hagi iyi bir teknik direktör değil.Bizi kaldıracağını düşünmüyorum.Yönetim değişse çok vizyonlu bir yönetim gelse bile bu Hagi'yle istediğimiz başarılara ulaşacağımıza inanmıyorum.

Adnan Polat,Hagi'yi getirerek bu başlığın açılmasına sebep oldu zaten.Sezon sonu Hagi yolcu,A.Polat koltukta.Biraz düşünün A.Avcı veya herhangi bir t.direktör bu yönetimle ne kadar başarılı olur.A.Polat gitmeden Hagi'nin gitmesine karşıyım.

O'Neill, Moyes falan hayalden öteye gitmez. Martin Jol Ajax'tan ayrilmisti sanirim. Cok iyi bir seçim olacaktir bence. Yerli olarak Fatih Terim ve Abdullah Avci disinda macera aramaya gerek yok.

Abdullah Avcı her sene daha da iyi oynatıyor takımını. Gelmesini isterim..

Rafa Benitez olmasın.Mümkünse ünlü teknik direktör olmasın.Takım ispanyol dolmasın:eek: -Ki iyilerini alacak gücümüzde yok.

Gerets'de ikinci gelişinde başarı sağlayabileceğini düşünmüyorum.Ama Hagi'den iyidir.

Martin O'neill'da şuanda boşta müthiş bir adam.Keşke gelse.

"Boşta en iyi hoca kim? Martin O'neill ama O'neill deyince futbolumuzu yönetenlerin %90'ınına aklına şofben markası O'neill geliyor."

Ali Ece

Adam herşeyi çok güzel özetlemiş.Bu yönetim bu adamı getirmeyi bırakın tanımaz bile.!

Martin Jol bence bize T.D. olması için gerekli kapasite ve karizmaya sahip değil:eek:

Hagi giderse şayet bence gitmemeli..

1-) IMPARATOR

2-)Abdullah Avcı

3-)Şenol Güneş

4-)Eric Gerets

5-) Hakan Şükür - Hasan Şaş (tugay alt yapıya)

6-) Felix Magath

Ayrıca her eski futbolcumuzun T.D. olması mı lazım Allah aşkına? Hasan Şaş,Hakan Şükür'müş. Artık riske gerek yok.Adam gibi T.D. getirilsin bize.

lucescu.gelmezse abdullah avcı.bunlardan hangisi gelirse gelsin 10 yıllık sözleşme yapılsın.tek yetki verilsin,işine karışılmasın

lucescu.gelmezse abdullah avcı.bunlardan hangisi gelirse gelsin 10 yıllık sözleşme yapılsın.tek yetki verilsin,işine karışılmasın

sen luce'nin gelebiliceğine harbi inanıyomusun muhahaha hiç güleceğim yoktu shaktar'a dünyaları ver bırakmaz onu ayriyeten türkiye'ye sadece fener için döner oda 3 takımıda şampiyon yapan yabancı antrenör olmak için..xD

Üst Alt