Kurtuluş Reçetesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurtuluş Reçetesi

Cevap: Kurtuluş Reçetesi için Antrenör Adayları

ne mağlum şampiyon olacakları? adam şampiyon olursak bırakırım diye şampiyon olamazlarsa zaten postalar trabzon onu..xD

Trabzon'a ihanet edip bize geleceğini hiç sanmıyorum.Bundan sonra olsa olsa Milli takımı çalıştırır.Oda belki.Hatta çok zor.

Uploaded with ImageShack.us

Thomas Schaaf hücum futbolunun kralını oynatır kendileri.

Katılıyorum.Adam Werder Bremen gibi bir takımı ne hallere getirip,seyir zevki veren her daim kafaya oynayan bir takım yaptı.Ortalama oyuncuları yıldız statüsüne getirdi.

İşte bunlardan dolayıda 12 yıldır bu takımın başında.Getirmek neredeyse imkansız:)

sana teknik direktörün babasını getirdiler rijkaard ne oldu?..xD

Sabır etmeyi bilmeyen,istediği oyuncuları transfer etmeyen yönetim-taraftar-camia sayesinde gitti.Elindeki kadro iyi olduğunda ilk 8 hafta neler yapabildiğini herkes gördü.Ondan sonra birdahada tam kadro çıkamadık zaten.

Adnan Polat ve yönetimi gitmeden, gelen her teknik direktör bir gül gibi kurur ve savrulur. O yüzden önce yönetim komple, dezenfekte edilecek. Daha sonra kim gelirse gelsin, başarılı olacaktır. Tabi Barış-Hakan-Sarp-Servet-Ayhan gibi oyuncularda direk gidecek.

İsterse Mourinho gelsin bu takımı ilk 2 ye sokamaz.Antrenör den önce bu takıma en az 80 milyon euroluk transfer bütçesi ayrılmalı.

Adnan Polat ve yönetimi gitmeden, gelen her teknik direktör bir gül gibi kurur ve savrulur. O yüzden önce yönetim komple, dezenfekte edilecek. Daha sonra kim gelirse gelsin, başarılı olacaktır. Tabi Barış-Hakan-Sarp-Servet-Ayhan gibi oyuncularda direk gidecek.

Bence Servet Ligin en iyi Türk Stoperidir.Doğru takım kurulduğunda iyi iş yapacak özellikler var onda.Sadece disiplin problemi var ama iyi bir T.D. ile oda ortadan kalkar.

Tabi gitmesini istiyor olman oda senin düşüncen kardeş.

İsterse Mourinho gelsin bu takımı ilk 2 ye sokamaz.Antrenör den önce bu takıma en az 80 milyon euroluk transfer bütçesi ayrılmalı.

80 M.Euro mu ? Yuh diyorum.Takım kuruyoruz dostum.Cristiano Ronaldoyu almayacaz heralde.

Cevap: Kurtuluş Reçetesi

İstikrar, yönetim desteği, transferlerde özgürlük istiyorsak o zaman aranan kan Adnan SEZGİN' dir. Yoksa başka antrenörlerin bu imkanlara sahip olma şansı yoktur.Mevzuu tecrübeyle sabittir. (gerets,skibbe,bülent,cevat güler, rijkard)

Sorun kalitesiz oyuncularda..

Hala göremiyoruz Hagi istifa etse ne olacak..

Bu formayı haketmeyenleri kapı önüne koymadan,yerlerine çok iyi adamları almadan,istediğin hocayı getir..

Sonuç aynı..

Futbolun Teknik Direktörle oynandığını sanıyoruz,malesef bir hocanın maça olan etkisi sadece %20'dir bence.

Sorun kalitesiz oyuncularda..

Hala göremiyoruz Hagi istifa etse ne olacak..

Bu formayı haketmeyenleri kapı önüne koymadan,yerlerine çok iyi adamları almadan,istediğin hocayı getir..

Sonuç aynı..

Futbolun Teknik Direktörle oynandığını sanıyoruz,malesef bir hocanın maça olan etkisi sadece %20'dir bence.

bence o kadar bile olmayabilir

hadi gecsin morinyo barcayi belli bir surecte

abdullah avci iyi olabilir ama adnan polat ve adnan sezgin oldugu sürece bizden hic bisey olmaz önce bunlar gitmeli

tek cevabım, 5 yılda 8 antrenör :) haklısınız sorun antrenörde futbolcularn hepsi yıldız mükemmel adamlar.

Üst Alt