Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"


Fenerbahçe'ye yeni imza atan Dirk Kuyt, gözünü Galatasaray derbisine çevirdi.28-01-dirk-kuyt.jpg
Fenerbahçe'nin yeni transferi Dirk Kuyt, daha gelmeden Galatasaray'a meydan okudu. Hollanda Milli Takımı kampında soruları yanıtlayan yıldız futbolcu, "Bana yeni bir meydan okuma, yeni bir deneyim gerekiyordu. Bu yüzden Fenerbahçe'yi seçtim, mutluyum. Onlar geldiler. Gerçekten büyük saygı gösterdiler. Herkes benim için çok büyük kulüp olduğunu düşünüyor" dedi.'Kibar olmalıyım, gelen teklifleri açıklayamam'Türkiye'de çılgın bir yarışma olduğunu belirten Kuyt, "Fenerbahçe'nin en büyük rakibi Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum" şeklinde konuştu. Türkiye'den başka takımlardan da teklif aldığını ama kibar olması gerektiğini düşündüğü için bunları açıklamayacağını belirten Kuyt, "Şarkının sonunda bana en güzel duyguyu F.Bahçe verdi. Tamamen farklı bir şey" ifadesini kullandı.'Taraftar tehdit etti'Feyenoord taraftarları, eski yıldızları Dirk Kuyt'ın kendileri yerine F.Bahçe'yi tercih etmesine öfkeli. Fanatik taraftarlar, "Bir an önce F.Bahçe'yi bırakıp gelmen için çok az zamanın var. Yoksa bir daha bu şehre giremezsin" diye Kuyt'a tehdit mesajları gönderiyor.Liverpool'a özel mesajBelfast Telegraph gazetesine konuşan Kuyt, "Taraftarlar bana olan sevgilerini telefon, e-mail ve twitter aracılığıyla iletiyor. Çok duygusal anlar yaşıyorum. Kararıma duydukları saygı beni çok mutlu bir insan yaptı. Hepsine teşekkür ederim" dedi.Hooijdonk ona Türkçe öğretmeye başladıArkadaşı Pierre van Hooijdonk'un Fenerbahçe ile ilgili anlattıklarının kendisini daha da heyecanlandırdığını vurgulayan Kuyt, öğrendiği ilk Türkçe kelimelerin "Merhaba" ve "Şampiyon Fenerbahçe" olduğunu söyledi. İstanbul'a indiğinde ilk sözlerinin bunlar olacağını ifade eden yıldız oyuncu, eski takım arkadaşı Mateja Kezman'dan da İstanbul'la ilgili çok güzel sözler duyduğunu dile getirdi.'İstanbul biz geliyoruz'Kuyt'ın eşi Gertrude Kuyt, İstanbul'a gidecekleri için heyecanlandıklarını belirtti. Twitter'daki hesabından eşinin F.Bahçe'ye transferiyle ilgili düşüncelerini dile getiren Gertrude , "Yeni bir deneyim yaşama zamanı. Tamamen farklı bir şehir, farklı bir kulüp, farklı bir hava ve hayat. İstanbul biz geliyoruz" diye yazdı.Kaynak: Sabah
 
Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"Senin gibi kaçları bunu yapmak istedi geçen yıl son maçta Kadıköy'de ama başaramadılar be lale güzeli.
 
Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"Herkes senin için çok büyük klüp olduğunu düşünüyorsa senin futboluna küfretmişler demektir. Beyin olsa Liverpool' dan sonra fener gibi bir takıma geçtiğinde böyle sözler söyleniyorsa aşağıladıklarını anlardın. Gel bakalım sende ağlaklar arasına katıl.
 
Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"Kuyt, "Şarkının sonunda bana en güzel duyguyu F.Bahçe verdi. Tamamen farklı bir şey" ifadesini kullandı.

Mesele tamamen duygusalmış :)
 
Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"Kuyt'cum, Güiza da gol atmaya gelmişti hatırlatırım. Burası Türkiye ligi. Daha ilk maçında Sedat Ağçay ayağına bi girer, aklın g.tünden çıkar :)
 
Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"Kuyt'un ilerlemiş yaşı nedeniyle Galatasaray maçlarında oynama ihtimali 0.
 
Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"aahhqqqq işte öyle bir alışkanlığımız yok sen anca böyle atarsın saha da yatarsın
 
Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"Sen hele bir gel bir top oyna bakalım Türkiye Liginde 10 golü geçebilirsin yat kalk dua et.
 
Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"koçum biz bank asyada oynamıyoruz tr kupasında eşleşirsek atarsın
 
Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"Takımı bozmazisek pozisyona bile giremeyeceniz sen neyden bahsediyosun köyt.Parayı tercih edenler klübüne hoş geldin.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt