Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"

Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"

sabah sabah güldürdün köyt,şimdi kaybol.

Bunak.

:) UEFA cezaları açıkladıktan sonra bakalım nerelerde olacaksın. Kimlere gol atmak için uğraşacaksın.

Türkiye kupasında denk gelirsek belki bir ihtimalin olur Kuyt :lol: Gerçi bir 5 sene men falan açıklansın sen bu durakta inecektim deyip basar gidersin :lol: İstatistik olarak nerede çenesi bol,boş konuşan futbolcu var,hepsi Fener'e gidiyor; Alex de olmasa takımlarında adam var mı diye arayacağız :D

off, bu bizi bombalar yine, kesin arenada 5-6 golu var.

eh, mesela yeaanii

Kesin olarak anladımki problem futbolcular da değil o takımın formasında. emre b. o formayı giydi tam bir denyo oldu formayı çıkarttı hümanist birisi oldu çıktı sırıta sırıta top oynuyor.

sen CL için de sabırsızlanıyon demi yazık lan adama

Adamın söylediklerinde ne var ki.Elmander de fenere gol atacağım dedi attı gollerini.Bunda ne var adam fenerde sonuçta.Atar atamaz o ayrı konu.

riera'dan gereken cevabı bekliyoruz. onun haricinde çıkıyorlar böyle dengesiz dengesiz açıklama yapıyorlar sonra neden diğer takım taraftarları beni sevmiyor, bana küfrediyor

Sen Turnuva oynamaya bak. Dirk Kuyt o yasi ile derbide oynamaz, sag taraflari cöker derbilerde. Cristian-Selcuk orta sahasi varsa bu is bitmistir.

Son maçta şampiyonluk kaçırmak için sabırsızlan bence.

Üst Alt