Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"

Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"

Bence iyi oyuncu. Yaptıkları ender mantıklı transfer hamlesi. Dün iyiydi

Takıma itlik konusunda hemen adapte olmuş. Engin'i yok yere ateşledi orada. Tam sarı oğlan.

gol atmak için her türlü çirkefliği yaptı

hele alexin balık golünden sonra kalenin içinde tribünlere aval aval bakması beni delirtti.orda olsam iner tekme tokat dalardım orda.

2.golde yine balık önüne düştü attı işte.

mission completed kuyt.şimdi yatabilirsin.

çok beğendim valla fenerin en iyisiydi dün vaslui maçındada öyle . doğru transfer yapmışlar. ama o orta saha ve aykutla yakında kuyt pes eder .

Aykut korkaklığından kurtulup Alex-Kuyt-Sow'u birarada oynatsa ve bu plana göre bir takım çıkarsa bu 3'lünün performansı inanılmaz artar.

Kuytuda sağda denemekten vazgeçmesi ve oraya krasici alması kötü oldu :D

Kuyt'ın bizle adı anıldıgındada 4-4-2 nin sag tarafı icin iyi olur ama daha fuleli bir adam daha genc bir adam almamız gerektigini ama kuyt'ında faydalı aynı elmander gibi calıscagını söylemiştim fener alınca aynı seyleri tekrar dile getirmiştim ama beni bile sasırttı bu kadar diri ve iyi olcagını zannetmezdim fener adına gercekten macın en iyisiydi baya yıprattı bizim savunmayı

Nooldu lan erdin mi muradına? Amacın zaten bize gol atmaktı maç kazanmak değildi mutlu olmuşsundur :happynew:

Kuyt gol attın da başın göğe mi erdi :lol:

İyi oyuncudur her zaman için,fakat bu sistem içinde oynarlarsa 10-15 maç sonra pes eder.

Hem Lugano'nun hem Çubuklu Tosun'un boşluğunu fazlasıyla doldurur sarı çıyan.

kuyt reyiz beni yanıltmadı çok iyi oynadı dedigim gibi elmander in bizde yarattıgı etkiyi yaratıcaktır

kuyt tam bizlik adamdı. ama gerek yok yerli tercihlerimiz iyi. umut necati burak /elmander yeter sezon boyu inşallah.

Dün iyi oynadı da tam Fenerli olmuş herif. Direk bize düşman yetiştiriyorlar kulüplerinde.

Şuan bi taraflarını yırtma modundasın ama takımından bir b.k olmayacağını anlayınca yatış moduna geçersin hacı.. Raad ol, kasma..

"Dirk Kuyt Fenerbahçe formasıyla resmi bir maçta final kaybederek gerçek Fenerbahçeli oldu." :D:D:D:D:D

iyi oynadı ama fb kimliğine hemen bürünmüş çirkef herif fenerin yeni luganosu olur

Üst Alt