# Lucas Biglia - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Cevap: Lucas Biglia Galatasaray'da (mı)?

scoutgs fos haberler yapıyor..o yüzden boyle bir transfer olacağını dusunmuyorum..sezon basında da ledesma ve rosicky hakkında aynı bu sekılde kesın bır sekılde Galatasarayda olduğunu yazmıştı..

Son iki yil icersinde bu iki transfer ve Sercan haricindeki tum transferleri onceden acikladilar ve dogru cikti. Ledesma ve Rosicky olayinda da yanlis anlasima oldugunu aciklamislardi (Sezgin'nin on sozlesmeyi final sozlesmei olarak yansitmasindan kaynaklanan) sonradan da Misimovic'i yine ilk onlar acikladi. Sercan transferinde kendileri acele davranip hata yaptiklarini kabul ettiler zaten. Bu tur hatalari onlemek icin artik eminim bin kere teyit etmeden ve anlasmanin ne oldugunu tam bilmeden haber yapmazlar. Bir dahaki sefere, zeka seviyesi bir pirinc tanesi kadar bile olmayan bir cevap gondermeden once kimin hakkinda nasil konustugunu iyi dusun ve bilip bilmeden iftira atma.

Biglia Arjantinde oynarken 10 numara pozisyonunda oynuyormus, Belcikada ilk geldigi donemler defansin onunde oynamis. Defansif yonu kuvvetli, teknik, oyun bilgisi iyi. Kouyatenin gelisinden sonra, biraz daha ofansif bir gorev almis durumda. Forumlarda soylenenler pek dikine pas atmiyormus daha cok yanlara pas atiyormus, fazla kaleye sut cekmiyormus.

Anderlecht taraftarlari onun Anderlechtten daha iyi takimlara layik oldugunu soyluyor, bir de Biglia yaninda iyi oyuncularla oynayinca bireysel performansi artiyormus. Vasat futbolcularla oynayinca onlara pek pozitif bir katkida bulunamiyormus. Daha yeni Arjantin milli takimina (Brezilya maci) cagrildi ilk defa, ama oynamadi.

süpper haber.. sonunda insan gibi transfer yapıldı.. inş bunun altın kiralık falan çıkmaz.. bende scoutgs nin yine yanılacağını düşünmüyorum.. yani inş :)

Son iki yil icersinde bu iki transfer ve Sercan haricindeki tum transferleri onceden acikladilar ve dogru cikti. Ledesma ve Rosicky olayinda da yanlis anlasima oldugunu aciklamislardi (Sezgin'nin on sozlesmeyi final sozlesmei olarak yansitmasindan kaynaklanan) sonradan da Misimovic'i yine ilk onlar acikladi. Sercan transferinde kendileri acele davranip hata yaptiklarini kabul ettiler zaten. Bu tur hatalari onlemek icin artik eminim bin kere teyit etmeden ve anlasmanin ne oldugunu tam bilmeden haber yapmazlar. Bir dahaki sefere, zeka seviyesi bir pirinc tanesi kadar bile olmayan bir cevap gondermeden once kimin hakkinda nasil konustugunu iyi dusun ve bilip bilmeden iftira atma.

scoutgs nin yazarı mısın edıtoru musun bilmem yuzume karsı konusamıyacagın seylerı buraya yazıp klavye delikanlılığı yapma adam ol

Bu scoutgs babanızın sitesimidir nedir anlamadım. Her sene aynı terane, bitmemiş transferleri ilk biz söyledik demek için aceleyle bitmiş gibi yansıtıyorlar, ondan sonra yok yanlış anlaşılma oldu yok şöyle oldu ... Tamam bunlar olur, önceden çok da transferi önceden verdiler. Ama burda şöyle bir durum ortaya çıkıyor. Geçen sene scoutgs eleştirilince şu deniliyordu "sercan,yasin pehlivan, veli kavlak transferi dışında yanıldıkları olmadı..." Bu sene "sercan,altidore,yasin,veli,rosicky ve ledesma dışında yanılmadılar" , bu sene bi kaç isim daha eklenir ve uzar gider. Kimsenin aklı pirinç tanesi seviyesinde değil dostum merak etme, herkesi kendin gibi sanma..

Bu scoutgs babanızın sitesimidir nedir anlamadım. Her sene aynı terane, bitmemiş transferleri ilk biz söyledik demek için aceleyle bitmiş gibi yansıtıyorlar, ondan sonra yok yanlış anlaşılma oldu yok şöyle oldu ... Tamam bunlar olur, önceden çok da transferi önceden verdiler. Ama burda şöyle bir durum ortaya çıkıyor. Geçen sene scoutgs eleştirilince şu deniliyordu "sercan,yasin pehlivan, veli kavlak transferi dışında yanıldıkları olmadı..." Bu sene "sercan,altidore,yasin,veli,rosicky ve ledesma dışında yanılmadılar" , bu sene bi kaç isim daha eklenir ve uzar gider. Kimsenin aklı pirinç tanesi seviyesinde değil dostum merak etme, herkesi kendin gibi sanma..

Sercan LEdesma Rosicky Veli Yasin doğru ama Altidore demediler hiç bir zaman...Ayrıca malzeme cıktı forumlara fena mı işte..Yanlış habersede bişey kaybedeceğimizi düşünmüyorum..

Sercan LEdesma Rosicky Veli Yasin doğru ama Altidore demediler hiç bir zaman...Ayrıca malzeme cıktı forumlara fena mı işte..Yanlış habersede bişey kaybedeceğimizi düşünmüyorum..

Altidore da söylendi, çok iyi hatırlıyorum. Diğerleri kadar net olmasa da yüzde 90 olarak verilmişti. Neyse bunlar önemli değil zaten , mutlaka hata payı olacaktır.

Altidore'u hic bir zaman iddia etmediler. Veli ve Yasin transferlerini ana sayfadan duyurmamislardi (ama onlarla ilgili analiz yayinlamislardi) o yuzden onlardan bahsetmedim aslinda ona bakarsan Mustafa Pektemek icin de bitti demislerdi ama bunlar sadece forum icinde konusulan bir muhabbeti. Benim bahsetigim anasayfada duyurulan transferler yani "X oyuncu Galatasaray'da" diye. Ona bakarsaniz Kewell'in kalicagini da onceden yayinlamislardi ve Baros'un kontratinin da 2 yil uzatildigini da.

Onlari uzun suredir yakindan takip eden ve sitelerinde aktif olan bir uye olarak ne tur insanlar olduklarini biliyorum ve bu tur bilip bilmeden camur atma cabasinda olan zavalilara pek tahamulum yok acikcasi. Sitelerinde bir tane bile reklam bulundurmayan (sadece anasayfa'da ufak bir kosede Galatasaray ile ilgili resmi sayfalara para kazanmadan link bulunduran) tamamen kulubumuze ve ona gonul vermis insanlara faydali olmak icin var olan bir site. Ama ne yazik ki bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan camur atmakdan baska becerisi olmayan bazi fevri insanlarimiz onlari etrafta kisisel reklam yapma cabasinda olan duyumcu gerzekler ile karistirmak icin israr ediyor. ScoutGS'nina asil amacinin Galatasaray'a arastirip, izledikleri, ve begendikleri oyunculari onermek oldugunu hatirlatiyim ve konuyu kapatiyim.

Altidore da söylendi, çok iyi hatırlıyorum. Diğerleri kadar net olmasa da yüzde 90 olarak verilmişti. Neyse bunlar önemli değil zaten , mutlaka hata payı olacaktır.

Resmi sitemiz bile hata yapmadi mi Jovanovic konusunda? Daha bitmemis Lincoln transferini onceden yayinlamadi mi? Herkez hata yapabilir ozellikle transfer gibi riskli bir is konusunda ama ben artik ne tur bir anlasma yapildigina dair emin olmadan ve bunun kesinligini cok kez teyit etmeden boyle bir haber yayinlamayacaklarina eminim. Altidore konusunda yaniliyorsun kesinlikle forum icersinde adminler tarafindan boyle bir muhabbet gecmedi ama burasi dahil bir cok baska forumda kimin ne yazip yazmadigina bakmadan herhangi bir uyenin demis oldugu birsey uzerine aha ScoutGS boyle dedi diyen gerizekalilar oldugu icin sizin gibi boyle dusunenler ortaya cikti.

Lorik+Cana.jpg
g_biglia_festejo_180x250.jpg

Yok artık bu haber gerçek olabilir mi ya ...

Offff yine eğlenceye en geç kalan benim.......

en guvenilir kaynak socutgs dir bana gore

tek güvenilir kaynak aynı zamanda.

ya hürriyettir, habertürk'tür onları takip edeceğiz, ya ne olduğu belli olmayan twitter'cıları, ya da onları. en azından bir mantık var onlarda.

inanıp inanmamak konusunda kavgaya girişenlere ise gülmekle yetinmek lazım. sanki milletin kafasına silah dayıyoruz inanın veya inanmayın diye.

Üst Alt