lucid rüya görme tekniği - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lucid rüya görme tekniği

Cevap: Lucid Rüya Görme Tekniği

Neyse renktaşlarım ben uyuyayım.Rüya göreyim de biraz eğleneyim.

Hepinize iyi geceler :).

Rüyada kendimi kontrol etmek zordur ya. Bunun için zihnimizi zorlamak gerekiyormu?

Rüyada olduğunu erkenden anlarsan işler senin için zevkli hale gelir abi.

İstediğini yaparsın ve rüyanın tanrısısındır istediğini önüne getirirsin.

Salla be Alper :D Uyumazken yeteri kadar yaşıyoruz bir de uykuda mı yaşayıp yorulucaz :) Ciddi ciddi böyle bir olayın amatörler (alınmayın Orkun,Alper yanlış bir manada söylemiyorum) tarafından yapılabildiğini şu anda öğrendim ve ciddi bir şekilde tırstım.

Konu kilit beyler :D

Bu teknikten bihaber olmama rağmen bir çok kez rüyada olduğumu farkettiğimden ve kısmende olsa kontrol edebildiğimden eminim. Nasıl oldu ben de bilmiyorum.

Yalnız bu iş +18 rüyalarında belki mutluluk verici belkide zarar verici bir hal alır.

Tekniği felan bilmiyorumda olay doğru eğer rüyanda olduğunu farkedersen istediğini yapabiliyorsun başıma geldi.

evet bende çoğu zaman rüyada olduğumu anlayıp istediğimi yapıyorum:D,ama bu rüyalar kısa sürüyor genelde bunu uzatmanın mı bi yolu varmış yazıyı biraz daha açıklasan orkun:D

Yunus, dediğim gibi uyku halin, bilinç altın, Rem seviyesinde ne derece olduğun vs. o kadar çok etken var ki.

Yani bunlar çok normal. Ben 3-4 senedir bu iş üstüne uğraşıyorum, ancak şu son 1 senedir adam akıllı yapmaya başladım. :)

Ben işin teknik boyutundayım.

Eğer işi ilerletirsen (ben henüz o noktaya gelmedim) kendi rüyanı, kendin tasarlayabiliyorsun. Kitapta okumuştum bu konuda birşeyler. Adamın yazdığına göre, bir noktadan sonra bilinç altı rüya konusunda sıfırlanıyor. Yani sıfırlanıyordan kastım, bilinç altını gittikçe dahada iyi kontrol etmeye başlıyorsun. Böylece kendi rüyanın mimarı olabiliyosun.

Kafama yattı, hoşuma da gitti ama insanın hayatını düzene sokması gerekiyor sanırım bunu denemeden önce. Hayatta yaşanan olumsuzlukların kötü etkisi olabilir bu süreçte.

Küçükken rüyalarımda hep biryerlerden düşerdim,ama rüya olduğunu bilirdim.Şimdi de ara sıra oluyor.Kaldırımdan boşluğa adım atmış gibi.

Böyle bişi mi lan bu da? :D

Millet deneyeecğim ama acayip tırsıyorum bu işi kolaylaştırmaak için ne gibi şartlar sağlıyım?

Küçükken rüyalarımda hep biryerlerden düşerdim,ama rüya olduğunu bilirdim.Şimdi de ara sıra oluyor.Kaldırımdan boşluğa adım atmış gibi.

Böyle bişi mi lan bu da? :D

Onlar ani boşluklar. Mesela bir anda kendini boşluktan düşer gibi hisseder ve uyanırsın.

İnception filmindeki "dürtme" meselesi yani.

Kendi kontrol ettiğiniz rüyalarda da uyanmak için bu tarz düşme hissiyatı veya ölmek gerekiyor. Veya çok ciddi korku.

Üst Alt