lucid rüya görme tekniği - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lucid rüya görme tekniği

Cevap: Lucid Rüya Görme Tekniği

Ben şimdi hayalimdeki kadını isticem rüyamda.Ona bazı teklifler suncam.Gerçekten olamadık bari rüyada kadınla birlikte olayım ya

Bide şu var.Bazen ben uykudayken ıhhh diye biri dürtüyo sanki.Hani TV5 te sahte peygamber vardı ya:D Onun gibi.Ihhh diyorum uyanıyorum.

Eğer işi ilerletirsen (ben henüz o noktaya gelmedim) kendi rüyanı, kendin tasarlayabiliyorsun. Kitapta okumuştum bu konuda birşeyler. Adamın yazdığına göre, bir noktadan sonra bilinç altı rüya konusunda sıfırlanıyor. Yani sıfırlanıyordan kastım, bilinç altını gittikçe dahada iyi kontrol etmeye başlıyorsun. Böylece kendi rüyanın mimarı olabiliyosun.

Ben kötü bi rüya gördüğüm zaman o rüyayı gerçekten yaşıyorum mesela kontrol edemiyorum ama gerçekten yaşıyorum ve o anki psikolojimide biliyorum.Bir an önce o işin içinden kurtulmak istiyorum ve gözlerimi açtığım zamanda müthiş ama müthiş bir rahatlık geliyor.

yalnız tehlikeli iş bir süre spnra hiç uyanmak istemeyebilirsin ben odada ne gibi şartlar sağlıyım bu lucid için bu arada arkadaşlar bir rüya güncesi tutarsak lucid olayına yardımcı oluyormuş.

Kitaptan kısa bir parça yazıyorum buraya beyler. Yaklaşık 40 yıldır evli olan bir çift, 20 küsür yıldır Lucid rüya tekniği uyguluyorlar ve artık uzmanlaşmışlar. Mesele şu, "aynı rüyayı paylaşma".

- Her zamanki gibi birbirimize "rüyada iyi eğlenceler" diyerek yatıp uyumuştuk. Bundan 3 sene önceydi. Ama o gece daha önceden hiç olmayan birşey yaşadık. Rüyamda herşey düzgün gidiyordu, sevgili eşimde rüyamda vardı. Ertesi gün kendisine "nasıl bir rüya yaşadın?" diye sorduğumda, benim gördüğüm rüyanın aynısını anlattı. Şaşkınlığımı gizleyememiştim. Sonradan kendisine bunu anlattığımda, o da benim gibi çok şaşırmıştı. İşte ilk defa o gece, eşim ve ben, ortak bir rüyanın içindeydik.

orkun oğlum birazdan yatacağım odada ne gibi şartlar oluşturayım?Bu gece kararlıyım rüyamda iskender yiyeceğim

yahu nasıl yapılacağını hala anlamadım desem çokmu odun olmuş olurum:D,mesela ben rüya gördğümde rüyada olduğumu anlarım,bunu uzatmak mı benm elimde?,yoksa göreceğim rüyayı mı ben belirleyebilirim?

Bu teknik ne tekniği ben pek anlamadım.Neyi görmek isterse onumu görüyosun?Bende yatarken mesela birini düşlüyom sabaha kadar onu görüyom herşeyi yapıyom.Oysa ben işte proyum arkadaş.

Ben istediğim rüyayı göremiyorum da istediğim gibi yönlendirebiliyorum. Daha önce de bahsetmiştim sadece kabus görüyorum hiç rüya görmedim bugüne kadar. Birisini öldürmüşüm kaçıp, saklanıyorum. Polisler peşimde. Ama hiç yakalanmıyorum, istediğimi yapıyorum aksiyon filmi gibi. Ama hayal olmadığını da biliyorsun, sıkıntı stres de gerçek oluyor o yüzden. Pek sevmem.

yahu nasıl yapılacağını hala anlamadım desem çokmu odun olmuş olurum:D,mesela ben rüya gördğümde rüyada olduğumu anlarım,bunu uzatmak mı benm elimde?,yoksa göreceğim rüyayı mı ben belirleyebilirim?

:asd: sana ne desem boş

Bu teknik ne tekniği ben pek anlamadım.Neyi görmek isterse onumu görüyosun?Bende yatarken mesela birini düşlüyom sabaha kadar onu görüyom herşeyi yapıyom.Oysa ben işte proyum arkadaş.

üstad bizede öğret evde birşey yok rüyamda doyurayım bari karnımı :D :D

Bu dediğin hemen hemen her insanda oluyordur bazen. Bunu sürekli yaşamak için neler yapmak lazım? Rüya görürken uyandığında ''Rüyaymış'' diyip tekrar o rüyaya devam edebiliyorsun rüya olduğunun farkında olarak. İnsanın hayatında 3-4 defa olabilir böyle şeyler. Rutine bindirmek önemli olan. Bunu nasıl yapıyorsun?

Uykunun hafif olduğu dönemlerde olur kontrol edebilirsin. Zaten ağır uykuda gördüklerini eğer uyanmadın ise hatırlayamazsın zaten. Bu arada her insan rüya görür, sadece hatırlamaz. Bir şekilde bilincin açık olmaya yakın olduğu anlarda kontrol edebilirsin birşeyleri. Fakat ağır uykuda iken olmaz öyle şeyler :)

Üst Alt