lucid rüya görme tekniği - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lucid rüya görme tekniği

Cevap: Lucid Rüya Görme Tekniği

Uğur rar'la rüyayı olm fazla yer kaplamasın. Astrala geçicen daha hatun alınıyo astrala gitmezse. Alışveriş falan da yapıyor bunlar astralda geniş tutmak lazım.

Ben olmayacak bir olayı farkettiğim anda rüya olduğunu anlıyorum ama hemen uyanıyorum.Sonrada hemen gözlerimi kapatıp rüyaya dönmeye çalışıyorum ama olmuyor.:(

Mesajları okudum da olayın vahimliği karşısında dehşete kapıldım.May the force be with you. aghadıfghaıhgaghalkg

dostlar ben başardım biraz gördüğüm rüyada istediğimi yapıyorum ama süresi çok kısa 4-5 saniyeye başka rüyaya atlıyor birde görüntü bulanık bende

Herkes yapabiliyormu bunu ya. Dün denemek istedim rüya gördüm ama kontrol falan edemedim kendimi.

Umut haklı; bize ters. Rüyamızı yönetebilme kabiliyetimiz olsa toplumun %80 'i sapık olur.

Ben bu Orkun'dan tırsmaya başladım lan. Adam düşük ket vuruyor, kendini rüyada kontrole diyor. Dakikalarca falan diyor bir de. Rüyalar en fazla 8 sn.'dir diye biliyorum ben. Rüyaları bile uzun adamın.:eek:

İnsanın bilinci yarı açıkken dakikalar sürmesi kadar abes birşey yok.

Üst Alt