lucid rüya görme tekniği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lucid rüya görme tekniği

Cevap: Lucid Rüya Görme Tekniği

Kaldırım işi kötü lan :(:D

Rüyamda kaldırım var tam atlıyorum birden uyanıyorum.Başka zaman yine aynı kaldırım yine aynı atlama hatta rüyada olduğumun farkındayım ama yine birden sıçrıyorum :D

Zaman zaman rüyada olduğumun farkına varıyorum

Aga korkacak birşey yok yaşayın yahu.

Ben en az 6-7 kez yaşamışımdır.

İlkinde çok korktum sonra anladım.

2-3 mesaj evvel açıkladım zaten.

Astral seyahatin farklı boyutları vardır.

Senin ki nasıl bilmiyorum ama ben kendimi kez tüm şehri uçarak turlarken bulmuştum ilkinde. Duvarların, arabaların içinden geçip gidiyordum.

2. sinde ise kendimi kontrol edebilmiştim, yani istediğim yöne uçup istediğim yere gidiyordum.

Astral seyahatin farklı boyutları vardır.

Senin ki nasıl bilmiyorum ama ben kendimi kez tüm şehri uçarak turlarken bulmuştum ilkinde. Duvarların, arabaların içinden geçip gidiyordum.

2. sinde ise kendimi kontrol edebilmiştim, yani istediğim yöne uçup istediğim yere gidiyordum.

Benimkini ben sana özel olarak anlatayım buraya yazılmaz.

İstediğin hayal ettiğin şeylerin hepsini yaptım :D.

Sıyırabilirsin.:D Korkularınla yüzleşebilme ihtimalin var çok kötü etkilenebilirsin vs. Bilinç altımızda neler olduğunu bilemeyiz, ondan dolayı cesur olmak gerekir bu işe girmek için.

Aynen öyle, mesela çocukken seyrettiğim Jurassic Park yüzünden dinazorlardan etkilenmiştim.

Şu ana kadar 4-5 defa koskoca şehirde tek başıma dinazorlardan kaçtığım rüya yaşadım.

Kaldırım işi kötü lan :(:D

Rüyamda kaldırım var tam atlıyorum birden uyanıyorum.Başka zaman yine aynı kaldırım yine aynı atlama hatta rüyada olduğumun farkındayım ama yine birden sıçrıyorum :D

Zaman zaman rüyada olduğumun farkına varıyorum

Bilinçtaltına yenik düşmüşsün ama iyi yoldasın.

Küçükken hep birşeyleri atlayıp geçmeye çalışır ama geçemezdim.

Deneye deneye oluyor :D.

Aynen öyle, mesela çocukken seyrettiğim Jurassic Park yüzünden dinazorlardan etkilenmiştim.

Şu ana kadar 4-5 defa koskoca şehirde tek başıma dinazorlardan kaçtığım rüya yaşadım.

Ben çocukken boğalardan korkardım ilk onlardan kaçtım.

Sonra orklardan kaçmaya başladım.

Rüyada Kara Kapılar'daydım.

Rüya olduğunu biliyorum ama yine de korkuyordum valla.

Birsürü ork etrafında :D.

Zaten İnception filmi, Lucid rüya tekniklerine dayanarak yapılmış bir filmdir.

Bununla ilgili bir kitap bulunuyor. Lucid Rehberi isimli.

Orda bu konuda ustalaşmış insanların röportajları vardı, bir adam karısıyla beraber yaklaşık 20 yıldır bunu uyguladıklarını ve arada ortak rüyada buluştuklarını, aynı rüyayı yaşadıklarını anlatıyordu mesela.

Zaten İnception filmi, Lucid rüya tekniklerine dayanarak yapılmış bir filmdir.

Bununla ilgili bir kitap bulunuyor. Lucid Rehberi isimli.

Orda bu konuda ustalaşmış insanların röportajları vardı, bir adam karısıyla beraber yaklaşık 20 yıldır bunu uyguladıklarını ve arada ortak rüyada buluştuklarını, aynı rüyayı yaşadıklarını anlatıyordu mesela.

Benim gibi birisini bulsam deneyeceğim. Orkun gel beraber deneyelim :D.

Bende denemek istiyorum bunu. Yapmam gereken tek şey şu mu: Rüya esnasında o anda rüyada olduğumu kavramaya çalışmak ve istediğim şeyleri yapma eyleminde bulunmaya çalışmakmı?

Yemin ediyorum okurken tırstım. Parmağı elin içinden geçirmek,ışıkları açıp kapamak :D Ben rüyada olduğumu birtek uyanmadan 1-2 saniye önce anlayabiliyorum şahsen.

Yemin ediyorum okurken tırstım. Parmağı elin içinden geçirmek,ışıkları açıp kapamak :D Ben rüyada olduğumu birtek uyanmadan 1-2 saniye önce anlayabiliyorum şahsen.

Rüyada olduğunu erkenden anlarsan işler senin için zevkli hale gelir abi.

İstediğini yaparsın ve rüyanın tanrısısındır istediğini önüne getirirsin.

Üst Alt