Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Herkes üzülüyor Lugano'nun kalmasına ama ben aksine çok sevindim. Lakin aklı Avrupa'da kalmış, 4 yıllık sözleşme imzalayıp bir hedefi kalmamış bir Lugano ne bombalar patlatacak çok merak ediyorum. İyi ki yeni ve sağlam bir stoper almadılar.

Kendi görevini düzgün yapamayıp sezonda 25 maç oynayan stoper 5 gol atıyorsa iyi midir?

Topu yanındakine verip rakip ceza sahasına kadar koşmasını kastediyorsan evet, çok iyi oyuna sokuyor topu..

Carlos frikikten kaç gol attı Fenerbahçe'de? 1 ?

Daha geçen maç atttı sakatlandı ama.Galatasaray maçında attırdı.Hatta biri Lugano biri Deivid.Attığı daha çok gol var ama aklıma gelmiyor.Ama dediğim gibi.Fener daha ciddi maç oynamadı.Ondan savunması zorlanmadı şimdiye kadar hiç.

Böyleyse çok kötü olur.Lugano-Bilica.Çok zor gol yer fener :(.

Bu ikisi zaten oynayamaz.Yabancı kontenjanı var.Hem nasıl zor gol yiyorlar :D Lugano 3 senedir bu takımda.Her yıl 30 dan fazla gol yediler :) Şampiyonlar liginde deplasmanda 2 den az gol yedikleri maçlar yok.Bir iki maç hariç

Daha geçen maç atttı sakatlandı ama.Galatasaray maçında attırdı.Hatta biri Lugano biri Deivid.Attığı daha çok gol var ama aklıma gelmiyor.Ama dediğim gibi.Fener daha ciddi maç oynamadı.Ondan savunması zorlanmadı şimdiye kadar hiç.

Bitiyor artık dostum Fenerbahçe, Carlos mu kurtaracak? Aziz Yıldırım son kozunu oynadı ve kenara çekildi.. Artık olağanüstü kongreyi bekliyor..

Gökhan=Formda bir Uğurdan sonra en iyi sağ bek

Lugano=Markajda iyi ve golcü özelliği var.

Bilica= Ayağı iyi,iyi oyuna sokuyor,ama ne yapacağı belli olmaz.

Carlos=Serbest vuruşları %95 gol,onun dışında kötü.

geçen sezon bilica yerinde edu vardı ki herhalde edu daha kötü diycek kadar da abartmazsın :confused: yani en azından öle umuyorum fb 36 yedi biz 39 yedik...ve servet aylarca oynamadı.stopersiz 4-5 maça çıktık yedekler bile sakattı topal stoper oynadı...şimdi hala fb nin defans hattı daha mı iyi diyeceksin çok merak ediyorum???

geçen sezon bilica yerinde edu vardı ki herhalde edu daha kötü diycek kadar da abartmazsın :confused: yani en azından öle umuyorum fb 36 yedi biz 39 yedik...ve servet aylarca oynamadı.stopersiz 4-5 maça çıktık yedekler bile sakattı topal stoper oynadı...şimdi hala fb nin defans hattı daha mı iyi diyeceksin çok merak ediyorum???

Tabiki bizim daha iyi Uğur-Servet-Emre güngör(Emre a)-Hakan bu dörtlüyle çıkarsak Avrupa'nın en iyi dörtlüsü de diyebiliriz !

Futbol takımı kötü, teknik kadro kötü, yönetim kötü, taraftar kötü.. Nereden tutsanız elinizde kalıyor Fenerbahçe..

Bu sefer kimi Türk yapacaklar bakalım oynatmak için :) Lugano iyi defans oyuncusudur bana göre ancak bir oyuncu için bu kadar peşinden koşulmasını çok sevmem. Bizim de bir oyuncuyla başımıza gelmişti.

----Gökhan--------Lugano-----Bilica--------Carlos---------

--------------Cristian------

-----Topuz------------Alex-----------Santos--------

---Guiza---Semih-----

Ligde iş yapabilir belki,ama Avrupada ne yapar bilemem :D. 4-5 yer.

Santos a bak hem sol bek hem sol açık eheheh:D:D Neyse düzeltmişin:D

----Gökhan--------Lugona-----Bilica--------Carlos---------

--------------Cristian------

-----Topuz------------Alex-----------Santos--------

---Guiza---Semih-----

Ligde iş yapabilir belki,ama Avrupada ne yapar bilemem :D. 4-5 yer.

1-Lugano

2-Bilica

3-Carlos

4-Cristian

5-Alex

6-Santos

7-Güiza

Ligde yabancı sınırı 6 diye hatırlıyorum ben...:rolleyes:

Üst Alt