Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Bu sefer kimi Türk yapacaklar bakalım oynatmak için :) Lugano iyi defans oyuncusudur bana göre ancak bir oyuncu için bu kadar peşinden koşulmasını çok sevmem. Bizim de bir oyuncuyla başımıza gelmişti.

bir oyuncu için bu kadar arkasından koşmak kötü diyebilirsin ama lugano için diyemezsin.Siz 2 yıl boyunca lincolnün sırtını bile sıvazladınız,çifte standart bile yaptınız ama yine yaranamadınız.Peşinde koşulacak oyuncu var peşinden koşulmayacak oyuncu var.Umarım anlamışsındır.

hehe güzel haber... sonunda döndü dolaştı olmayan çapını gördü ve kerizbahçe den 4 yıl için 10 milyon euroya imzayı attı.

emin olun ne Lazio ne de başka vasat bir kulüp cidden istese koşa koşa giderdi ama istemeyince seve seve fenere :))

bu sene lugano yine bayağ bir kırmıız görecektir..

Dostum sen A milli takımın geri dörtlüsü Fenerbahçe'nin defansından kötü diyorsan diyecek bir şey bulamıyorum.

Lugano 3 aydır antrenman yapmamış, ne şartlarda Fenerbahçe'de kaldığı ortadayken, sırf agresif diye Servet veya Gökhan'dan iyi mi diyorsun? Bizim 4 stoperimiz de Lugano'dan iyidir.

bizimkiler milli takımda oynuyor diye iyi olacak diye bir şey yok üstad :) ayrıca lugano servetten daha iyi demedim ama gökhan zana da sen iyi diyorsan ben de diyecek bir şey bulamıyorm. gökhan zan f5e gitseydi burda herkes dalga geçerdi eminim ama bizim oyuncumuz şuan kimse bir şey söylemez doğrusu da budur zaten.

lugano gelmese panikle gidip yine pahalı ve saçma bi oyuncu alabilirlerdi ben buna yanıyorum :)

ayrıca luganonun mili takım hocasıyla çalıştığı söyleniyor zaten milli takımda da oynamış sanırım.

bir oyuncu için bu kadar arkasından koşmak kötü diyebilirsin ama lugano için diyemezsin.Siz 2 yıl boyunca lincolnün sırtını bile sıvazladınız,çifte standart bile yaptınız ama yine yaranamadınız.Peşinde koşulacak oyuncu var peşinden koşulmayacak oyuncu var.Umarım anlamışsındır.

lincolnle luganonun konularıyla nasıl bi bağlantı kurabildin :eek:

ancak bi fenerli böle malca bi bağlantı kurabilirdi zaten :eek:

adamın sözleşmesi bitti sizi kaç ay peşinden koşturdu hani dünya klüpleri istiyordu bu insan müsvettesini klüp bulamadı sizin gibi yağlı kapıyı da kaçırmadı tabi :rolleyes:

Bizim ligimizden defolup gitseydi cok sevinirdim.

4 sene dahami cekecegiz biz bu cirkefi.

Bilica kaça oynuyor acaba? Yanında oynayan adam eğer diğerinden 2-3 katı fazla para alıyorsa o takımda dengeler kurulamaz, huzur sağlanamaz. Lugano'nun gitme söylentisi çıktığında "Lugano madem iyiydi, neden bu sezon takım bu kadar çok gol yedi" diye çemkiren fenerlileri çark ederken görmek çok eğlenceli. Üzüldüğüm tek nokta ise; Lugano'nun gitmesiyle daha temiz derbiler izleyecektik. Fenerbahçe şu kadrosuyla 4x4 çirkef bir takım oldu.

27441_news.jpg

tipine sokiyim :f68.gif:

İyi biri olsaydı zaten boş futbolcuyu havada kaparlardı. :D

Kimse şeyine takmamış.:evilsmile:

Herkes fb gibi mal'mı hehe. :f68.gif:

Uğur Uçar Gökhan Gönül'den iyi yazılmış sanırım bu biraz komik geldi... :)

Ayrıca geri dörtlünün Türk Milli Takımı'nın geri dörtlüsü olması o dörtlüyü iyi mi yapar...?

Veya şöyle söyleyeyim Milli Takımın geri dörtlüsü çok iyi oyuncular oldukları için mi oradalar yoksa mecburiyetten mi...?

Ben şahsen bu kadar kötü bir dörtlü de hatırlamıyorum Milli Takım'da...İçlerinde en iyileri yine Gökhan Gönül ve Servet Hakan Balta'da eh işte istikrarlı ama vasat bir adam Gökhan Zan ve Sabri ne iş yapar çözebilsek yorum yapıcaz da henüz çözemedik...Nerde Bülent-Alpay nerede Gökhan-Servet ne Gökhan Bülent'ten iyi ne Servet Alpay'dan...

Yapmayın Allah aşkına dürüst olun takımınızı düşünün en zayıf halkası neresi diye hepinizin aklına direk sağ bek ve stoper geliyor...

İyi oldu bu iyi, sanırım bu sene hiç antremana çıkmadı. Hazır olması nerden baksanız 1 ayı bulur, yeterli performans gösteremez. Çirkefliği dısında birsey yapamaz

En azindan bizim büyük Galatasarayimizla daha adi anilmaz.

Bu yönden sevindirici haber.

Ayrıca geri dörtlünün Türk Milli Takımı'nın geri dörtlüsü olması o dörtlüyü iyi mi yapar...?

Veya şöyle söyleyeyim Milli Takımın geri dörtlüsü çok iyi oyuncular oldukları için mi oradalar yoksa mecburiyetten mi...?

Ben şahsen bu kadar kötü bir dörtlü de hatırlamıyorum Milli Takım'da...İçlerinde en iyileri yine Gökhan Gönül ve Servet Hakan Balta'da eh işte istikrarlı ama vasat bir adam Gökhan Zan ve Sabri ne iş yapar çözebilsek yorum yapıcaz da henüz çözemedik...Nerde Bülent-Alpay nerede Gökhan-Servet ne Gökhan Bülent'ten iyi ne Servet Alpay'dan...

Yapmayın Allah aşkına dürüst olun takımınızı düşünün en zayıf halkası neresi diye hepinizin aklına direk sağ bek ve stoper geliyor...

Ortalığı karıştırmadan çeneni kapa , kuş!

aha bi mal daha

sizin takımın geri 4 lüsü oynadı dimi avrupa şampiyonasında da 3. olduğumuzda

he tamam TESADÜF (!)

Kapağı atamadı Avrupa'ya, döndü dolaştı yine geldi kürkçü dükkanına.

Galatasaray-Fenerbahçe maçları bir 4 yıl daha olaylı geçecek bu herif yüzünden.

Üst Alt