Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Hadi ordan!

Son ASY de cikan olaylarin bas mimaridir senin cirkef diye lanse edemedigin "cirkef lugano".

Takmayın abi şunu Allah aşkına :eek:

Kendi ezikliklerinde eziledursunlar bırakın,kendi kendilerine mantık (!) yürütsünler,Lugano'ya kurtarıcı gözüyle baksınlar,Dos Santos'u Elano'dan iyi desinler,eğlensinler işte.:)

Bırakın kendi hallerine .. :) Luganooo Luganooo ! :eek:

çirkef...hagi...bülent korkmaz....ümit karan...necati...ayhan...sabri...hasan şaş gibileri yıllarca takımında bulunduran takımın taraftarlarımı bunu söylüyor...ama bu gibi oyuncuların ortak bir özelliği var;takımları için her şeyi yapmaları..lugano da bunlardan biridir ve emin olun bu gibi futbolcular olmazsa sahalarda paralı,ruhsuz oyuncu TOPluluğu bulunur.........

Paralı + Ruhsuz + Çirkef = Emre + Alex + Lugano vs...

Söz konusu fener olunca, çirkeflik ile ruhsuzluğun iğrenç bir sentezi ortaya çıkıyor. Bahsettiğin Galatasaraylı futbolcular ise, aylarca takımını imza için peşinden koşturup, durduk yerde rakip oyuncuya kafa atmadı. Hırsla çirkefliğin arasındaki farkı umarım anlayabilmişsindir.

------ Mr. Jöle ----

G.G---Lugano-Bilica-R.C

-----------Baroni------------

Cazıom ?----Alex--€mr€---Santos

----------Semih ? -----------

Ula Devivid ile Gülizar dışarıda kaldi nolcek ?

Ne pis muhabbet dönüyor arkadaş ya! Sanırsın Şenkardeşler Kıraathanesi! :D :2aloh1:

Sevgiler...

Fenerbahçe'de Lugano, bilinçli agresiflik yapan, rakibi kışkırtan bir adam. Mesela Emre Aşık da 4-5 sene evveline kadar böyle bir oyuncuydu. Nobre davasını hatırlayın.:)

Aynı şekilde mesela biz de Vedat vardı.

Ama Hagi, Hasan vs. bunlar asla çirkef değillerdir. Hagi'nin ben Erol Ersoy'un yaptığı şova karşı verdiği tepki dışında bir davasını hatırlamıyorum. Bülent'te hiç bir zaman rakibine sert olmadı.

Ama Alex kendini sürekli yerlere atarken efendi futbolcu olarak lanse edildi Türkiye'de. Bacak aralarını tutup tribüne sağlayan Volkan geçiştirildi. Arda'ya basbaya yumruk atan Semih, yumruk atmadım diye yalan konuştu. Lugano keza gelip durup dururken adam öldürmeye kasıtta bulundu. Kafa attı diyerek geçiştirilemez vurduğu yer çünkü.

Bunlar çirkefliktir işte.

Mesela Sabri'de bilinçli agresiflik yapar. Yapmadım dediği her an yalan söylüyordur.

Ama!

Kalkıp da Hasan, Hagi, Necati ki ne alakaysa artık diye zavallılaşmanın alemi, lüzumu yok.

çirkef...hagi...bülent korkmaz....ümit karan...necati...ayhan...sabri...hasan şaş gibileri yıllarca takımında bulunduran takımın taraftarlarımı bunu söylüyor...ama bu gibi oyuncuların ortak bir özelliği var;takımları için her şeyi yapmaları..lugano da bunlardan biridir ve emin olun bu gibi futbolcular olmazsa sahalarda paralı,ruhsuz oyuncu TOPluluğu bulunur.........

Bunlardan hiçbiri alex ve lugano gibi insanların ekmeğiyle oynamazlar kafa atmazlar ayak kırmaya girmezler

(Alex ve Lugano ikilisi her sene 34 maçta 8-9 kez aynı şeyi yapıyorlarsa bunlar pisliktir)

Metin oktay da rakibine vurmuştur ama herkesin saygı duyduğu adamdır.Aradaki farkı anlayın itiraz etmek küfür sürekli konuşmak karaktersizlik değil aynı şeyi haftalarca yapmak çift tabanla oyuncunun ayağına bilerek basmak karaktersizliktir

Gelsin Edu ve Emre güngör yumruklaşsın asla çirkef demem maç içerisinde olmuş bitmiştir ama gelsin emre güngör ve edu her maç ayaklara girsinler işte o zaman luganodan farkları olmaz

Deivid ve Carlos yedek oturacaklar galiba.

Bu arada Edu ile beraber 9 yabanciya sahip olmiyor mu fener?

Yok yok bu fenerlilerin hepsi akraba. Cidden oyleler. Baska aciklamasi yok cunku.

Edu'nun sözleşmesini feshedecekler ve muhtemelen Bilica ve Deivid ikilisi yedek oturacak.Sanırım Önder-Lugano oynayacak stoperde.

------ Mr. Jöle ----

G.G---Lugano-Bilica-R.C

-----------Baroni------------

Cazıom ?----Alex--€mr€---Santos

----------Semih ? -----------

Ula Devivid ile Gülizar dışarıda kaldi nolcek ?

Deivid +2'nin biri olacak, öyle görünüyor. Diğeri ise tahminimce Roberto Carlos olur. Zaten futbolunun sonuna gelmiş, her şeyi aşmış Roberto Carlos'un yedek oturmaktan gocunmayacağını düşünüyorum.

Gelelim muhtemel kadroya. Tahminim şu yönde:

Volkan

Gökhan Gönül - Lugano - Bilica - Vederson (Andre Santos)

Mehmet Topuz - Cristian - Emre - Andre Santos (Uğur Boral)

Alex

Güiza​

Bu kadronun alternatifleri şöyle olabilir.

- Alex yerine Semih (çift forvet), sol beke Roberto Carlos, önünde Andre Santos

- Güiza yerine Semih, sol beke Roberto Carlos, önünde Andre Santos

- Cristian yerine Semih (çift forvet), sol beke Roberto Carlos, önünde Andre Santos

Daha da çeşitlendirilebilir.

"Bu kadro şampiyon olur mu?" sorusunun cevabı için çok çok erken ama şu var ki, kadromuz (yedek kulübesiyle birlikte) geçen senekine nazaran daha iyi.

Tabii öncelikle görmek istediğimiz, sahada güzel futbol oynayan ve oyuncuları sonuna kadar mücadele eden bir Fenerbahçe. :)

Sevgiler...

Bu arada forum kımlıgımızı kaybetmemiz bizi sıradanlastırır aman dıkkat beyler.

üzülmeyin renktaşlar.şimdi düşünün lugano ve bilica çalım yediğinde rakibi mutlaka düşürür.

yani onların geçirmemesi faul.Gs fb derbisinde keita elano arda kewel gibi top tekniği yuksek oyunculardan yedikleri çalım sonrası hem kırmızı kart olur hemde penaltı die düşünüyorum.derbiyi merakla bekliyorum.bu haber sadece ligde maç kazandırır onlara.

Deivid +2'nin biri olacak, öyle görünüyor. Diğeri ise tahminimce Roberto Carlos olur. Zaten futbolunun sonuna gelmiş, her şeyi aşmış Roberto Carlos'un yedek oturmaktan gocunmayacağını düşünüyorum.

Gelelim muhtemel kadroya. Tahminim şu yönde:

Volkan

Gökhan Gönül - Lugano - Bilica - Vederson (Andre Santos)

Mehmet Topuz - Cristian - Emre - Andre Santos (Uğur Boral)

Alex

Güiza​

Bu kadronun alternatifleri şöyle olabilir.

- Alex yerine Semih (çift forvet), sol beke Roberto Carlos, önünde Andre Santos

- Güiza yerine Semih, sol beke Roberto Carlos, önünde Andre Santos

- Cristian yerine Semih (çift forvet), sol beke Roberto Carlos, önünde Andre Santos

Daha da çeşitlendirilebilir.

"Bu kadro şampiyon olur mu?" sorusunun cevabı için çok çok erken ama şu var ki, kadromuz (yedek kulübesiyle birlikte) geçen senekine nazaran daha iyi.

Tabii öncelikle görmek istediğimiz, sahada güzel futbol oynayan ve oyuncuları sonuna kadar mücadele eden bir Fenerbahçe. :)

Sevgiler...

Bakalım abi, FB durum şu bana göre ;

o ? Kesilmez.

bu ? kesilmez

şu ? kesilmez.

Aynen durum bu Lugano'yu kesemessin, Guiza'yı kesemezsin. 2si banko.

Ama Bilica kesilse hem para verdin hem yedeğide ondan iyi değil Önder.

Bence R.C'de kesilmez yıllık 4 mio € ya yakın para + adamın bi kariyeri var sadece kariyeri oynatır.

Eee, Baroni'yi de yeni aldın ? Onca para verdin

Santos'da aynı

Alex zaten kesildimi dneilmedik bırakılmaz

Devid'de oynayınca iyi oluyo kim bilir onada yıllk kaç veriliyo.

Çok merak ediyorum kimler oynamayacak.

Üst Alt