Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

Bu yönetim değilmiydi paranın kesesini açacağız diye. Yazık be eğer yazılanlar doğru ise. Arda satılmasa demek ki hiç transfer yapılmayacakmış. Hani Dünya yıldızları nerde ? Yönetim neresi ile alacakmış bunları ? Yoksa Arda'dan gelen paralar direk cebe mi girdi ?

Renkdaşım Arda'nın asıl satılma sebebi transfer için bütçe çıkarmaktı zaten. ben satıldığı gün açıkladım durumu. Arda turan önümüzdeki sezonda takımda kalacağını açıklamış, ve ben galatasarayın sözleşmeli futbolcusuyum diye yorum yapmıştı. Fatih terim Arda turanı ikna etmişti. Bu sırada yönetim mali genel kurul yaptı. Riva ve Galatasaray hisselerinin satışını talep etti. talep kabul gördü, Ekonomik kriz boy göstermeye başlamıştı ülkede. kısa süre içinde ne rivayı satabildiler ne de kulüp hisselerini. Sayın ünal aysal'da Riva ve hisselere güvenerek yıldız sözü ve transferde bir limit koyulmadığını söylemişti. Fakat planlar istenildiği gibi gitmedi. Son çare olarak Arda turan satıldı. 12 milyon euro'dan şuan ne kadar kaldığını bilmiyorum. fakat kalan ile 2 transfer yapmaya uğraşıyorlar. kulübün kasası boş ve yakın dönemdede yüklü bir miktarda ödeme yapılması gerektiğini biliyorum.. ha Sayın aysal derse ki, ben camiama,taraftarıma söz verdim. kendi cebimden verip transferleri yapacam diye, ona birşey diyemem. Gidişatta o yönde ilerliyor. ya ucuz yollu 2 oyuncu alacaklar. ya da aysal kendi cebinden kulübe para tahsis edecek.

Not; Benim düşüncem 2 tane ucuz yollu futbolcu alıp transferi kapatacaklar.

Podolski' nin son uc sezonda 97 macta 24 golu var. Yani buyuk golcu degil. Bir de Bayern Munich'de cok kotu bir performans sergilemesi de soru isaretleri birakiyor. Arda Forvet olmadigi halde sakat oldugu gecen sezonu saymazsak 88 macta 36 gol atmis. Arda' yi sattik 12 ye Podolski etmez 10 - 12m euro. Illa bir forvet alinacaksa Sercan Yildirim'i alalim eminim Podolskinin 1/4 fiyatina aliriz ustelik yasi da 21. Ustelik Turkiye ligini goturemek icin Baros, Elmander ve Kazim yeter bence. Bu sene Fener zaten yalan olur, Trabzon da bitti, BJK ve Bursaspor' u da gorduk uefa elemelerinde.

Onumuzdeki seneyi bekleyelim Podolskiye verecegimiz 10 cepte tutalim seneye 15m euro civarina cok daha iyisini aliriz diyorum.

Bu arada bu transfer sezonu basinda:

Barcelona Jeffren Suarez' i sezon basinda 3,5 milyon euroya satti. Real Madrid Callejon' u 4,5 milyon euroya aldi.

Bu PodolSiki etmez bu kadar arkadasim.

Bildiğim kadarıyla podolski sol kanat için alınıyor. forvet için değil. :)

Podolski' nin son uc sezonda 97 macta 24 golu var. Yani buyuk golcu degil. Bir de Bayern Munich'de cok kotu bir performans sergilemesi de soru isaretleri birakiyor. Arda Forvet olmadigi halde sakat oldugu gecen sezonu saymazsak 88 macta 36 gol atmis. Arda' yi sattik 12 ye Podolski etmez 10 - 12m euro. Illa bir forvet alinacaksa Sercan Yildirim'i alalim eminim Podolskinin 1/4 fiyatina aliriz ustelik yasi da 21. Ustelik Turkiye ligini goturemek icin Baros, Elmander ve Kazim yeter bence. Bu sene Fener zaten yalan olur, Trabzon da bitti, BJK ve Bursaspor' u da gorduk uefa elemelerinde.

Onumuzdeki seneyi bekleyelim Podolskiye verecegimiz 10 cepte tutalim seneye 15m euro civarina cok daha iyisini aliriz diyorum.

Bu arada bu transfer sezonu basinda:

Barcelona Jeffren Suarez' i sezon basinda 3,5 milyon euroya satti. Real Madrid Callejon' u 4,5 milyon euroya aldi.

Bu PodolSiki etmez bu kadar arkadasim.

Dostum heralde real maçını izlemedin?Real maçında nerdeyse hep sağ kanattan gitmek zorunda kaldık.Maçın içinde Kazım solda kayboldu.Yani anlayacağın sola iyi bir oyuncu lazım.Podolski Sercan'dan kaç gömlek üstün bir futbolcu haberin var mı?Podolski niye o parayı etmesin ya?Alman milli takımının 10 numarasını alıyorsun 10 numarasını.Heralde bu adamı Pinoyla felan kıyaslıyorsun?Hadi diyelim Poodlski bu parayı etmez.Transfer sezonun bitmesine az kalmış kimse elindeki kaliteli oyuncuyu satmaz satsa bile pahalı satar.Bu işler çocuk oyuncağı değil.

kesin Gelmesi Lazım Muslera kadar Önemli bi hamle olur sezon başı kaleci sıkıntımız neyse şimdi de sol taraf o derece önemli gel aslanım hadiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ama karsindaki takim Real Madrid Degeri 1.250.000.000 tl Galatasarayimizin degeri 245.000.000 tl. Yani Real Madrid maci olcu olamaz. Zaten bu yil Avrupa da yokuz! Diger taraftan Liverpool'u 3 - 0 yendigimiz macta stattaydim. Arda butun mac kipirdamadi bile biz 3-0 kazandik. Neyse benim amacim sen degil buradaki diger taraftar arkadaslarimla tartismak degil! Ben Podolski'nin bu yil icin luzumsuz ve pahali bir trasfer oldugunu dusunuyorum.

Bu arada Ankaragucunde Sapara ve Vittek'in serbest kalma muhabbetini yakindan takip etmek lazim! Ikisi de iyi futbolcular.

Ama karsindaki takim Real Madrid Degeri 1.250.000.000 tl Galatasarayimizin degeri 245.000.000 tl. Yani Real Madrid maci olcu olamaz. Zaten bu yil Avrupa da yokuz! Diger taraftan Liverpool'u 3 - 0 yendigimiz macta stattaydim. Arda butun mac kipirdamadi bile biz 3-0 kazandik. Neyse benim amacim sen degil buradaki diger taraftar arkadaslarimla tartismak degil! Ben Podolski'nin bu yil icin luzumsuz ve pahali bir trasfer oldugunu dusunuyorum.

Bu arada Ankaragucunde Sapara ve Vittek'in serbest kalma muhabbetini yakindan takip etmek lazim! Ikisi de iyi futbolcular.
sen podolskiye karşı cık sapara ve vitek de oldumu renktaş. arsenalde podolskiye talipmiş. gecen sene köln 32 macta 13 gol 8 asist yaptı. köln gibi dandik takımda yaptı bunu. bonservisi ucuz diye adam lınmaz. kaliteli adam alıcaz. münihten kötü performansı oldugu icin gitmedi. sorunlu oldugu icin gönderdiler.

bahadır kardeş diyorsunki poldoski bu sene icin pahalı. tamamda arda gitmeseydi belki dedigin dogru olurdu. arda gittikten sonra lazım. seneye sampiyon olacagının garantisi yok.

bu arada transfere ali dürüst karşı cıkıyormuş. istifa etse negüzel olur. federasyona kafa sallar. transfere karşı cıkar. nebicim yönetici bu.

bu arada transfere ali dürüst karşı cıkıyormuş. istifa etse negüzel olur. federasyona kafa sallar. transfere karşı cıkar. nebicim yönetici bu.

kardeşim medyaya itibar edip sallamayın adama çok iyi bir yöneticidir ali dürüst medyaya yem vermediği için sevilmez medya tarafından kesinlikle yalan haber FT yi çok sever isterse 20 milyon euroluk adam istesin karşı çıkmaz podolskinin maliyetini yüksek bulup aldırmayan FT oda kulübün maddi dururumunu düşünerekten hareket ediyor lütfen medyanın gazına gelmeyelim

Ali Dürüst-Adnan Öztürk anlaşmazlığı yüzünden bu transfer yattı.Melo transferinde Adnan Öztürk tepki göstermişti hatırlarsanız.Şimdi Ali Dürüst-Terim cephesi Adnan Öztürkün anlaştığı Podolskiyi veto ederek intikam aldı.

Ali Dürüst-Adnan Öztürk anlaşmazlığı yüzünden bu transfer yattı.Melo transferinde Adnan Öztürk tepki göstermişti hatırlarsanız.Şimdi Ali Dürüst-Terim cephesi Adnan Öztürkün anlaştığı Podolskiyi veto ederek intikam aldı.

güzel teori medyanın bir bunlara kafası çalışıyor zaten :D

Galatasaray çıkarlarına hiç bir yönetici sırf intikam almak için veto etmez ve bu kulübün başkanı 2.başkan değildir 1.başkan ünal aysaldır o onay verirse o transfer gerçekleşir medyaya itibar etmeyiniz bu konularda

Ben alınmasını istemiyorum zaten, farklı bir alternatif üzerinde durulmalı..

bugün podolski nin macini izleyen oldumu ben izledim ama sizin yorumlarinizi merak ediyorum

Madem bu mailler etkili oluyor. Bir kerede genc oyuncularin oynatilmasi icin boyle birsey yapsak olmaz mi? Berkin, Anil, Berk bunlarin daha fazla sure almasi gerekir.

Üst Alt